Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Plinski uredjaj za golfa dvojku  (Pročitano 7081 puta)
28. Apr 2006, 10:53:24
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 800i
imam golfa dvojku 1300cm3 '92 godiste sa karburatorom , interesuje me gde u beogradu da ugradim plinski uredjaj ? i koji da stavim ? Koliko vidim najcesci su BRC i Lovato, Koji je bolji od ta dva  ?  Koja je razlika izmedju plinskih uredjaja ? Ja sam inace automehanicar, e sad zanima me jos i da li uvek mora da se pali auto na gorivo ili moze i prvo da ga nazovemo " jutarnje" paljenje da bude isto na plin. neki kazu da to zavisi od samo plinskog uredjaja. E da, i ono so je najbitnije, koliko to sve kosta ?
Uvapred hvala   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
mob
BlackBerry znj f1
Pa evo posto ja vozim golfa 2 iz 91.  1.6 karb.  na plin od oktobra 2002 mogu da ti odgovorim.
Ugradio sam lovato na 142.000 km (sad sam na 205.000 km)  u Pancicevoj 6,
tel 18-64-63 (tel je iz 2002 god)
Tj. tu im je prodavnica, a klinci su mi ugradjivali u nekoj stali u Kotezu...
-maxi vakumski kit 155e
-mesac 20e
-toriodna boca u rez.tocku 43.5L 100e
-ruke 50e

Ja bi ti ipak preporucio ugradnju kod sajma ili kod zmaja...
2002. ih je bilo malo, a sad su se namnozili mnogo puta bas kao i pumpe. Bila je Univerzum kod plavog mosta i krnjaca, a sad i ne znam gde sve ima pumpi...

Za startovanje motora za svaki plinski uredjaj vazi pravilo  da treba da se startuje na benzin jer stradaju membrane u rasprsivacu ako se startuje hladan motor na plin...

Potrebno je prelaziti 10% kilometraze na benzin zbog karburatora (svimer ventil, plovak karb. itd)
ali ne ono da predjes 1000 km za 20 dana pa ga onda malo provozas na benzin nego svaki dan na benzin...

Eto toliko za sad.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.54
mob
Sharp GX15
Ja bih ti preporucio da prvo pogledas neki drugi forum koji se bavi tom tematikom. Mogao bih da navedem konkretno jedan, ali posto sam novi ovdje, nisam bas siguran da li je to u skladu sa Pravilnikom. Kako god, ja sam morao dobro da proucim materiju prije nego sto sam ugradio plin u svoje auto. Sto se tice proizvodjaca uredjaja, nebitno je. Svaki je dobar ako se pravilno ugradi. Takodje je vazna kvalitetna servisna podrska. Sto se tice vrsta, postoje vakuumski i sekvencijalni. Posto je kod tebe karburator, mislim da je optimalan neki vakuumski sistem. Sve ostalo bi bilo bacanje para. Sto se tice paljenja, neki pale direktno na plin, a neki ne. Nisam uocio neko uniformisano pravilo. Cijena u BG, prema mojim saznanjima, bi bila izmedju 200 i 400 evra, zavisno od servisa, kvaliteta ugradnje, kvaliteta dijelova itd. U ovom slucaju najskuplje i nije najgore rjesenje. Toliko. Za vise-samo pitaj. poz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 800i
hvala na pomoci, javicu sta sam uradio, ja se razmishljam da stavim BRC jer to mi je njih nekliko reklo da su najbolji, a sad jos samo da vidim gde.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 111
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k 800i
evo ubacih plin....stavio sam Landi i to tamo u Krnjaci koshtalo me 250evra..e sad kazu mi da vozim cele 2 boce na plin pa da tek onda odvozam malo na benzin. kazu da ga sve dok je ovako toplo da ga palim na plin dok nepocne hladnije vreme. E sad joshj neshto me zanima a to je gde u gradu da sipam plin. ja sam sad natocio punu bocu na SLAPU tamo kod plavog mosta, medjutim koliko sam ja cuo nije na svim pumpama isti kvalitet plina..pa me zanima gde je najbolje sipati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
nemas nekvalitetan plin.. plin je isti gdje god ga tocis.. dok je istina da ti na nekim pumpama ide vise, na nekima manje plina u auto..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
BlackBerry znj f1
ma ima loseg i dobrog plina... butan se mesa sa propanom u odredjenim procentima i tu znaju da zajebu, a i kvalitet ne valja... sipaj na pumpama i ne razmisljaj mnogo.. nikako van pumpi:))

sto vise pitas to ti je gore... vozi i ne razmisljaj sta je bolje, a sta je gore...
sto vise razmisljas auto ce ti ici slabije...
ako se pitas da li je opasno na plin, bolje ne pitaj...
ja vozim na plin par god. i mogao sam par puta da se slapam kod slapa, tj slupam... ajde bre idem, samo pricas, ne moze covek do reci da dodje od tebe..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 101
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Postoje mucke i sa plinom kao i sa benzinom, jer kad je loseg kvaliteta auto slabo vuce, i mnogo vise trosi, a kad je daobar onda skoro da nema razlike izmedju voznje na plin benzin!
IP sačuvana
social share
Zivot je nekom majka, a nekom maceha!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
BlackBerry znj f1
propan butan je 32 din, a metan 18, mozda cu sledeci put da sipam metan u rezervoar...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
drvuja sta imas inace?koju plinsku instalaciju??propan butan? e ako imas PB (lpg) ne mozes sipati metan u auto..!!! metan je drugacije napravljeno a i vjerovatno bi doslo do explozije ako mjesas 2 plina..niti ne mozes staviti metan jer nije isti pistolj ni prikljucak!!!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.