Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:25:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Misija nemoguće 3  (Pročitano 3969 puta)
01. Maj 2006, 10:07:38
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Misija nemoguće 3

Jedna od najprepoznatljivijih muzičkih filmskih tema svih vremena sigurno je ona iz "Nemoguće misije". U ovom, trećem delu ona je ne samo dobro poznata već i himnična, kao ikona. U originalu ju je komponovao Lalo Šifrin, a da uradi verziju koja prati svaku akcionu scenu u trećem nastavku izabran je muzičar koji će je učiniti savremenom, a pri tom očuvati klasičan i poznat prizvuk. Reper Kenji Vest (Kanye West) odgovorio je zadatku.

Film "Nemoguća misija 3" drži se tradicije da špijunski triler vodi gledaoce na egzotična mesta širom sveta. Svaka lokacija u filmu je sastavni deo priče. Kako bi pronašao tako jedinstvene lokacije, Čamblis se dao u potragu po celom svetu. "Posetio sam neke od najfenomenalnijih i najuzbudljivijih mesta na svetu. Svaka zemlja koju bismo posetili ponudila bi nam neverovatne mogućnosti, ali i fantastične izazove. Tražili smo moćna i dramatična mesta. Ovo nije neki svet fantazije i nije za jednokratnu upotrebu. Želeli smo da iskreno poverujemo u svako mesto na koje bismo vas poveli."

Glavno snimanje počelo je u Rimu. Prva zadivljujuća akciona scena snimljena je na reci Tibar, koja protiče kroz sam centar grada. Snimanje na tako javnom mestu svakako donosi veliko uzbuđenje, veliki broj ljudi koji se tiskaju na mostovima i na obali i veliki broj paparaca u potrazi za vrednim snimcima. Ekipa filma se iz Rima preselila na jug, u blizinu Napulja, koji u stvari predstavlja Vatikan. Čamblis je pretvorio jednu monumentalnu tvrđavu u dvorište Vatikana. Scena je uključivala 300 ljudi u ogromnoj ovalnoj građevini. Odatle se prešlo u Šangaj. Još od samog početka Abrams je zamislio scenu koja se dešava na Dalekom istoku. Nakon potrage u Japanu, prešli su u Kinu i tamo pronašli mesta kakvih nema nigde u svetu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
"Zbog svojih izuzetnih sposobnosti Tom Kruz stopostotno učestvuje u filmskim akcionim scenama, što je idealno", kaže reditelj filma Nemoguća misija 3" - Džej Džej Abrams. Akcione scene u filmu kreirane su s njegovim mogućnostima na umu, a Kruzove mogućnosti su, kao što i naslov filma kaže - potpuno nemoguće za većinu holivudskih glumaca.

Da bi se spremio za kaskaderske scene u "Nemogućoj misiji 3", Kruz je mesecima trenirao. "Kada sam radio premijere 'Rata svetova', trenirao sam svaki dan u toku putovanja. Svako jutro sam se zagrevao, a onda sam vežbao dinamične pokrete", kaže on. Dinamične pokrete često koriste slobodni penjači uz stene; oni podrazumevaju pokret u trenutku, uz pomoć uspostavljanja ravnoteže. Taj tip pokreta podrazumeva visok stepen energije, zahteva snagu koja omogućava da se ta energija održi, ali i efikasno korišćenje centra za ravnotežu. Time može da se postigne i više od samog držanja u mestu. "Cilj mi je bio da sve pokrenem", kaže Kruz. "Bila mi je potrebna ta dinamična, eksplozivna brzina koju smo svi želeli da postignemo u radnji i čitavoj priči.

