Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:43:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imati na umu i moje misljenje...  (Pročitano 3117 puta)
27. Mar 2006, 14:52:20
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Postovani forumasi verovatno smo se vec upoznali kroz moje postavke ili moja razmisljanja u vezi vasih.
Zelim pre svega da u sto kracim crtama iznesem svoje zapazanje ali i ponudim resenje u ulozi politickog savetnika.
Tacno je da ste kao jedinka sami na ovom svetu i da logicno uvek gledate i razmisljate prvo o sebi i da niko nemoze da ucini za vas vise od vas samih,kao i da  ako sami sebi nezelite da pomognete niko vam pomoci nemoze.Bez obzira na razvoj drustva napredak tehnike,tehnologije , obrazovanja i funkcije koju obavljate
uvek iza i nakon svega ostajete i stojite samo vi sa sve vise briga i zahteva i naravno postavlja se pitanje kako sve to uskladiti i prevazilaziti prepreke koje vam stoje na putu.
Dakle moramo osvojiti paznju iskremost kao i pomoc svojih bliznjih ljudi koje vec poznajemo kao i ljudi koje tek treba da upoznamo da bi smo na kraju i sami sebi na taj nacin pomogli i sto bezbolnije ili lakse otklanjali ili barem smanjil prepreke koje vrebaju na nas u nasem svakodnevnom drustveno politickom i poslovno. zivotu.
Svima onima koji se bave politikom ili zele sa njom da se bave i imaju dilemu oko nekog pitanja nudim i moje razmisljanje.Mozete ovade ali isto tako i preko privatne poruke.Imajte na umu i moje razmisljanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da sam ti poslao kroz priv poruku link, jesi li procitao i da li te zanima?
IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Markoni care dobio sam samo nakakve naslove, dalje bi trebalo da mi preciziras o cemu je rec, mene sve sto je novo u sustini veoma zanima i to su normalni pogledi jer niko od nas bez objektivnije provere nezna u kom grmu lezi zec.
Pojasni mi i napisi kojim putem zelis da ti odgovorim pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Pozivam sve forumase da procitaju moje misljenje na temu Analiza Kosovo i da daju svoju ocenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
ajde ti lepo ovde napisi tvoje vidjenje buducnosti(sto se tice politike) u Srbiji, ko je zasluzan za nju(nemoj ici vise od 20 godina u nazad), hocemo li se otarasiti amova(kakda, kako) kao nacija ili ne(ovo se odnosi na kulturu), koja stranka najvise obecava, koliko je isplativo ovo naklanjanje zapadu(imaj u vidu jacanje kine, rusije, indije, rusije, a lagan pad standarda u  SAD)
da se razumemo ja sam buduci clan DS-a, ali se trudim da budem sto objektivniji...
poz
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
ajde ti lepo ovde napisi tvoje vidjenje buducnosti(sto se tice politike) u Srbiji, ko je zasluzan za nju(nemoj ici vise od 20 godina u nazad), hocemo li se otarasiti amova(kakda, kako) kao nacija ili ne(ovo se odnosi na kulturu), koja stranka najvise obecava, koliko je isplativo ovo naklanjanje zapadu(imaj u vidu jacanje kine, rusije, indije, rusije, a lagan pad standarda u  SAD)
da se razumemo ja sam buduci clan DS-a, ali se trudim da budem sto objektivniji...
poz
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Postovani Kraljevicu samo gledajuci u buducnost na osnovu moje politicke analitike ne da mislim nego sam potpuno siguran trenutne pozicije i pogledi u buducnost aktuelnih stranaka su toliko ocigledni da za odgovor na tvoje pitanje za mene ne predstavlja nikakvo opterecenje te imaj na umu moje razmisljanje koje sledi:
I sam si doro prepoznao put stranka kojoj tezis se trenutno kao stranka buducnosti najbolje kotira i kad vec budes usao u nju
daj sve od sebe da bi ona to i ostala jer ukoliko ne ispuni zahteve koje ja vidim da joj nedostaju moze da se desi da je neko drugi ko bude posedovao te uslove prestigne.
