Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:37:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imlek, Knjaz i Bambi, na prodaju 2008.  (Pročitano 7097 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Dobro.Ok. sve to što ti kažeš.Ali ako im ne treba ta prosta radna snaga koja zaista nema neke velike škole, šta će im svi ti šefovi koji imaju samo osnovnu školu, ne znaju čime se bave a kamoli da tu firmu unaprede, proteklih godina su krali a sada su i dalje na mestima šefova?
Ako već hoćemo neki ekonomski napredak i neku jačinu ekonomskog tržišta kako to da u firmama i dalje na vodećim pozicijama sede ljudi koji su krali sve ove godine i bogatili se iz stolice a koji takođe ne poseduju neke velike škole, ustvari oni nisu specijalizovani za oblasti kojima rukovode.
To ti je isto kao kada bi jednog čobanina koji ne zna ni da piše doveo da predaje latinski jezik.
Čoveče.Pa mene će jednog dana (kad oslepim, ogluvim,poludim, pa tri dana pred smrt) da leči devojka koja je medicinski falultet završavala zadnjih petnaest godina i to uz pomoć para.Da li ti vidiš da sve što je ikada vredelo i posedovalo kapacitet znanja na birou ili u inostranstvu a nas leče mongoloidni idijoti.Šta to govori o nama kao državi?Kao narodu?
Do posla dolaze oni koji imaju para niko ne vrednuje one koji znaju već one koji imaju.Prosto mi dođe da pobijem sve redom kad vidim kakvi moroni leče ljude a ne znaju ulicom da hodaju.
E kada se bude sredio taj resor ove nađe države priznaću da postoji nada za bolje sutra i da postoji šansa za ekonomski prosperitet ove drževe.
Do tada, biće me sramota da kažem odakle sam.Nije me sramota Srbije, koliko me je sramota pojedinih Srba.
IP sačuvana
social share
Plavusha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
pa u Srbiji je vec godinama najveci hit pesma "sve je na prodaju"  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
Citat
Ali ako im ne treba ta prosta radna snaga koja zaista nema neke velike škole, šta će im svi ti šefovi koji imaju samo osnovnu školu, ne znaju čime se bave a kamoli da tu firmu unaprede, proteklih godina su krali a sada su i dalje na mestima šefova?
ako se dobro secam u proslim postovima bilo je reci o stranim ulagacima koji su ucestvovali u nasoj privatizaciji! siguran sam da na celu tih kompanija ne sede opisani ljudi!
e, drugi je slucaj sa privatizovanim firmama koje su preuzeli domaci investitori! tu je situacija delom takva, sto ne da je smesno vec je vrlo zalosno!
ako ti je za utehu oni ce puci vec posto prodje najvise 2. god od uvodjenja CEFTE!
posle toga postojace samo jaki i sposobni, i onda ce se iskljucivo ceniti znanje i rad!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:37:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.