Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:06:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rock And Roll - Izazov Hriscanstvu  (Pročitano 59674 puta)
24. Okt 2002, 14:05:24
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
ROCK AND ROLL - IZAZOV HRISCANSTVU

DOGODILO SE TO DAVNO
Mnogo pre nego sto su stvoreni ljudi i zivotinje, jos dok je Zemlja bila pusta i prazna, postojalo je samo carstvo svetlosti. U ovom velicanstvenom carstvu vladao je silan Car kojem nista nije bilo nemoguce. Njemu je data sva vlast u njegovom carstvu i u celom svemiru.

Jednog dana stvorio je On prirodu, zivotinje i ljude i Njemu se to svidelo.

Tako su postali Zemlja i njeni stanovnici, i ljudi velicase svoga Stvoreitelja.

To su gledala tri najvisa kneza u carstvu svetlosti Mihael, Gagrijel i Lucifer. Lucifer je bio imenovan za kneza muzike. Mihael i Gabrijel gledali su sa radoscu na poslove koje je njihov Car radio, dok je Lucifer postao sumnjicav.

On je zeleo veliku silu i slavu. Sa jednom trecinom Carevih pratilaca organizovao je ustanak, ali je Car bio jaci. On je zbacio Lucifera sa njegovim pristalicama na Zemlju i nije im dao telesni oblik, tako da oni budu za ljude nevidljivi. Car je nazvao Lucifera opadacem, sotonom i djavolom... i Car je prekinuo odnos sa njim i njegovim sledbenicima.

Tako je Lucifer doneo odluku da se osveti i nagovori ljude da se odluce protiv svoga Stvoritelja. Ali njegov bezvredni cilj jos do danas nije postignut. U stvari, on zeli da ljudi vise ne obozavaju Cara svetlosti, vec njega, sotonu. I zato je on u ovom veku zamahnuo odlucujucim udarcem!

Pored droge, seksa i novca on ima sada jedan novi cilj u kome dolazi do izrazaja bas njegova specijalnost - MUZIKA.

AJRON MEJDN - ZIG ZVERI /Isecak iz pesme/

"Bio sam sam, moj je razum bio iskljucen, treba mi vreme da ponistim svoja secanja. Sta sam to video?
Mogu li da verujem to sto sam video? Ova je noc bila stvarnost, nikakva fantazija! Bio je upravo takav kakvog sam u svojim snovima vidjao, bio je refleksija mog razorenog razuma koja me je proganjala. U mojim snovima on je uvek tu, to djavolsko lice koje moj razum okrece i goni me ka ocajanju.
Noz bese crna i nije bilo nikakve svrhe sakrivati se, jer ja moram da gledam bez obzira da li me neko posmatra. Tamne figure krecu se u magli, je li sve ovo stvarnost ili neki pakao?
Pakao i vatra spremni su, slobodni su postali, buktinje plamte i tajni se stihovi hvale kada oni pocese da vriste sa visoko podignutim rukama.
U noci gori jasna vatra: ritual je poceo, Sotonin je posao uradjen. 666 - zig zverin; veceras biva zrtvovan!
Ali to tako dalje ne moze da ide, ja moram da informisem zakon, da li je to stvarnost ili neki poludeli san.
Ali ja se osecam privucen ka djavolskoj hordi, oni su me ocarali... ne mogu izbeci njenim ocima... 666 - zig zveri .... 666 - zig zveri za tebe i mene. Ja cu doci ponovo, vraticu se i tvojim cu telom zagospodariti, ja imam vatru i silu. Ja imam moc, svoj cu djavolski plan ispuniti!"

ZASTO?

Peva li grupa Ajron Mejdn iz Biblije?
Sta znaci broj 666?
Sta je BEKVARD MASKING?
Zasto Dzon Lenon moli djavola da spase svet?
Zasto muzika moze da bude opasna?

Ovaj izvestaj moze da pruzi odgovor na mnoga pitanja, ali ce takodje puno toga ostati neodgovoreno; zato cemo se baviti stvarima koje nas vode dalje, preko granice "dohvatljivoga". U ovom izvestaju zelimo da vam predstavimo muzicara kao coveka, ne samo kao slavljenu zvezdu sa mnogo novca i prividno bez problema.

Kako zivi ovaj covek iza kulisa i kako stoji iza svoje muzike?Sta njemu licno donosi njegova muzika? Sta namerava pred publikom? Sta zeli da postigne kod svojih slusalaca? Sta ga cini ispunjenim i zadovoljnim?

Je li to novac... ili slava? Ili tu postoje i neki drugi razlozi koji su mnogo vazniji od novca i slave? Da, postoje! To su pojedinosti koje muziku cine opasnom.

Sada zelimo da se posvetimo jednoj grupi koja je usmerila razvoj jedne mlade generacije kao ni jedna grupa pre nje:

Kraj pedesetih godina - BITLSI Bitlsi, ili nekada SILVERBITLSI, svirali su u uvodnim tackama Tonija Seridijana iz Sent Polija. U jednoj zadimljenoj prostoriji svirali su oni nekadasnjim stilom "rokenrol" .

U ovim pocetnim godinama delovanja Bitlsa bila je to "tingltangl-muzika" Tonija Peridijana koji se njome proslavio vise nego cela grupa Bitlsa.

SADA SU SE ULOGE PROMENILE!

I stvarno, samo tri godine kasnije Bitlsi su bili najslavnija grupa na svetu. Gde lezi kljuc ovako velikog uspeha?

Mi mozda ne znamo odgovor; stojimo po strani i tek nesto naslucujemo!

U ovom periodu dolazi jedan clan Bitlsa prvi put u dodir sa okultizmom!

DZON LENON - IMEDZIN /Postavi sebi cilj/

Postavi sebi cilj, ne postoji nikakvo nebesko carstvo...
To je lako kada to isprobas.
Bez pakla ispod nas, iznad nas je samo nebo...
Postavi sebi cilj, svi ljudi zive samo za danas.. .
Postavi sebi cilj, ne postoje zemlje; nista nije zabranjeno.

Nista zbog cega bi covek morao da umre ili pogine i isto tako nikakva religija. Postavi sebi cilj, svi ljudi zive u miru. Mozda ces reci: "Ja sam samo jedna sanjalica, ali nisam jedini."

Ja se nadam, jednog dana, ti ces se prikljuciti nama i svet ce ziveti u jedinstvu.