Još jedna dinamična kaskaderska scena u filmu odvija se prilikom skoka sa zgrade visoke 25 metara. "On je skočio i slobodno padao oko 15 metara", kaže Armstrong. "Bilo je od suštinske važnosti da Tom izvede scenu - da mi vidimo ne samo to da on skače i pada već i njegovu glumu dok pada. Nije bila stvar samo u tome da on skupi hrabrost, zažmuri i skoči s bandžija; nije morao samo da skoči već i da glumi. To je jedna od najizuzetnijih stvari koje sam ikada video da jedan glumac može da uradi. Tom pada, zaustavlja se pola metra iznad betona, a ja zateknem sebe kako razgovaram s nekim između snimaka", kaže Abrams. "Shvatio sam da sam imao poverenja u Toma Kruza - koji je u potpunosti bio moja odgovornost - da skače s krana, da pada vratolomnom brzinom i da se zaustavi iznad tla. Tada sam razmišljao: moram da povratim onaj osećaj straha."

"U trećem spektakularnom skoku sa zgrade Itan Hant leti s krova jednog nebodera na drugi. Nakon što je Tom skočio s nebodera, uže za koje je bio vezan rasteglo se do kraja i povratni efekat ga je bacio na potpuno drugu stranu. Kada se spustio, ostao je naglavačke zakačen za banderu. Nakon što se oslobodio, pao je na prometnu ulicu, a prikolica se kretala prema njemu. Za tu scenu Tom je ležao sklupčan na ulici dok ogroman kamion s prikolicom nije prešao preko njega. Da je bilo koji od cilindara koji su ga držali popustio, kamion bi ga spljeskao. Da bih sve to isprobao, ja sam prvi legao i pustio da mi to sve pređe preko glave. Bilo je to zastrašujuće iskustvo."
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Apple Iphone 5s
Zar se ne zove Nemoguca misija???A ne Misija nemoguce Smile Smile Smile

sve jedno necu gledat jer je tom smece glumac Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Sex is my drug of choise, i'm high on life !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 772
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n73
nadam se da ce moc da prevazidje prvi deo, jer drugi to nije uspeo !!!!!
IP sačuvana
social share

Suddenly, a small light glowed. A candle flickered into life, symbol of hope for millions. A single tiny candle, shining in the ugly dark...I laughed, and blew it out.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nemoguća misija 3

Žanr: akcija, avantura, triler
Trajanje: 126 min.
Premisa: Misija počinje 5. maja 2006.




Glavne uloge:   

Tom Kruz (Tom Cruise), Filip Simor Hofman (Philip Seymour Hoffman), Ving Rajms (Ving Rhames), Lorens Fišbern (Laurence Fishburne), Džonatan Ris Mejers (Jonathan Rhys-Meyers), Keri Rasel (Keri Rusell), Mišel Monahan (Michelle Monaghan), Megi Kju (Maggie Q)
Scenario:   

Brus Geler (Bruce Geller), Dž. Dž. Abrams (J.J. Abrams)
Režija:   Dž. Dž. Abrams (J.J. Abrams)    

SINOPSIS

Tom Kruz se vraća kao specijalni agent Itan Hant, koji se u trećem delu nezaboravnog filmskog hita "Nemoguća misija" susreće s misijom svoga života. Reditelj Džej Džej Abrams pokazaće svoje originalno umeće kroz odlično isprepletanu akciju i dramu.

O FILMU

Snimanje ovog filma trebalo je da počne u avgustu 2004, ali je samo mesec dana ranije reditelj Džo Karnahan (Joe Carnahan), poznat po filmu "Narc" (2002), napustio projekat zbog kreativnih nesuglasica s ostatkom ekipe. Kruz se brzo prebacio na snimanje filma "Rat svetova" ("War of the Worlds"), jer se i Stivenu Spilbergu nenadano upraznio raspored. Tako je početak snimanja filma "Misija nemoguće 3" odloženo za nepunih godinu dana.

