Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:57:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imlek, Knjaz i Bambi, na prodaju 2008.  (Pročitano 7095 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Sve sto valja ode u ruke stranaca Smile Politicari su tu da uzmu proviziju. A narod neka glasa za spolja servirane stranke: Djindjic, Kostunica, radikali....smesno!!! Bilo bi da nije tuzno. Postacemo roblje stranih gospodara za sicu...Prvo su nas zatvorili u geto, pa nas tukli radioaktivnim otpadom, tako da dnevno u Srbiji umre po troje ljudi od najstrasnijeg kancera u mukama, a onda nas obescascuju na najgori nacin (dolaze i jebu nase zene, kupuju i njih a evo sada i IMLEK za male pare). Lepa buducnost. Stvarno kada ce ta EU (koja uzgred budi receno nema veze sa pravom Evropom, nego je najobicniji izmet atlantista USA i Britanije).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ma dobro.Jesu oni ,,kao,, sredili po nešto.I jeste da su skroz promenili strategiju na tržištu, ali u tim firmama kadar šefofa se nije promenio, naprotiv oni su zadržali svoja d.. u foteljama,i taj pijani šefovski kadar i dalje je na položaju na kom je bio i proteklih godina u vreme komunizma i socijalizma.Ja pitam šta je sa radnicima koji su pošteno radili, čak i više od svojih ''šefova'' a dobili su samo šut u but ili ti otkaze?Šta je sa tim ljudima koji su bez posla?I otkaze nisu dobili pre deset godina nego ih dobijaju danas u vreme ''razvoja'' naše države.Trebalo bi da bude bolje a kako ja vidim celu tu situaciju izgleda da nama nikada neće biti bolje.Trebalo bi prvo maknuti te tzvn. šefove pa onda otpuštati i ove jadne radnike.Naravno čast onima koji nisu radili ništa, njima treba dati otkaze.A poštenima...?Šta sa njima?
 Smile

Uzgred.Potpuno podržavam Loollu.Bukvalno nas j... sa svih strana a mi kao najgore ovce trčimo na klanje.Trčimo za tom EU ko da nam je ne daj bože poslednje.Ne kažem da svi ti standardi nisu bolji od naših, naprotiv jesu, i ja zapravo želim jednu takvu zemlju ali po koju cenu.Po cenu cinizma, cinkarenja itd.Molim lepo, što Onaj Hrvat nije pritvoren kao Šešelj (nisam Radikal) na trista godina, nego su ga lepo pustili i još mu bukvalno prostrli crven tepih kad je izlazio, a nas jašu.Ako kad smo glupi.Svako bre gleda da zaštiti svoje pa makar on bio i najgori a mi i one najbolje saplićemo i guramo u ambis.To ti je bratstvo i jedinstvo koje propagiramo.I šta se uvaljujemo u s.Jel gleda bre neko HTV?Šta god da im se desi oni krive srbe.Pre neki dan su nas lepo ispljuvali, a ovi naši im se uvlače u bulju, kao bolje da se slažemo.Kada smo se mi uopšte i slagali.NIKAD.Niti ćemo.Treba se što pre pomiriti sa činjenicom da nam je bolje bez njih, ili ćemo opet da nagrabusimo kao i po dobrom starom običaju.Uzgred.Ni u jednoj zemlji EU nije sve tako rozikasto, u nekim je i gore nego kod nas.A iskreno ja ne želim da mi komšija zivka muriju na svakih 15 min. jer mi je muzika malo jača, hoću bre da živim u Srbiji, gde se zna šta je muzika, gde se poštuje rodbina, gde se slave slave i zavetine, gde se igra, peva i lumpuje.Neću da strahujem ako malo jače odvrnem muziku.