U jednom izdanju casopisa POP godine 1976. pod naslovom Bitls-Stori, objasnjava Toni Seridijan svoje dozivljaje sa Silverbitlsima:

"Ja sam znao da Dzon Lenon redovno posecuje spiritisticke seanse. Posle jedne takve seanse obratio mi se recima: "Ja sada znam da cu sa Bitlsima imati uspeha kao ni jedna grupa do sada. Ja sada znam potpuno mi je jasno! Za ovaj sam uspeh svoju dusu prodao djavolu!".

Posle razdvjanja Bitlsa Dzon Lenon je poceo da pise jasne sotonske pesme.

DZON LENON - BRING ON D LUSI /Pridji Lusi/ /
Isecak iz pesme!/

"To je istina, ti dolazis; ovde postoji nesto sto ti odmah moras da ucinis! Nase su nas ruke vezale; mi mozemo samo tebe uvek da molimo: "Oslobodi narod; ucini, ucini, ucini to sada!" 666 tvoje je ime!"

Deset godina posle objavljivanja ove pesme, Dzona Lenona ubio je covek koji je tvrdio da je jedan od njegovih najstrastvenijih pristalica.

Kad su ga pitali zasto je ubio Lenona, iako ga je kao zvezdu obozavao, odgovorio je: "Nisam mogao da se uzdrzim! Glas savesti me je na to prsilio!"

Postavlja se pitanje: "Da li je za Dzona Lenona isteklo kupljeno vreme?" Tada je proslo oko 20 godina otkako se Lenon upoznao sa Tonijem Seridijanom.

Pri citanju pesama Dzona Lenona, upada nam u oci broj 666 - jedan nama poznat znak za osobu koja treba da spase svet. Ali, kako Lenon dolazi upravo do tog broja? Zasto ne uzme broj 45, 123 ili 345? I zasto uglavnom jedan broj, a ne jedno ime koje covek moze da razume?

Postoji knjiga koja moze da nam da odgovor na ovo pitanje. To je ista knjiga iz koje je Ajron Mejdn uzeo tekst za pesmu: "Broj zveri". To je Biblija!

Zasto Dzon Lenon i Ajron Mejdn upotrebljavaju biblijske teme u svojim pesmama?

Sta stoji iza ovog tajanstvenog broja 666?

Otvorimo poslednju knjigu Bibliju Otkrivenje. U njoj stoji zapisan odgovor na nase pitanje. U 12. i 13. poglavlju nalazimo znacenje ovog tajanstvenog broja.

CITAJMO OTKRIVENJE 12,7-9.12.I OTKRIVENJE 13,11-18!

Sa ovom zveri poistovecen je sotona! - I broj 666 je identifikacija ovog bica. Kada neko peva o ovom broju on u sustini peva o djavolu. I kad neko peva o zivotinji ili zveri sa brojem 666, kao sto to rade Ajron Mejdn, Dzon Lenon, Kis, Blek Sabat, EJSIDISI ili Venom, tada on direktno obozava djavola.

Sledeci znak koji se moze naci na mnogim omotima ploca jeste pentagram, znak koji se isto tako naziva i vesticino stopalo. Pentagram simbolizuje djavola i to je jedno pomocno sredstvo za obozavanje sotone.

Neke grupe se bave staroegipatskom magijom i carobnjackim silama. Jedan od vaznih simbola koji nalazimo na plocama sastava Elen Parsons Prodzekt, /Ertm Vind and Fajr/ i jos nekim drugima jeste "SVETO OKO"!

Jedan drugi staroegipatski simbol slican je hriscanskom krstu: "ANKH".

On simbolise novorodjenje i obozavanje Ra - boga Sunca. To znaci da onaj ko obozava boga Ra, mora svoju nevinost da zrtvuje tom bogu /u orgijama/.

Znak "ANKH" nalazimo na ploci Kaverna Magika Andreasa Folnveidena. Izdavacka kuca KOLOMBA, koja je izdavala ove ploce, upisivala je taj znak na svojim plocama.

SKARABEJ je jedan egipatski insekt koji prema verovanju obecava coveku magicnu moc. To se ostvaruje enjinkarnacijom. Grupa Dzrni izabrala je ovaj insekt za simbol na svojim plocama. Zaokruzujuci sprektar staroegipatske magije i mitologije, zelimo jos da se uputimo u simbolicki smisao piramide.

U PIRAMIDOLOGIJI /jednoj religiji/ peipisivana je piramidama magicna moc. Covek se njoj moli za snagu, novac i svetost. Ove piramide nalaze se na omotima ploca mnogih danasnjih rok-grupa. Jednu dobro poznatu plocu s ovom temom napravio je Elen Parsons Prodzekt. Naziv ploce je PIRAMID.

Jedan medjunarodni znak jeste i "sotonsko 5". On se moze dovesti u vezu s biblijskim tekstom iz Luke 10,18. "Ja videh sotonu gde spade s neba kao munja." Ovo rimsko "5" moze biti pisano slicno simbolu za munju. Mi nalazimo to "5" na primer u imenima rok grupe Kis, Ejsidisi i Blek Sabat.

To je isti znak koji su nosile Hitlerove "SS" trupe u toku drugog svetskog rata.

Jedan drugi medjunarodni poznati znak sledbenika Sotone je sotonski pozdrav /u govoru gluvonemih poznat je kao ljubavni pozdrav, a koristi se i kao simbol za "Ja te volim"/.

MOZE LI MUZIKA BITI OPASNA?
DROGE, SEKS, OKULTIZAM...

To je vest jedne druge revolucionarne rok-grupe 60 godina.

ROLINGSTONS

Na jednom oprostajnom koncertu svoje americke turneje svirali su Rolingstonsi pesmu Simpati for Devil /Saosecanje prema djavolu/ i to sa katastrofalnim posedeicama.

Dok su oni svirali ovu pesmu, pred njihovim ocima od prevelike kolicine alkohola i droga umro je crnac Hanter zvani Hels-Endzel /pakleni andjeo/.Stounsi su svirali i dalje.