Za novog reditelja izabran je Džefri Abrams (J.J. Abrams), koji je poznat kao kreator serija "Alijas" ("Alias") i "Izgubljeni" ("Lost"). Otkako je Abrams preuzeo projekat, lik Lee Kvint, koji je trebalo da igra Keri-En Mos (Carrie-Anne Moss), obrisan je iz scenarija. Lea Kvint je na neki način trebalo da zameni lik Naje Nordof Hol, koju je igrala Tendi Njuton (Thandie Newton) u drugom delu filma.

Zbog čestog pomeranja datuma početka snimanja, ubrzo je i Skarlet Johanson (Scarlett Johansson) bila prinuđena da napusti projekat. Njenu ulogu preuzela je Keri Rasel (Keri Russell), poznata po ulozi u TV seriji "Felicity", koju je kreirao upravo Džefri Abrams. Raselova će igrati mladog agenta koji je još uvek na obuci i čiji je mentor Itan Hant. Negde u isto vreme je i Kenet Brana (Kenneth Branagh) odustao od filma, te je njegova uloga glavnog negativca otišla ovogodišnjem oskarovcu Filipu Simoru Hofmanu (Philip Seymour Hoffman).

Ulogu agenta Itana Hanta reprizirao je Tom Kruz (Tom Cruise), a njegovu partnerku Džuliju igra Mišel Monahan (Michelle Monaghan). Pred Hofmana i Raselove, u filmu igraju i: Lorens Fišbern (Laurence Fishburne), Ving Rajms (Ving Rhames), Džonatan Ris-Mejers (Jonathan Rhys Meyers), Megi Kju (Maggie Q), Bili Krudup (Billy Crudup) i naša Saša Aleksander (Sasha Alexander). Scenario za film potpisuju Aleks Kercman (Alex Kurtzman - "Ostrvo", "Alijas") i Brus Geler (Bruce Geller - "MI 2", "Poslednji samuraj", "Kolateral", "Vanila skaj"). Radnja filma još uvek nije poznata.

Snimanje filma "Misija nemoguće 3" počelo je 18. jula 2005. u Italiji, a zatim se ekipa selila na nekoliko lokacija u Aziji, Americi i Evropi. Prvi film iz serijala "Misija nemoguće" režirao je Brajan de Palma (Brian de Palma) 1996. Taj film zaradio je 450 miliona dolara širom sveta. Reditelj drugog nastavka bio je Džon Vu (John Woo) 2000, a film je zaradio 550 miliona dolara.

O REŽISERU

Džej Džej Abrams (reditelj, koscenarista)
Saradnik je i izvršni producent velikog broja TV serija: "Izgubljeni", "Alijas", "Felisiti". Godine 2005. osvojio je dve Emi nagrade za seriju "Izgubljeni". Abrams je i scenarista filmova: "Armagedon", "Zauvek mlad" s Melom Gibsonom i "Staranje o Henriju" s Harisonom Fordom.

O GLUMCIMA

Tom Kruz (Itan Hant, producent)
Postigao je neprocenjive uspehe kao glumac, ali i kao producent u prethodne dve decenije. Tri puta je nominovan za Oskara. Trinaest filmova u kojima je igrao Tom Kruz zaradilo je preko 100 miliona dolara na američkom filmskom tržištu, a uključujući šest prethodnih filmova, preko 200 miliona na svetskom nivou.

Uglavnom, 2005. proglašen je za najplaćenijeg glumca. Kruz je dosad bio polaskan tom titulom čak sedam puta. Uloga u jednom od njegovih najznačajnijih filmova - "Rat svetova", obeležila je drugu saradnju s rediteljem Stivenom Spilbergom, a kuća "Paramaunt" zabeležila je najveće otvaranje jednog filma koje je ta kompanija ikada imala. Film je na svetskom nivou zaradio 591 milion dolara i postao jedan od najvećih filmskih hitova u 25-godišnjoj karijeri Toma Kruza, a samo "Paramaunt" je zaradio 2,6 milijardi dolara. Godine 2002. Kruz je igrao u futurističkom trileru "Suvišni izveštaj", koji mu je doneo 358 miliona dolara sa svetskih blagajni.