[Edit by Coolrunner: Nemojte slati vise komentara za redom. Koristite opciju Izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte Pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2006, 22:37:30 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Plavusha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
sa jedne strane postoji jedan problem koje odredjenim privrednim subjektima daje nesto sto nije monopol, ali sigurno jeste jedna mala privilegija u vidu odsustva prave konkurencije! to im nazalost, omogucuje jednu, po nas lozu poziciju, a to je mogucnost da ne vode efikasnu HR politiku! u prevodu zasto bi se cimao da nadjem kvalitetnog radnika kad me i ovaj malo kosta, a posao koji obavlja je sablonski, dakle njegove kvalifikacije mi nisu potrebne jos uvek! to ce se promeniti otvaranjem trzista za strane investitore ali pre toga i sa otvaranjem naseg trzista za strane proizvodjace!
e to ce dovesti do potrebe za vrhunskom radnom snagom kao i do potrebe da se uvedu kako kapitalisticki standardi poslovanja tako i svest da zaposleni nije samo radnik koji radi sta mu se kaze vec je i inicijator potrebnih ideja koje poboljsavaju produktivnost i efikasnost rada!
u kapitalistickoj ekonomiji postoji jedno pravilo a to je da dobar radnik tezi svom nivou nesposobnosti!!!!
sto znaci da se cene osobine kao sto su znanje, zdrava ambicija, odgovornost, volja za rad i td.
Imlek, Knjaz i Bambi, kao sto ste rekli kupio je investicioni fond. a razlog za to je da bi ih preprodao i na tome zaradio!
pa je i normalno ocekivati da njihov rad znatno poboljsaju kako bi dobili i bolju cenu!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imlek, Suboticku, Zemunsku i Zajecarsku mlekaru je odavno kupio Salford. Salford je takodje vlasnik Knjaz Milosa.

Od kada su preuzeli Imlek - unapredili su dizajn, ambalazu, spektar proizvoda. Takodje ulazu u edukaciju farmera i unapredjivanje sistema za cuvanje svezeg mleka. Iako nemam preterane simpatije prema investicionim fondovima, ocigledno je da postavljaju dobar i uspesan menadzment da vodi ove firme. Ista prica je i sa K. Milosem - redizajn, agresivnija reklama, povecavanje proizvodnje.
Investicioni fondovi su inace tipicna tajkunska prica - pokupuju se firme, dovedu se u red a onda se za mnogo bolje pare prodaju multinacionalnim kompanijama.

Somborsku je kupila Lura. Somborci inace imaju najbolju fetu Smile

Kada smo kod jogurta, ako niste probali preporucujem Vitalife koji prave Kikindjani. Ima sjajan shlagast ukus & nizak procenat ml.masti Smile





Da, da ,od kad su ovi preuzeli...........unapredili su dizajn..... Smile ! Znaci svi su pametni mi smo glupi.I ovi takozvani tajkuni drugo ne znaju nego samo da kupuju ,malo nameste fasadu i prodaju to bilo kome. Zato sto ih boli *    za svoj narod i zemju!
Konacni zakljucak - mi smo definitvno glup narod ali pocevsi od tih takozvanih i nezvanih!
A to vec izbaciti komunisticki olos sa radnih mesta to je malo teze ...............
 Smile
Onda su nam krivi :Ameri , Nemci,Jevreji! Sta su oni meni krivi, oni ljudi rade bore se za svoje , cuvaju svoje, a mi samo kako u svoj dzep , narod : " ko * narod". E to mislim da nam je od robovanja pod Turcima ostalo........i nikao da se izleci.
U jednom smo bar najbolji - U unistavanju samih sebe! Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2006, 23:15:15 od Janaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
Citat
Investicioni fondovi su inace tipicna tajkunska prica - pokupuju se firme, dovedu se u red a onda se za mnogo bolje pare prodaju multinacionalnim kompanijama.
mozda neki konkretni i.f.cije ime bi bilo bolje da navedes! ali investicioni fondovi generaln su buducnost ekonomski jake srbije! u suprotnom mi smo pukli skroz! a koliko to drzava kapira vidi se i po njenom odnosu prema zakonu koji regulise ovu oblast!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Budućnost ne postoji ako ne ispravimo sebe u sadašnjosti.Činjenica je da ljudi već vekovima prave iste greške.Zar ne bi trebalo da ako je nekih grešaka bilo 1914. takvih ili pak sličnih ne bude 2001, ili nebitno koje godine.Zaključak: Mi smo Srbi.I kao takvi ne učimo se na greškama a od budućnosti većina očekuje da im padne sa neba nešto love a dupe da ne mrdnu iz stolice.Pa gde to ima sem kod nas?A onda kukamo na loš životni standard i svaljujemo krivicu na druge.
Pre par dana sam u toku rasprave sa drugom izjavila kao je ceo naš problem u stvari u mentalitetu ljudi i onome što su nam usadili u glavu.A on mi je rekao da sam blesava (prolupala) i da to uopšte nije tačno.
Od kada znam za sebe znam da u našem narodu postoji jedan mit. Ideja o hrabrosti. Znate li koliko stariji ljudi idealizuju taj mit.I svako ko sebe smatra Srbinom veruje u takve mitove, po čijim definicijama treba srljati u smrt radi hrabrosti!
Dokle god u našem narodu ljudi budu odgajani sa verom da hrabrost (budalastih ideja o junaštvu nad junaštvom) mi nećemo nikada dostići evropske standarde.