ROLINGSTOUNSI - SAOSECANjE PREMA DjAVOLU /Isecak iz pesme/

"Dozvolite da vam se predstavim: Ja sam covek sa dobrim zdravljem i ukusom. Vec se dugo po svetu vucaram, vec sam mnoge ljudske duse i mnoge vere pokrao.
Bio sam tu kad je Isus Hristos imao svoje casove sumnje i vere. Namestio sam tako dobro da Pilat opere ruke i zapecati svoju sudbinu.
Refren: Uzivaj, sebe upoznaj; Nadam se da pogadjas moje ime. Ali ti tu nisi dosao da stojis iza moje igre.
Tumarao sam po Sent Petersbufgu kada ugledah da je vreme za nesto novo; ubio sam cara i njegove ministre; Anastazija je uzaludna danas. Vozio sam jedan tenk, imao sam generalski cin, kada sam iznenada prasnuo i lesevi su smrdeli...
Refren: Uzivaj...
Smrtno sam se smejao gledajuci kako se vasi kraljevi i kraljice decenijama bore za bogove koje su oni sami stvorili. I vristao sam: "Ko je ubio Kenedija? - gde smo na kraju bili ti i ja?"
Dozvolite mi da se predstavim: jedan covek sa zdravljem i ukusom. Postavio sam sam zamke mladim trubadurima da budu poubijani pre nego sto osvoje Bombaj.
Refren: Uzivaj...
Isto tako svaki policajac prestupnik i svaki gresnik svetac.
Glava ili broj, to je ionako isto; zato nazivam sebe Luciferom, jer ja imam potrebne rezerve.
Kada me dakle sretnes, budi ljubazan i uctiv,
budi razuman i taktican. Koristi svu svoju uctivost ili cu tvoju dusu baciti u propast.
Refren: Uzivaj...
Reci devojko, kako ti je ime; reci, ljubljena, ja razmisljam, ja pogadjam tvoje ime... Reci, zlato, kako ti je ime; reci, medena, koja je tvoja igra?

DANAS SE ROLINGSTONSI BAVE SATANIZMOM

Mik Dzeger je trebalo da igra glavnu ulogu u jednom filmu. Trebalo je da glumi Lucifera! Film je trebalo da nosi naslov "Uspon sotone".

Dzegera je pozvao sam Kenet Enger, ucenik i sledbenik Elistera Kroulija - koji je jedan od velikih obozavaoca sotone. Mi cemo se jos podrobnije baviti Kroulijem jer je on jedna od kljucnih licnosti u istorijskom razvitku rok-muzike.

Ideju za ovaj film dao je niko drugi do Anton La Vej, osnivac prve otvorene sotonske crkve u San Francisku.

Ali, ovaj film nikada nije dovrsen. Razlozi su nejasni ali su se procule vesti da je Mik Dzeger pobegao zgrozen.

Ostao je samo isecak iz jednog zapisnika o ovom filmu americkog reportera Eda Sandersa:

"Za vreme vise djavolskih isterivanja, na jednim kolicima stoji i vristi: �Napolje demoni, napolje!� Urlajuci, Enger se zgrcio sa polurazdrljenim prsima na kojima je bilo istetovirano Luciferovo ime; pod njim kolica u sljunku usarana jednom posvecenom djavolskom zvezdom /pentagramom/� Jedna slika djavola. Pred njim reporteri sa mucnim pitanjima postavljaju svoje mikrofone, a on vice, proklinje, pri cemu je oko sebe ostavljao magican krug."

To je jedan kratak pogled na ovaj film Keneta Engera sa naslovom "Uspon sotone".

ALISTER KROULI je dobro poznati obozavalac Sotone i magicar novijeg doba i ziveo je od 1875. god. do 1947. godine. Krouli naziva sebe Misterom 666; takodje se naziva i Sotonom!

Svoju je misiju video u tome da okultne snage uz pomoc muzike stavi u pokret. On je postavio tri teme koje su trebale da sluze za izvodjenje njegovih planova:

1.Moramo-izloziti ljude jednoj intenzivnoj, ponavljajucoj i jakoj muzici;
2.Moramo ubrzati sirenje droga i
3.Moramo stati na put razvoju savesti na podrucju morala.

Drugacije recno, to znaci: Mlade treba dovesti do toga da se bore protiv svoje sredine, da koriste drogu, da seksualno iskliznu sa pravog koloseka i to sve pomocu MUZIKE!

Na jednoj long plej ploci Bitlsa /Popers Lounli Harts Klub Bend/ naslikani su ljudi - Kroulijevi sledbenici koji se osecaju dobro pod vodjstvo svoga obozavanog Elistera Kroulija.

Kroulijevu kucu je kupio Dzimi Pejdz, gitarista i vodja grupe Led Cepelin, koji je isto tako bio Kroulijev ucenik.

Dzimi je sebi napravio orman za okultne predmete i knjige o carobnjastvu i satanizmu. O Kroulijevoj kuci Dzimi Pejdz kaze sledece:

"Oh ta kuca ima jako dobru akustiku za svakoga ko je klon akustici. Magija... nikada nije dobra ili losa, crna ili bela, vec jednostavno samo jedan metod demonske stvarnosti koji se delimicno pokazuje i polako otkriva. Odlucujuci faktor za svaki bogati uspeh rok grupe jeste energija; sposobnost da se energija emituje publici koja je prima i ponovo natrag vraca. Jedan rok koncert u stvari nije nista drugo nego ritual u kome se oslobadja i pretvara psihicka snaga.

Koncerti grupe Led Cepelin temelje se na pojacalima, ponavljanju u ritmu. Oni imaju puno slicnosti sa trans muzikom Marokanaca koja u svojoj biti ima magijski karakter. Sviraci pan-flaute iz Dzoudzoka u isto vreme su i carobnjaci koji isteruju zle demone. I, konacno, svaka carobnjacka muzika, po spoljasnjosti ili literarnom sadrzaju jeste zakletva i magija i svaka ce se magija koristiti da se postigne odredjeni cilj.

Led Cepelin zeli da postigne jedan cilj na svojim koncertima: da oslobi energiju sviranjem i proizvede energiju kod slusalca. Da bi to postigao covek mora da pije sa izvora magijske moci. . . ali ta zelja moze biti i opasna. "

To je isecak iz intervjua Dzimija Pejdza i pisca Viljama Brougsa snimljenog 1975. godine.

Zivotna psihologija Dzimija Pejdza sjedinjena je sa muzikom Led Cepelin. To mozemo da zapazimo na ploci PREZENS.

