Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:31:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam osecaj da polako tonem...  (Pročitano 9992 puta)
15. Maj 2010, 04:08:29
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Imam problem taj sto sam se navuko na kladionicu i nikako ne mogu da kazem ne kada dodjem u iskusenje.zbog kladionice sam sve zanemario,fax,ljude oko sebe i sve sto me je ispunjavalo do pre godinu dana.izgubio sam kompas u zivotu i totalno sam se povuko u sebe.kada odigram nesto i kada izgubim celog dana sam kao pregazen.imam i vezu sa devojkom koja je izuzetno uspesna u zivotu i osecam da cu da je izgubim zbog ovog poroka ako pod hitno nesto ne promenim kod sebe.svaki savet da se vratim u normalu je dobrodosao Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Dobra vest je sto kod tebe postoji svest da ti strast koju imas prema kocki remeti kvalitet zivota. I u pravu si, ako nesto ne preduzmes, mozes mnogo da izgubis. Ne bi me cudilo da pocnes da krades novac od uspesne devojke, jer sam vidjao slicne i mnogo gore slucajeve; iznosenje novca iz kuce, prodavanje majcinog nakita, preprodavanje narkotika... samo da bi se naslo nesto novaca za kocku.
Samostalno, tesko da mozes nesto da uradis po pitanju prestanka sa kockom, jer zavisnost svakog tipa nadilazi voljne psih. funkcije zavisnika. Na Banjici u okviru IZMZ postoji centar za terapiju bolesti zavisnosti, pa slobodno kreni odatle.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Ugasi TV!
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
па добро....сад ће лето па ће бити мање утакмица за клађење Smile Smile

шта знам...играм кладионицу 10 година али немам проблеме као ти...знам,сад ће се јавити дежурна екипа и рећи да се ја заваравам са тим,пронађи помоћ.бла,бла трућ  Smile ....

мислим да све зависи од човека....ја кладионицу схватам као вид забаве...да време прође и ништа друго а теби је она вероватно живот или смрт
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
Nokia 1100
Ja сам успешно излечен кладионичар, већ годину ипо нисам ушао у кладионицу...

Сећам се да је почетак био веома тежак, и да ми је баш било тешко, дође субота, недеља а ја без тикета, мен је то просто било не замисливо, првих неколико месеци је било страшно, много ме је вукло да идем да одиграм, још кад другари показују своје тикете, па се хвале добитцима, стварно је тешко суздржати се да не одиграш, а и пуно пута ми се дешавало на пример да немам довољно пара за нешто што ми треба, па сам увек размишљао да уплатим неки тикет, али ипак сам знао да ако уплатим један тикет, ту ће бити и други и трећи... Али после тог периода је много велико олакшање, скорз сам изгубио ту страст за кладионицом, тако да сад немам потребу да играм тикете, постало ми је незанимљиво...

Мораш да докажеш себи да ти владаш телом а не страсти!Стави на кантар шта ти је важније девојка и људи око тебе или мртва кладионица, живот је непрестана борба тако да мораш да будеш борац и да победиш у овој битци.

ПС:и да нам се јавиш за неколико месеци надам се са срећним вестима  Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Колико новца одвајаш на кладионицу? Да ли си успешан? Да ли када пукнеш један тикет одмах трчиш у кладионицу да уплатиш други? Да ли кладионицу сматраш видом забаве или зараде новца?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
hvala na savetima ali ono sto je problem kod mene nisu tiketi ili tako nesto vec kladionica na internetu Smile.ja vec nekih cetiri godine radim na internetu sa konjima (takozvani "tradeing").ne kladim se klasicno nego preprodajem kvote i za sebe uzimam onu malu razliku kada kupim i prodam. i to je sve lepo funkcionisalo dok mi prosle godine nisu zafalile pare za letovanje.u tom periodu igrao se "us open" u tenisu i ja sam se tu kockao i uzeo novac tako da sam postigao cilj i imao love.medjutim,tu je i nastao problem,kada sam dosao sa mora nastavio sam da pucam neverovatno mnogo para.pre tog mora sam imao dva skupa automobila i novi motor, isao na putovanja po svetu,jednom recju ziveo zivot.nisam hteo da budem iskren prema sebi, nastavio sam da se kockam i prodao oba automobila i motor za koje sam radio kao lud.jedina dobra stvar je u tome sto nikada nisam ukrao novac da bi se kockao,uvek sam se kockao sa svojim posteno zaradjenim novcem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Izvini, šta si ti to radio pošteno kad si uspeo da zaradiš za 2 skupocena automobila i motor? U Srbiji nemoguće, možda negde drugde. Smile

Što se tvog problema s kockom tiče, verujem da nije lako otići i razgovarati sa stručnjakom o tome, ali to jedino može da ti pomogne. Džaba je da ti mi dajemo neke savete, moraš da potražiš profesionalnu pomoć, jer mi se po ovome što si opisao čini da ne možeš sam da se izvučeš iz tog tamnog vilajeta.
« Poslednja izmena: 15. Maj 2010, 14:27:10 od bauk13 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Citat
pre tog mora sam imao dva skupa automobila i novi motor, isao na putovanja po svetu,jednom recju ziveo zivot.

riiigghhhtt ..
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Izvini, šta si ti to radio pošteno kad si uspeo da zaradiš za 2 skupocena automobila i motor? U Srbiji nemoguće, možda negde drugde. Smile

Što se tvog problema s kockom tiče, verujem da nije lako otići i razgovarati sa stručnjakom o tome, ali to jedino može da ti pomogne. Džaba je da ti mi dajemo neke savete, moraš da potražiš profesionalnu pomoć, jer mi se po ovome što si opisao čini da ne možeš sam da se izvučeš iz tog tamnog vilajeta.
moze i odavde da se zaradi novac , samo ako imas volju i zelju.internet je cudo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:31:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.