Nego  baš bih volela da vidim kad se sav ovaj narod podigne na kuku i motiku i pojuri usran... motkama ove političare i te što kupuju firme a nigde se ne pojavljuje čak ni njihova slika. Pa da vidi svet šta radi ova neandertalska raja sa Balkana poznatija kao Srbi.
E tako bi mi bilo lepo to da vidim.
Fora:Sediš u kafiću i pijuckaš čemer kafu, uživaš u životu dok pored tebe protrčava pola skupštine a za njima kuke, motike, vile, ašovi idr. poljoprivredne alatke, i masa Srpskih seljaka u patkama piroćankama. Smile
E tad bi se videlo kom po babu, kom po stričevima.
Jedva čekam taj dan a verujem da nije ostalo mnogo.Ovim jadnim seljacima dojadolo je da rade cele godine kao robovi da bi sve to gospodi prodavali skoro za džabe.A da posle toga sklapaju kraj sa krajem.
Ljudi pa mi slavimo dan kada je Sveti Sava spaljen na Vračaru a njegove mošti uopšte i nisu spaljene.
Koga mi zavaravamo.Mi živimo u laži.Zar onda treba da se čudimo što nas ljudi prodaju na sve strane dok taj jadni narod ćuti.
Da li znate da su u selima istočne Srbije političke stranke išle po kućama u nedelju(drugi dan glasanja) i terale narod da glasa za referendum? Kao ''Ti nisi glasao moraš da glasaš!'' Kakvo je to onda s... o suverenom, demokratskoj, slobodoumnoj Srbiji kad ljudi ne smeju da izraze svoje mišljenje ili svoj stav? Smile


[Edit by Coolrunner: Nemojte slati vise komentara za redom. Koristite opciju Izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte Pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2006, 22:36:12 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Plavusha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
Citat
te što kupuju firme a nigde se ne pojavljuje čak ni njihova slika. Pa da vidi svet šta radi ova neandertalska raja sa Balkana poznatija kao Srbi.

kad ja budem kupovao firme takodje ce mi biti u interesu da se nigde ne pojavljuju moje slike! pa ne treba njima licno merketing, vec njihovim firmama. a to vredjanje naseg naroda, ti nema neki poseban osnov u ovom ekonomskom kontekstu!
« Poslednja izmena: 27. Nov 2006, 22:33:39 od Kamaro24 »
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Stvarno. Izvini a šta si ti po nacionalnosti?


A što se tiče toga da li to što sam navela da nas smatraju neandertalcima (pećinskim ljudima) nema veze sa ekonomijom, izvini a da li bi ti poslovao ili ulagao u zemlju u kojoj žive pećinski ljudi? Da li bi uopšte ikada pomislio u takvu zemlju na odmor da odeš a kamoli nešto drugo?


[Edit by Coolrunner: Nemojte slati vise komentara za redom. Koristite opciju Izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte Pravilnik Burek Foruma.
« Poslednja izmena: 27. Nov 2006, 22:38:59 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Plavusha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
BlackBerry bold
Citat
Stvarno. Izvini a šta si ti po nacionalnosti?
poreklom sam luzicki srbin, ali sam srbin pravoslavac! kakve to veze ima?

ne znam sta da ti kazem po pitanju pecinskih ljudi,ali mislim da je njihov glavni problem lose obrazovanje i nedostak posla kako bi sebi mogli da obezbede ekonomsku sigurnost i zdravu svest o bitnim zivotnim pitanjima! ti ljudi mogu biti samo prosta radna snaga i nista vise,i kao takvi ne ulaze u opservaciju stranog investitora!
a za jaku ekonomiju su potrebni dobri emakroekonomski uslovi, jer tako je investitor motivisan da dodje ovde! a kad se ti uslovi stvore onda ce ga interesovati kvalitet kvalifikovane radne snage>njemu ce trebati ekonomisti i menadzeri koji kapiraju kapitalizam, a ne jagnjece brigade i manekeni u odelima<, velicina trzista, cene energenata i td...!
« Poslednja izmena: 27. Nov 2006, 22:50:36 od Kamaro24 »
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One
@plavusha za predsednika, nemoj slati vise komentara za redom. Koristi opciju Izmeni ako si nesto zaboravila reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledaj Pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:57:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.