Crni predmet koji zapazamo na svakoj slici jeste jedan monolit /predmet izradjen od jednog komada kamena/. Ovaj se predmet naziva "sotonski monolit" jer je koriscen kao most izmedju coveka i demona. Posredstvom tog monolita mogao je covek da prima demonsku snagu. Kako se to dogadja, pokazuje nam slika na kojoj uciteljica jednu ruku drzi na monolitu a drugu na glavi jednog decaka.

EJSIDISI - PUT ZA PAKAO /Isecak iz pesme/

" Podjimo za trenutak ispod?!
Prijatelji, idemo s vama!
Hej, Sotono, isplati mi moju cenu!
Na putu sam u obecanu zemlju...
Na putu sam koji vodi u pakao!
Ne zaustavljaj me! Idem sada dole...
daleko... daleko...

EJSIDISI jedna je bila jedna od najpopularnijih rok-grupa. Pevac te grupe Bon Skot umro je za vreme turneje po Nemackoj. On je uvek pevao:

"Aj em on d Hajvej tu hel..."/"Na putu sam ka paklu"/ - a umro je od droge/. O Skotovoj smrti pise autor jednog casopisa za mlade: "Mislim da je smrt Bona Skota nesto vise od obicne smrti. Sto sam sumnjicaviji prema tome, brze postajem marioneta stvarnosti."

Ime Ejsidisi nema znacenje koje mu se u zabludi cesto daje kad se naziva jednosmernom i naizmenicnom strujom, vec je Ejsidisi jedna engleska sleng rec za dvopolnost. Na ploci Hajvej tu hel prepoznajemo clana koji nosi oko vrata lancic sa petokrakom zvezdom /pentogramom/, nama poznatim znakom koji koriste obozavaoci Sotone /sotonisti/.

Na jednom omotu ploce grupe BLEK SABAT citamo:

"I ti siromasni glupace, koji ovu plocu drzis u rukama, znaj dobro da si prodan sa svojom dusom. Zato ces biti u ovom paklenom ritmu i u sotonsku snagu ove muzike bices uhvacen. U ovom muzickom plesu igraces ostavljen, bez kraja, bez odmora... sve do svog kraja!"

BLEK SABAT - KORNUKOPIJA /Isecak iz pesme/

"Uzmi sebi jedan zivot - on postaje jeftin;
Ubij nekog, niko nece plakati. Sloboda je tvoja, ispunjavaj samo svoju obavezu; mi zelimo samo tvoju dusu."

BLEK SABAT - NIB /Isecak iz pesme/

"Neki ljudi kazu da moja dusa ne moze da bude nista vredno. Molim te, veruj mi, moja ljubljena duso, i ja cu ti pokazati. O, voli me sada i neces zazaliti; sa zivotom se mucis, jer si ziveo za nas sastanak. Moje ime je Lucifer, moim te uzmi moju RUKU..."

Vest i zivotno opredeljenje grupe Blek Sabat dolaze u ovoj pesmi do svog potpunog izraza: "Okreni se ka Sotoni kad imas problema, on ce ti sigurno pomoci."

Verujem da niko od nas nije video Sotonu... Kako ga covek predstavlja, mozemo da vidimo na jednoj ploci Jurije Hipa.

Grupa Kis je cesto saradjivala sa Sotonom.

Kis je skracenica od "Naits in Sejtan servis" /Vitezovi u sotonskoj sluzbi/. Jedan specijalni pozdrav /sotonski pozdrav/ pokazuje nam Dzen Simons; i taj isti Simons dodaje: "Jos treba da jedem covecije meso."

Pevacica STIVI NIKS grupe FLIRVUD MEK iskusna je vestica. U slobodno vreme ona se bavi starovelsanskim vezbama za vestice. Izdala je solo-plocu pod naslovom Bela Dona na kojoj je snimljena pesma o vesticama koje treba slusati.

Stivi Niks je na pocetku jednog koncerta stupila na pozornicu pred publiku, uzela mikrofon i zaurlala: "Ovj je koncert posvecen svim vesticama sveta!" Staklena kugla njeno je pomocno sredstvo i tu kuglu mozemo pronaci na milionima prodatih long plej ploca Rumors.

Grupa BLUK OJSTER KULT ne taji svoje sotonsko delovanje koje ih pokrece. Svoje sotonsko delovanje obelazava znakom zvanim KRST ZBRKE. Ovaj znak dolazi iz rimske imperijalne epohe posle Hrista. On treba da napravi zbrku medju hriscanima: Da li je Isus stvarno razapet na krstu ili nije? Kad covek ovaj znak okrene naopako, dobija upitnik /Da li je Isus zaista...?/

Staklenu kuglu isto tako nalazimo na plocama grupe ELEKTRIK LAJT ORKESTRA.

RICI BLEKMOR, nekada u grupi Dip Parpl, koji je posle svirao sa svojom grupom Rejnbou, ucestvovovao je u spiritistickim seansama. On kaze da je sjedinjen sa jednim 4000 godina starim demonom bio prenesen u vavilonsko vreme. U svojim pesmama peva o olkultnim prorockim kartama, tzv. TAROT-KARTAMA i robovima jedne staroegipatske vestice.

DZIM STAJNMEN, producent MEATA LOFA, kaze: "Bio sam fasciniran svim tim neprirodnostima i uvek sam znao da je rok-muzika pravi govor za to!" I MEAT LOF dodaje: "Kad izlazim na pozornicu, postajem sumanut."

PINK FLOJD jedna je od najpopularnijih psiho-rok-grupa sa narocitim porukama koje unistavaju ljudski sluh. Ta vrsta muzike oslobadja jednu supstancu u mozgu koja deluje na nas isto kao droga. Na taj se nacin, pomocu takve vrste muzike, povecava zelja za drogom!

Postoje delovi pesama Pink Flojda koji specificno deluju ako se slusaju pod uticajem droge i covek cuje stvari koje se u trezvenom stanju ne mogu cuti.

Na ploci ENIMALS nalazi se pesma Sip koja u sebi sadrzi isecak iz prirucnika za sotonsku bibliju. Pocetak je isti kao u 23. psalmu, ali vec drugi stih pocinje ironijom. Autora sotonske biblije vec poznajemo. To je Anton La Vej, osnivac prve sotonske crkve.

