Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:40:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Internet prijateljstvo  (Pročitano 6254 puta)
31. Jul 2004, 00:01:27
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da li zaista mislite da je pravo prijateljstvo preko interneta moguce?
Imate li neka takva iskustva i zelite li uopste nesto reci na tu temu?
Mnogo puta se na ovom forumu ta tema medju redovima provlacila, pa bih zeleo da je istakenm i da cujem vasa misljenja o tome.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Malo je to zeznuta tema, pogotovu sto mi i pored svog ovog druzenje se medjusobno ne poznajemo... Nekoliko puta naprimer sam pirao sa Sashom1 o tome, i objasnio mu zasto ja ne verujem u prijateljstvo dok prvo ne cujem tu osobu, jer izrazavanje, nacin tacnije, moze dosta toga reci o osobi, ili dok se ne vidim sa tom osobom. Upoznao sam se sa par osoba sa netu i mogu reci da nisam nailazio na neke nenormalne, mozda par njih dosadnih, ali dobro sta da se radi... Moguce je prijateljstvo, i ja se nadam da cu s nekima od vas se druziti a mozda i saradjivati u buducnosti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Let me explain, normalno je da od prijateljstva nema nista dok se ne vidite, kao sto nema ni od ljubavi, ali u internet kao vid upoznavanja prijatelja i odrzavanja prijateljstva.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 426
Pravo prijateljstvo pocinje tek onda kada u stvarnom zivotu upoznate tu osobu sa kojom sste pricali na internetu, jer tek onda dobijete potpunu sliku o toj osobi, karte se otvaraju, nema vise skrivanja sitnica i sl.
Ja sam upoznao mnogo ljudi uzivo sa kojima sa pricao na internetu, i ... valjda sam imao tu srecu da se nikada nisam pokajao ... i dan danas se sa vecinom cujem, kada odem u Srbiju... vidimo se... zacugamo .... itd...

Sto se tice ljubavi preko neta, imao sam i takva iskustva, ali smatram da je veoma tesko odrzati ljubav preko neta, osim da ... kada se dvoje upoznaju ... da se odviknu neta Smiley

U sustini... internet je mocna stvarcica koja spaja ljude... i mozete steci veoma dobre prijatelje...
IP sačuvana
social share
Repetitio Est Mater Studiorum
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3592
Vidi,mozes ti poceti da se dopisujes sa nekim da krene sve od mirc-a pa onda preko e-maila pa razmena broja mobilnog i na kraju se sretnete i sklopite prijateljstvo.Sve zavisi kakvi su ljudi u sutini.Imas one koji rado sklapaju takav vid prijateljstava a imas i one koji iskoristavaju to do maksimale i na kraju moze svasta da se desi.Tako su neki likovi silovali maloletnu decu...Ma uostalom...
Kao sto kaze SBD Internet je dobar svasta se moze naci,ja vidim buducnost u Internetu,mozes steci prijatelje ali uvek treba paziti na koga naleces jer moze kobno da se zavrsi

Pozdrav iz Beer City-a  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Mislim da sam uspeo sa nekolicinom vas da odrzim prijateljstvo sve ove godine, a planiram to i u buduce, mada to ne zavisi samo od mene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Nisam upoznala jos uvek nikoga sa kim se druzim preko interneta,ali postoji jedna osoba iz Nisa koja je kod mene pokupila sve pozitivne vibracije i koju bi htela da upoznam...zapravo to nam i jeste namera kad dodjem u Srbiju...
Mislim da je moguce da se stvori prijateljstvo preko neta ali nista se ne desava preko noci,treba biti obazriv...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Mogu da se pohvalim da sam posredstvom Interneta upoznala jednog sjajnog momka koji mi je postao fantastican prijatelj...
Sve je pocelo tako sto sam pre nekih godinu dana, u "jeku" kursa iz spanskog jezika (na koji sam tada isla) zapala u poteskoce sa prevodjenjem jedne reci iz pesme Glorie Estefan... I, nista, otisla sam na Google, utipkala "chat + España" i otisla na prvi link koji mi se pojavio... "Hola a todos, soy de Serbia y necesito ayuda con una traduccion! Abrame privi, por fa!".. Tada sam upoznala Hesusa iz Valensije... The rest is history...  
Sada kapiram da je web-prijateljstvo itekako moguce... U medjuvremenu, razmenili smo paketice za Novu Godinu, i za rodjendane, cujemo se cesto telefonom... Zajedno smo prebrodili i ispitne (studira engleski) i ljubave (i njegov i moj raskid) muke, i zaista mogu da kazem da sam nasla soul-matea preko neta...

Naravno, postoji i druga strana net-prijateljstava... Kretena ima svuda, ali sam vremenom razvila odlican odbrambeni sistem... Nakon manje-vise 10 minuta mogu da provalim da li je neko zaista iskren ili samo zavlaci...
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
Nema tog prijateljstva boljeg od internet prijateljstva Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja cu kao prvo autora teme da podsetim da je nase prijateljstvo zapocelo upravo preko Interneta, da me je upravo preko Interneta pozvao da se aktiviram na forumu (i nadam se da se nije pokajao, mig, mig). Podseticu i moje rodjake ovde da sam i njih prvo sreo zahvaljujuci Internetu, a i sve moje prijatelje ovde danas da mi danas ne bismo bili ovde da nije bilo neta.

Meni Internet prijateljstvo ne da je moguce, nego je nacin zivota. To je najjeftiniji i najbrzi nacin da se odrzavaju odnosi sa ljudima iz celog sveta. Mogao bih do sutra da pricam o tome. I za razliku od do sada vecinski izrazenog misljenja ovde, ja mislim da je takvo prijateljstvo i bolje (barem u pocetku) od susreta uzivo. Jer u ovoj komunikaciji se ne vidi ko je ko, ne gledaju se neke eventualno glupe sitnice. Skrivanja - barem u mom slucaju - nikada nije bilo, pa su svi kreteni odmah bezali od istine i ostali su samo ljudi koji su vredni truda, chatova, neprospavanih noci, pisanja, zrtvovanja...

Svojoj braci ovde i Kumu zahvalan sam za sve sto su mi pruzili preko neta. Hvala vam do neba sto ste od mog zivota ucinili bajku. Da nije bilo neta, ko zna da li bi toga bilo danas!
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 02:40:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.