Filmografija Toma Kruza:
2006. Nemoguća misija 3, 2005. Rat svetova, 2004. Kolateral, 2003. Poslednji samuraj, 2002. Suvišni izveštaj, 2001. Vanila skaj, 2000. Nemoguća misija 2, 1999. Magnolija, 1999. Širom zatvorenih očiju, 1996. Džeri Megvajer, 1996. Nemoguća misija, 1994. Intervju sa vampirom, 1993. Firma, 1992. Nekoliko dobrih ljudi, 1992. Far and Away, 1990. Days of Thunder, 1989. Rođen 4. jula, 1988. Kišni čovek, 1988. Koktel, 1986. Boja novca, 1986. Top-gan, 1985. Legenda, 1983. All the Right Moves, 1983. Risky Business, 1983. Losin’ It, 1983. The Outsiders, 1981. Taps, 1981. Endless Love.

Filip Simor Hofman (Oven Davijan)
Na ovogodišnjoj dodeli Oskara osvojio je ovu prestižnu filmsku nagradu za najbolju mušku ulogu u filmu "Kapoti", kao i Zlatni globus. Prethodna filmografija sastoji se od naslova: Hladna planina, Nevolje sa Poli, Magnolija, Talentovani gospodin Ripli, Veliki Lebovski, The Party’s Over, Owning Mahowny, Red Dragon, Punch-Drunk Love, 25th Hour, Love Liza, Almost Famous, State and Main, Flaw less, Boogie Nights, Happiness, Patch Adams, Twister, Scent of a Woman, Nobody’s Fool. Kada je reč o rediteljskim iskustvima, Hofman je potpisao sledeće naslove: The Last Days of Judas Iscariot, In Arabia We’d All Be Kings, Jesus Hopped The ‘A’ Train, ‘A’ Train, Our Lady of 121st Street, The Glory of Living.

Mišel Monahan (Džulija)
Igraće u filmu "Gone Baby Gone", čiju je režiju potpisao Ben Aflek, a koji je zasnovan na knjizi Denisa Lehana ("Mistična reka"). Prošle godine dobila je sjajne kritike za ulogu u filmu "Kiss Kiss Bang Bang", u kojem je igrala s Robertom Daunijem Juniorom i Valom Kilmerom. Film je imao svoju svetsku premijeru na Kanskom filmskom festivalu. Kasnije se pridružila Šarliz Teron, Franses Mekdormand i Sisi Spejsek u filmu "Severna zemlja". Igrala je u filmovima: Gospodin i gospođa Smit, Perfume, Unfaithful, It Runs in the Family, Winter Solstice.

Ving Rajms (Luter)
Reprizira svoju ulogu kompjuterskog eksperta kao u prva dva dela "Nemoguće misije". Igrao je u filmu "Svitanje mrtvih", a osvojio je nominaciju za Emi nagradu i Zlatni globus za ulogu Dona Kinga u TV filmu "Don King: samo u Americi". Osvojio je nagradu Zlatni satelit za najbolju sporednu mušku ulogu u filmu Martina Skorsezea "Bringing Out the Dead", u kojem je igrao s Nikolasom Kejdžom, kao i nominaciju za film "Klopka" s Ketrin Zitom Džouns i Šonom Konerijem. Njegova filmografija uključuje sledeće naslove: Back in the Day, Three-Fifths of a Man, The Sonny Liston Story. Ving Rajms je pažnju gledalaca najviše privukao filmom Kventina Tarantina "Pulp Fiction".

Keri Rasel (Lindzi)
Ponovo sarađuje s Abramsom, nakon što joj je uloga u TV seriji "Felisiti", koja je i kod nas prikazivana, donela Zlatni globus. Filmografija: The Upside of Anger, We Were Soldiers, Mad About Mambo, The Curve, Eight Days a Week. Igrala je u TV filmu "Into the West" od šest mini-serija čiji je izvršni producent bio Stiven Spilberg i u veoma dobro prihvaćenoj seriji "The Magic of Ordinary Days".