Mora pod hitno kostantno i demonstrativno da  radi na promovisanju kvalitetnih svojih kadrova.
Mora ovaj narod medijski da ubedi da poseduje najkvalitetniju najmasovniju ifrastrukturu sposobnih kadrova od kojih svaki zna i ume da radi svoj posao mora sto vise javnoh istaknutih licnosti da ima u svojim redovima.
Mnogo vise energije i entuzijazma mora prosto da zraci iz svakoga onog koji predstavlja stranku u javnosti.
Tek ce doci do ukrupnjivanja politickih stranaka cak ce i neke sada velike biti dvema najacima suprostavljenima jezicci na vazi za vlast.Sada zurim duzan sam ti pravac nase zemlje i moje vidjenje toga.pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 
a sta sa time sto stopa radikalizma raste?
pa pogledaj tu skupstinu! Opozicija pljuje nevidjeno, a ovi ih ne demantuju.
Iskreno se pribojavam sledecih parlamentarnih izbora. imam 19 god, nisam odsluzio vojsku, a ako fasisti dodju ne ginu nam sankcije. Roditelji mi savetuju da u tom slucaju nastavim skolovanje u inostranstvu, a ja planiram ulazak u stranku Smile
p.s. mozes li se setiti(ovo je potpuno nevezano za temu) ko je ono u vreme najvece inflacije obecao da ce cene pasti za vise od 116%??? Smile Smile Smile to me je odusevilo a niko se ne seca koji je dement to izjavio
poz
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Go ahead, make my day

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1430
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nista meni nece biti bolje ako ti meni kazes da su 'ovi drugi' radili to i to 90ih, a onda isti ti 'drugi' kazu da si ti radio to i to 200-. Pa pun mi je ____ tih sto se svaki da n vracaju na proklete 90e, je___le vas i 90e i sve ostale godine, i Slo__ i Djin_ic, sve su to moj do mojega, i  <Kraljevicu marko> nemoj sada da odgovoris kako je Djindjic 'bio najveci vizionar' ili neko drugi da mi kaze kako je Sloba 'najveci patriota'. To su gluposti koje vam Vasi 'lideri' pakuju i urezuju u Vase jadne mozgove, koji, umesto da upijaju znanje ( a neko ce sad reci "Kako da ucim skolu kad ju je Sloba upropastio?' a ja kazem 'Sve se moze kad se hoce'), oni upijaju dnevno politicarenje koje samo zatupljuje narod. Zato vas molim, ako ste stvarno za napredak drustva u celini, nemojte padati na taj nivo da kopirate 'lidere' i vracate se na te cuvene 90e.
IP sačuvana
social share
Go ahead, make your bed
Pogledaj profil Skype Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Tako je markoni care,vreme je da i ostatak sveta progleda i jasno vidi ocigledne stvari .
Ovde su se spominjale neke stvari o kojima bi ja trebao da se izjasnim dal ih podrzavam ili ne i opet cu ponoviti taman da nam prosto receno tece med i mleko u nasoj zemlji ja cu biti veciti individualni opozicionar politickoj poziciji ali i opoziciji i jasno cu svakom reci svoje misljenje svoje stavove ali i ponudicu im resenje kako da budu bolji u stvarnom smislu reci nelibeci se da im kazem da svaka od njih na njima svaki ponudjenji nacin manipulise sa ovim narodom koji uistinu nemoze bas da se pohvali svojim znanjem ali verujte mi branim narod zato sto je u dusi cestit i posten sto se moze videti kada se pogleda iz spektra od naseg nastanka. i sve cu ucuniti da vecina tog naroda bolje i jasnije vidi pamti i zna i kao takav konacno trazi i odgovornost za obecano a sto nije ispunjeno kao i da sam narod preuzme vodjenje ove zemlje tako sto ce za vlast birati one sto se dokazu da znaju da rade svoj posao ali isto tako skidati ih sa te vlasti ako se utvrdi da neznaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:43:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.