D IGLS - HOTEL KALIFORNIJA /Isecak iz pesme/

"Ogledalo na pokrivacu, bledocrveni sampanjac na ledu... i ona kaze: "Mi smo zarobljenice ovde, mi smo prepustene same sebi." I u sobi gospodara sakupili smo se na gozbeni rucak, oni ubadaju svojim ostrim nozevima... da bestija /tj. sotona/ ne ubije njih.
"Napuni se", kaze covek noci..., "Mi smo zato pozvani da primimo naredjenja. Mozes nas u svakom trenutku napustiti, ... ali se nas nikad ne mozes osloboditi." Dobro dosli u Hotel Kaliforniju; jedno predivno mesto,...
Oni zive u Hotelu Kalifornija; to su krasna iznenadjenja za njihov alibi /dokaz o prisutnosti na drugom mestu/..."

Grupa IGLS izabrala je svoje ime prema glavnoj licnosti indijanske mistike. Ova se grupa oformila pod uticajem okultnih ucenja Karlosa Kastenade. Kastenada je ova okultna ucenja koristio isto tako i za pripremanje indijanske droge PEJOT koja je kasnije sluzila kao inspiracija pri pisanju novih pesama.

Njihov menadzer Leri Salter organizovao je sastanke sa sotonistima iz crkve La Veja, osnivaca prve otvorene sotonske crkve u San Francisku.

Na albumu ploca Hotel Kalifornija, kad dobro osmotrimo, mozemo na gornjem delu omota u srednjem od tri prozora prepoznati Antona La Veja! La Vejova crkva nalazi se u ulici pod nazivom Kalifornija-Strit... Zar se u tome ne moze videti logicna povezanost?!

Pesma Dingo KARLOSA SANTANE ima isti ritam kao i africka muzika i taj se ritam koristi za isterivanje zlih duhova. Izjave koje nalazimo zapisane na omotima Santaninih ploca govore istim jezikom.

KARLOS SANTANA sebe naziva Devadip /Prosvetitelj/.

Abraksas je ime jedne mocne vestice-demona.

Na Santaninoj ploci vidimo lavovsku glavu na kojoj se nalazi osam stilizovanih ucrtanih glava koje imaju samo jedno telo. Ova figura, u stvari je Vodo-lutka, idol nekih africkih svestenika koja se koristi da bi se demoni nahuskali protiv ljudi.

Dr. Dzon staresina je jedna takve grupe za Vodo i moc vestica.

ELTON DZONOV pisac pesama BERNI TAUFIN posedovao je privatnu knjizaru sa knjigama o satanizmu i moci koju imaju vestice. Elton Dzon sam peva pesme o drogama, pobunama i intimnim odnosima izmedju istih polova.

ELTON DZON - SVE MLADE DEVOJKE VOLE ALISU /Alisa je zena lezbejka/

"Sve mlade devojke vole Alisu;
nezna, mlada Alisa, kazu one. Pridji mi, osmotri me;
Alisa, danas sam ja na redu..."

ALEN PARSONS PRODZEKT - MOZDA PLATITI JEDNU CENU /Isecak iz pesme/

"Danas u ovoj kuci nesto nije u redu.
Za vreme dok je gospodar na jahanju bio,
odlucise se sluge za igru. Tu
vri zajedno sa zlom nesto sto zeli da
preskoci kontrolu. I ja sam
bespomocan i ne znam kako treba da se
ponasam.
Neka je nepravda u shvatanju; moja
dusa je opsednuta... i to je hladno
u vreloj noci.
Sigurno nesto ne stima u ovoj kuci
danas!
Sta se to uvek dogadja - niko toga nije svestan...
Da, mogla bi jedna cena biti placena."
Ploca "Aj in d skaj" ALENA PARSONSA PRODZEKTA jeste himna "svetom oku" staroegipatske magije i carobnjastva. On se bavi isto tako i "astralnim projektom" /odvajanje duha od tela u hinduistickom okultizmu/. To mozemo uociti na njegovoj ploci Piramida.

Jos nekoliko primera slikovitog prikazivanja "astralnog projekta" nalazimo na plocama KRISA DE BURGA i FLES END D PEN.

Grupa DEMON uopste ne krije svoju igru. Njihova sotonska poruka jasno se moze prepoznati u pesmama i u njihovom nacinu zivota.

DEMON - DRAZ /Isecak iz pesme/

"Zauzmi svoje mesto u krugu, posmatraj misteriozne dogadjaje i ispij casu svoje krvi.
Svi smo svedoci u ritualu zivota dok je
samo nekolicina izabrana da sledi senku noci.
Zauvek smo vezani u mraku zato se zavetujemo...
Ovo je samo zbog toga da ti mozes to da cinis
i tada moras da platis za to...
Broj zveri sada je na tebi, moras dragovoljno njoj da sluzis!..."

Pevaci grupe kojom se sada bavimo cuveni su kao "super-pevaci" hard-roka. Njihove nove ploce najbolje su prodavane a poruka im je jasna i uocljiva. Na njihovim plocama sve je snimljeno: i sumanutost, i besomucnost... Snimljeno je cak i jedno sotonsko bogosluzenje.

Pored mnogobrojnih okultnih simbola na plocama Blek Metala vidimo i coveka koji se upravo moli djjavolu. Na zadnjoj strani ploce ove grupe nalazimo pocetak jedne grozne poeme koja ce biti zapisana na svakoj novoizdatoj ploci grupe Venom.

SOTONSKI KULT UDRUZEN SA ROK MUZIKOM

Upoznajmo sada jedno moderno snimanje koje se izvodi takozvanim BEKVRD MASKING postupkom ili postupkom maskiranja poruka unazad. Na ploci su zapisane pesme koje se normalno cuju pri okretanju ploce unapred.

Medjutim, kada pustimo plocu da se okrece unazad, cujemo isto tako jednu jasnu, razumljivu poruku.

Postavlja se pitanje: Zasto se sve ove skrivene poruke ne mogu cuti pri normalnom okretanju ploce unapred, vec se cuju samo pri okretanju ploce unatrag? Kod grupe kao sto je npr. VENOM nista se vise ne krije jer je razumljiv tekst vec dovoljno prljav i grozan. Medjutim, i VENOM snima na svojim plocama poruke koje se mogu cuti samo pri okretanju ploce unazad. Tako se mogu cuti samo neke reci ili kratke recenice.