Megi Kju (Zen)
Ona je bivši top-model i jedna od veoma cenjenih glumica u Hongkongu i Aziji. Uloga u filmu "Nemoguća misija 3" je njen filmski debi. Megi Kju je počela glumačku karijeru u TV drami "House of the Dragon". Takođe, igrala je s Polom Rudom u u filmu "Gen-Y Cops", čiji je producent Džeki Čen. Njen sledeći naslov je "Balls of Fur", u kojem igra s Kristoferom Vokenom.

Lorens Fišbern (Džon)
Godine 1993. bio je nominovan za Oskara za najbolju ulogu u filmu "What’s Love Got to do With It". Fišbern je igrao u "The Matrix: Reloaded" i "The Matrix: Revolutions". Kritičari su veoma zapazili njegovu ulogu u filmu "Mistična reka". Lorens Fišbern počeo je s glumom kada je imao deset godina, a samo pet godina posle toga igrao je u filmu Frensisa Forda Kopole "Apokalipsa danas". Zatim je nastavio saradnju s Kopolom u filmovima Rumble Fish, Gardens of Stone i The Cotton Club. Filmovi u kojima je igrao su: Othello, Searching for Bobby Fischer, Just Cause, Bad Company, Class Action, Deep Cover, Fled, Cadence, King of New York, Red Heat, Band of the Hand, School Daze, Boja purpura, Hoodlum, Event Horizon, Biker Boyz.

Premijera: 2. maja 2006, Centar "Sava" u 19.30 časova
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
"Nemoguća misija 3" cenzurisana u Kini

Film "Nemoguća misija 3" u julu konačno stiže u kineske bioskope, ali lišen nekih scena koje se nisu dopale vlastima u Pekingu, piše specijalizovana holivudska stampa.

Radnja trećeg filma o avanturama agenta Itana Hanta kojeg igra Tom Kruz, delimično se dogadja u Šangaju, ali se kineskim vlastima nije dopalo što metropola na jugoistoku zemlje nije "prikazana dovoljno laskavo", navodi "Varajeti".

"Scene u kojima se vidi veš koji se suši redovno se pominju u kineskim medijima", što je jedan od razloga za ljutnju, kao i to što je kineska policija "prikazana kao spora", tvrdi holivudski list.

"Nemoguća misija 3" u bioskope u najmnogoljudnijoj zemlji na svetu, stiže 20. jula.

Film čiji je budžet bio 150 miliona dolara, do sada je u svetu zaradio 328 miliona dolara.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 88
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Gledao sam ga i meni licno se svidja   Smile
IP sačuvana
social share
a ne,ne,ne sinak taj avion ti nikada nece poleteti
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


ne gledaj u moje oci

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Siemens s60
sto bi reko otac moje drugarice"pobi sve i vrati se sam"
licno mislim da je moglo i bolje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia N86
Nagrada trejleru za "Nemoguću misiju 3"

Film "Nemoguća misija 3" u trajanju od 126 minuta, verovatno neće dobiti Oskara kao najbolje ostvarenje, ali je trejler za njega, u trajanju od dva minuta, dobio glavnu nagradu na sedmoj dodeli nagrada Zlatni trejler.

Žiri u kojem su, pored ostalih, bili režiseri Kventin Tarantinoi Gaj Riči, proglasio je trejler za treću "Misiju" za najbolji.

Trejler je dobio i nagradu kao najbolji u kategoriji akcionih filmova prikazanih prošle i ove godine.

Nagrade su ove godine dobili i trejleri za filmove "Hari Poter i vatreni pehar", "Lovci na deveruše", "Marš pingvina", "Laku noć i srećno" i "Transamerika".


Izvor: MTS-Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v20813p0.jpg
(11.57 KB, 340x220)
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 04:25:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.