Ali sta je opasno u toj naizgled skrivenoj poruci koja se cuje samo kada se ploca okrece unazad?

Americki psihijatar dr. Liv Rajder sproveo je sledeci test: Za vreme jednog TV-programa, dr. Liv je u normalnu sliku ubacio sliku sa jednim brojem. U toku jedne sekunde na TV-ekranu promene se 34 razlicite slike koje nase oko registruje kao jednu sliku. Medju te 34 slike ovaj je psihijatar ubacio jednu novu sliku na kojoj se nalazio samo jedan broj. Ljudsko oko nije ovu ekstra-sliku moglo da registruje kao jednu " posebnu sliku jer je vreme bilo suvise kratko, samo 1/34 deo sekunde.

Posle ovog TV-programa, upitao je dr. Liv neke ljude o ovom broju, ali niko nije bio svestan da je u stvari nesto tako video. Posle toga uzeo je neke od njih i hipnotisao ih. U Hipnozi je dr. Liv lako mogao da sazna taj broj od njih. Ovaj nam test pokazuje da mozemo biti podvrgnuti spoljnjim uticajima bez obzira zelimo li mi to ili ne.

Te uticaje mi nesvesno prihvatamo, iako uopste ne primecujemo da smo bili podvrgnuti necijem uticaju!

Ako neku vest na ovaj nacin uvek ponovo slusamo i gledamo, utiskujemo je u svoju podsvest i tako svoju podsvest nesvesno menjamo. Stavovi koji su pohranjeni u nasem mozgu nesvesno ce biti promenjeni.

Ovaj je metod sa puno uspeha koriscen u reklamnoj industriji, ali danas je uglavnom zabranjen

Jedan drugi primer podvesnog uticaja, ali ovoga puta sa muzikom, spomenut je u americkom Market Dzrnalu decembra 1982. godine. Tamo stoji da je brza tiha muzika koja se nenametljivo mogla cuti iz pozadine u jednoj robnoj kuci ubrzavala kupovinu, dok je lagana muzika usporavala kupovinu. Sto su kupci duze boravili u ovoj robnoj kuci prodaja je bila veca. Pojacala su bila tako podesena da su kod kupaca stvarala blagi osecaj zadovoljstva, ali kupci uopste nisu bili svesni toga.

Posle kupovine, ljudi su bili upitani:"Da li ste culi muziku dok ste kupovali?" 33% upitanih nisu bili sigurni da su je culi, a 28% odgovorilo da je nisu culi, iako su tokom celog dana slusali dobro odmerenu muziku iz pozadine.

BEKVRD MASKING tehnikom postize se danas u robnim kucama veliki uspeh u borbi protiv lopova. Jedna velika kompanija u SAD koja poseduje lanac robnih kuca u polugodisnjem poslovanju ustedi preko 500 000 dolara pustajuci u svojim robnim kucama tihu muziku iz pozadine, a zajedno s muzikom kupci slusaju i skrivene poruke koje se nalaze u muzici: "Ti si dobar ...

...TI NECES TO UKRASTI! VRATI TO PONOVO NATRAG! ... TI SI DOBAR..."

Sta je to opasno u BEKVRD MASKING postupku?

U nasem su umu akumulirani sigurni stavovi koji nam pomazu da donosimo odluke. Ja znam, na primer, da je levo levo... i desno desno! Ali kad bi mi od danas svi ljudi govorili da je sada levo desno.... i obrnuto, tada bih ja vrlo brzo svoje stare stavove zamenio novim koje mi je okolina nametnula.

Pomocu ovih akumuliranih stavova mozemo neku razumljivu vest koju cujemo da uporedjujemo sa nasim vec postojecim stavovima u mozgu i tada da donesemo odluku: ili cemo prihvatiti vest ili je odbaciti. SUGESTIJU, tj. uticaj podsvesti mi ne prepoznajemo, ali se od uticaja podsvesti ne mozemo zastititi!

Na nase ce stavove na primer uticati poruka: "NASILJE JE NORMALNO!" Ako ovu poruku cesto sugestivno slusamo, iznenada cemo je osetiti kao normalnu.

Sada se namece pitanje: "Ako ja tu poruku ne cujem, zar je moguce da je razumem?" Upravo je o ovoj temi Amerikanac Viljem M. Jerol, predsednik Eplid Potensl Instituta, napravio jednu studiju sa naslovom:

ROK MUZIKA I MOZAK

Ventil u nasem mozgu koji registruje prethodno nazvanu reakciju zove se retikularni aktivacioni sistem. Mi cemo ga kratko nazvati logicki centar. Ovaj centar ima zadatak da sve sto mi registrujemo ocima i usima, uporedjuje sa nasim vec postojecim stavovima pohranjenim u mozgu. Pri jednoj DA reakciji, mi prihvatamo poruku, a pri NE reakciji, mi poruku odbacujemo.

Pratimo put jedne poruke koja je u logickom centru primljena i predata dalje. Logicki centar prihvacenu poruku refleksivno pretvara /primer: rec MUZIKA ulazi u logicki centar, u njemu se refleksivno pretvara i na izlazu iz logickog centra dobijamo AKIZUM, sto je u stvari rec MUZIKA samo okrenuta, kao kad se procita unazad/ i salje dalje kreativnom centru /drugoj mozdanoj hemisferi/. Kreativni centar ima zadatak da sve sto primi u "stav", pohrani u mozgu. Prema tome u kreativnom centru poruka se jos jednom refleksivno pretvara.

Sad je poruka ponovo normalna /AKIZUM je refleksivno pretvoren u MUZIKA/ i kao takva pohranjuje se u jedan stav. U kreativnom centru pohranjuju se poruke. To je jedini zadatak kreativnog centra. On prepusta sebe /svoje odluke/ logickom centru, jer sve sto dolazi do kreativnog centra, mora da bude prethodno od logickog centra obradjeno sa DA i tek tada poruka moze ici dalje i stici do kreativnog centra.

Kad je primljena jedna sakrivena poruka ona prvo dolazi u logicki centar. Ovaj centar ona jednostavno zaobilazi jer logicki centar uopste ne moze da zapazi sakrivenu poruku. Skrivena poruka ide dalje direktno u kreativni centar. On misli, kao i obicno, da je logicki centar poruku propustio i odobrio sa svoje DA i kreativni centar sakrivenu poruku refleksivno pretvara u STAV /AKIZUM pretvara u MUZIKA/ i pohranjuje u svoje skladiste.

I sada pazite! Ovde se krije tajna! Jedna sakrivena poruka refleksivno pretvorena u stav ponovo je pozitivna /AKIZUM je pretvoren u MUZIKA/. Sakrivena poruka tako je pretvorena u jedan novi stav.Nasi stavovi uticu na nas, programiraju nas a da mi nismo svesni toga!

To je studija Vilijema M. Jerola o sugestivnom uticaju sakrivene poruke /Bekvrd Maskinga/ na ljudski mozak. Sve je to u sustini jedna uopstena stvar sa kojom se moze uticati na nas.

Prema tome, cnjenica je da covek nece biti izlozen uticaju Bekvrd Maskinga ako ne zna engleski i ne razume tekst. Ali mi ne mozemo sebi predstaviti sta sve Bekvrd Masking moze da sadrzi. Zelimo da vam pokazemo samo neke primere i mogucnosti sugestivnog uticaja pomocu rok-muzike i omota ploca.

PRIMERI SUGESTIVNOG UTICAJA SAKRIVENIH PORUKA /BEKVRD MASKING/ I UTICAJA POMOCU PORUKA NA OMOTIMA PLOCA
Redosled: Grupa - ploca - pesma - poruka koja se cuje pri reprodukciji unazad

ELEKTRIK LAJT ORKESTRA - FEJS D MJUZIK FAJR ON NAJT

"D mjuzik iz riverzibl, bat tajm iznt... trn bek, trn bek..." "Muzika se moze okrenuti, ali vreme ne... vrati se /okreni se natrag/, vrati se..."

D PLEZMATIKS - KUP D ETE - D DEMD

"Konsemsd progreming ken bi dejndzers tu jor helt; breinvosd dont nou dej ar breinvosd." "Voljno programiranje moze biti opasno za tvoje zdravlje; oni kojima je ispran mozak ne znaju da im je ispran mozak."

BLEK OUK ARKANZAS - LIV RAUNC END ROL -VEN ELEKTRISITI KEJM TO ARKANZAS

"Sejtn,. Sejtn, Sejtn. Hi is God, Hi is God, Hi is God1" "Sotona, Sotona, Sotona, On je Bog, On je Bog, On je Bog!"

STIKS - D BEST OV - SNOUBLAJND

"Sejtn, muv in aur voisis!" "Sotono, pokrepi se u nasim glasovima!"

NOVALIS - BENISD BRIDZ - INSAJDER OV MI, INSAJD OF JOR

"Ju ar nou gud, aj em gona get ju, bikoz jor lajf iz maj lajf." /, "Ti nisi dobar, ja cu te pridobiti, jer tvoj zivot je moj zivot!" /Pri normalnom okretanju ploce cuje se i: "... u laganom kretanju uplicemo..."

NAVALIS - NAVALIS - DRONC

"Engrif!" "Napad!" /isto kao i u prethodnom primeru/

DZEFERSON STARSIP - BLOUS AGEINST D IMPAJR - CAJLD IS KAMING

"San ov Sejtn..." "Sotonin sin..."

KVIN - D BEST IV - ANADR UAN BAJTS D DAST

"Start tu smouk marihuana, start tu smouk marihuana..." �"Pocni da pusis marihuanu, pocni da pusis marihuanu..."

BLU OJSTER KULT - MIRORS - JU AR NOT D UAN

"Frdrmor.; aur Fadr hu art in hevn - Sejtn!" "Dalje, Oce nas koji si na Nebesima - Sotona!"

D ROLINGSTOUNS - TETU - TOPS

"Aj lav ju, sejs d Devl!" "Ja te volim, kaze Sotona!"

IGLS - HOTEL KALIFORNIA - HOTEL KALIFORNIA

"Jes, Sejtn organajzd his oun rilidzn!" "Da, Sotona je uspostavio svoju religiju!"

ELEKTRIK LAJT ORKESTRA - VOTERFOL

"Det is hu aj biliv...in Sejtn! Tel evriuan, tel hu ju bibliv... in Sejtn!" "On je u koga verujem ja... Sotona! Kazi svakome, kazi u koga verujes... u Sotonu!"

ELEKTRIK LAJT ORKESTRA - EL DORADO

"Nasti uoan, Krajst ju ar infrnl!" "Odvratno, Hriste ti si pakleni!"

KVIN - PLEJ D GEJM - PLEJ D GEJM

"Aj lav Lucifer... Vi lav hiz mjuzik!" "Volim Lucifera... volimo njegovu mutiku!

PINK FLOJD - D VOL - GUD BAJ, BLU SKAJ

"Kongretjulejsns, giv as an ansvr for ol pein!" "Sretna zeljo, daj nam odgovor za sav bol!"

U ARKANZASU BEZ SIMPATIJA PREMA DJAVOLU /Stars and Strajps - 5.2. 83/

Senat u Arkanzasu uveo je jedan novi zakon po kome se zahteva da se na plocama i kasetama koje sadrze sakrivene poruke /Bekvrd Masking/ obavezno moraju istaci upozorenja. Senat je izglasao ovaj zakon dobivsi 18 glasova za, prema 13 glasova protiv.

Ovo upozorenje sadrzi sledeci natpis:

UPOZORENJE: Ova ploca sadrzi sakrivene poruke /Bekvrd Masking/ koje pri normalnom okretanju ploce vase uho nece cuti, ali ce ih registrovati vasa podsvest!

Senator Trevis Mils unapred opominje da se ovaj zakon ne ismejava. On moli nekoliko puta da se to ozbiljno prihvati i zeli da ovaj zakon pomogne ljudima. To nije smesno!

Senator Stenli Ras izjavio je posle slusanja jedne povratno-reprodukovane vesti sledece: "Ja sam cuo vest! Oni slave, velicaju i obozavaju Sotonu! Zbog toga sam i glasao za ovaj zakon!"

Pastor Don Hacings iz Hot Springsa, koji je propagirao ovaj zakon, tvrdi da zvuci, tj. sakrivne poruke koje mi cujemo u podsvesti bivaju registrovane, cuvane i desifrovane. Ova podsvesna moc zapazanja zna sta je time bilo receno i podsvest je pod uticajem ovakvih poruka.

SOTONA... BAJKA?

Zasto Kvin ili Siks ili Elektrik Lajt Orkestra zele da pevaju o Sotoni i zatim tu vest jos snime kao sakrivenu poruku? Sotona!.... bajka? NE!cista stvarnost!

PITER MAFEJ - U STA VERUJES? /Isecak iz pesme/ ...

"U sta verujes? kom, :... gospodaru sluzis?
Za zivot kako ga ti osecas, ne moze li se ziveti dalje?
U u sta verujes? Kom gospodaru sluzis? Je li to Sotona ili Bog - kome si svoje srce
predao?
U sta verujes? Kom gospodaru sluzis?
Ko ti uzima zivot... strah kada ti sam sebi
strah uzeti ne mozes?
U sta verujes ti? Kom gospodaru sluzis?
Za zivot, kako ga ti znas, ne moze li se ziveti dalje?"

U STA VERUJES...?

Grupe koje su spomenute u ovom tekstu treba jasno da nam pokazu vezu izmedju nas, muzike mracnih sila kao i upotrebu nedopustivih metoda kojima se moze uticati na ljudski um. Njihov je cilj da uz pomoc muzike TEBE uvuku u ovaj krug i da te jednostavno programiraju pomocu stavova koje ti namece tvoja omiljena grupa.

A SADA OZBILJNO PITANjE SVIMA:

Kojem gospodaru ti sluzis? Jesi li osvedocen da muzika moze da utice na tvoj zivot? Mozda si vec potpao pod njen uticaj i sada si to po prvi put zaista prepoznao.Moze biti da sada stvarno ne znas sta da ucinis; sta uopste jos smes da slutis? Ti shvatas da ovako dalje ne ide!

Sada je prilika za tebe da izmenis svoj odnos prema muzici zato ucini to sto pre mozes!

Zelimo jos jednom da se osvrnem na pitanje Pitera Mafeja: "Kom gospodaru sluzis?

Da li si uopste ikad sebi postavio ovo pitanje? Ti ne mozes sluziti dva gospodara! U stvari, postoje samo dva gospodara:

ISUS HRIST I SOTONA!

Mi smo se odlucili za Isusa i On nam je otvorio oci da vidimo kako muzika moze da utice na nas. Isus nam pruza zastitu od ovih uticaja jer je On jaci od Sotone.

Isus zeli da izgradi jedan odnos sa tobom, ali ti donosis odluku za ili protiv. Isus je pravi "dzentlmen", On ne zeli da se mesa u tvoj zivot bez tvoje saglasnosti. On zeli dobrovoljan odnos sa tobom u kom ti cinis prvi korak. Isus je ka tebi vec ucinio jedan korak kad je pre 2000 godina na krstu uzeo na sebe grehe ljudi iz proslosti i buducnosti. Na Njemu su lezali i TVOJI gresi!

Imas pravo da uzmes ovo oslobodjenje koje ti Isus nudi, tvoje DA Isusu ucinice tvoj zivot osmisljenim.

Ako sada osecas u svom srcu zelju da Isusu kazes DA, kazi to direktno NjEMU.Isus je svuda prisutan bez obzira sto Ga ti ne vidis. Bio je pored tebe kad si procitao prvu stranicu i sad je pored tebe i ocekuje tvoju odluku.

Tvoje DA Isusu moze biti formulisano otprilike ovako:

"Isuse Ti si mi potreban. Do danas sam stajao nasuprot Tebi, a sada zelim da budem Tvoj. Otvaram svoj zivot pred Tobom i molim Te da preuzmes kormilo mog broda. Svojim odgovorom DA zelim da Ti pruzim mogucnost da vodis moj zivot i da ga menjas. Hvala Ti sto si spreman da mi das oprostenje i preuzmes moje grehe." Ako je Isus Hristos postao TVOJ godpodar mozes da citas sledece stihove u Bibliji. Oni ce ti stalno davati uputstva o koracima koje treba da ucinis. Otkrivenje 3,20. Jovan 10,10. Kolosanima 1,14.27. 2. Korincanima 5, 14.15.17. Jovan 1,12.

Nama ostaje nada da ce ovaj tekst doprineti razotkrivanju VELIKE GLOBALNE PODMUKLE ZAVERE koja se iz velikih svetskih centara moci vodi protiv Hriscanstva.
« Poslednja izmena: 19. Avg 2005, 03:29:08 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Samo jedno pitanje- koju ti muziku slusas?
I sta bi mi to trebali da slusamo po tebi?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Citat: Arianna
Samo jedno pitanje- koju ti muziku slusas?
I sta bi mi to trebali da slusamo po tebi?
.

Ja sam ovaj text samo postovao, nikom ne branim da slusa ROK, ali u ovom tekstu ima istine ......

Ja slusam uglavnom Techno ali ima i Roka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
Ma da bre sve je istina Smiley ,sada sam procitao ovo i necu vise da slusam Heavy Metal!!!!!!!Slusacu ga josh vise Smiley
IP sačuvana
social share
HM Is The Law
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Citat: Frubi666
Ma da bre sve je istina Smiley ,sada sam procitao ovo i necu vise da slusam Heavy Metal!!!!!!!Slusacu ga josh vise Smiley


Stvar tvog izbora  Smile  .......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
Eh, ja moram poceti da slusam tu "pagansku" muziku :twisted:  :twisted: !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 286
Zastava Beograd
Heh (ovo je vie nego dovoljan komentar)

Je li, da nisi sluajno uo za re "filozoija"? Po tom shvatanju, filozofi jedino to rade je bogohuljenje...
IP sačuvana
social share
Look, but don't touch.
Touch, but don't taste.
Taste, but don't swallow.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Ja sam ovaj tekst samo postovao, vi ga ako hocete procitajte, ako necete ostavite i to je to .......

Ovde nema po meni jer ja ovo nisam napisao (de da pisem 'voliku tekstinu  Smile ) ......

Znaci, nemojte meni nista prigovarati i ja znam da su shvatanja razlicita, ali upravo zato sam i postovao ovo da bi i vi iskazali vasa shvatanja i razmisljanja .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
PRAVA filozofija je propala zbog Hriscanstva Smile !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 379
"Civilisation will not attain to its perfection
until the last stone from the last church falls on the
last priest" -Emile Zola
A ovo mi je upravo stiglo od jednog jako pametnog coveka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 65
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 06:06:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.