Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:21:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam osecaj da polako tonem...  (Pročitano 9993 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Moj predlog ti je da se prepustis u kontrolu devojke  Smile da postupas po njenim naredjenjima ili pak kreni da igras igre na netu znam mnoge ljude koji su se izlecili od kocke preko drugog vida zavisnosti kao npr wow,dota,cs..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Trgovinom kvotama mozhe jako lepo da se zaradi, ali to je posao sa punim radnim vremenom. Toliko oduzima vremena, da se prosto ne isplati, a i toliko si blizu kocke da je zaista teshko odoleti. Toliko o tome, kako je mogao da zaradi.

Shto se tebe tiche @session, ulazhi samo onoliko koliko si spreman da zaboravish istog trenutka, ako vec ne mozhesh skroz da se skinesh. Ne pokushavaj jednim betom da reshish sve trenutne probleme jer je to nemoguce. Prosto, ili je verovatnoca dobitka mala, ili ulazish u veliki rizik time shto ulazhesh vishe para na vecu verovatnocu.
Poshto se bavish trgovinom, poznata ti je matematika. Na duge staze kuca uvek dobija, i kockom je nemoguce reshiti pitanje egzistencije.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
LG 4X HD
Citat
Да ли си успешан?
Da jeste, sigurno se ne bi zalio. Nijedan kockar dok je u plusu nece svoje kockanje dozivljavati kao problem.

Citat
Na duge staze kuca uvek dobija, i kockom je nemoguce reshiti pitanje egzistencije.
Skoro uvek je tako, mada, ima u Bg-u ekipa, njih 4-5, imaju kancelariju, puno radno vreme ko sto kazes,vise na netu, uporedjuju kvote, brane tikete, imaju svoje neke sisteme, svake nedelje 40 - 50 soma evra u igri, i uzimaju lepu kintu. Ne zaradjuju milione, ali zive vishe nego pristojno.
To njime nije strast, niti porok, to  je posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Citat
Да ли си успешан?
Da jeste, sigurno se ne bi zalio. Nijedan kockar dok je u plusu nece svoje kockanje dozivljavati kao problem.

Citat
Na duge staze kuca uvek dobija, i kockom je nemoguce reshiti pitanje egzistencije.
Skoro uvek je tako, mada, ima u Bg-u ekipa, njih 4-5, imaju kancelariju, puno radno vreme ko sto kazes,vise na netu, uporedjuju kvote, brane tikete, imaju svoje neke sisteme, svake nedelje 40 - 50 soma evra u igri, i uzimaju lepu kintu. Ne zaradjuju milione, ali zive vishe nego pristojno.
To njime nije strast, niti porok, to  je posao.

upravo tako , kada trgujem kvotama se ne zalim ali me povuce i da se kockam na ostale sportove.ja zaradim pare preprodajom a na kocku ih izgubim.to je moj najveci problem.i druga stvar , to ja dozivljavam kao radno vreme,dosta provodim vremena na netu ali je i zarada dobra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Kontam, ali to je neka druga pricha. Tu se igra sa marginom od par procenata, a to vec i nije kocka.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Kontam, ali to je neka druga pricha. Tu se igra sa marginom od par procenata, a to vec i nije kocka.
to nije kocka ali problem je sto ja posle te pare potrosim na kocku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia N97
Arlekinu sam odgovorio, samo si mi uleteo u post.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 578
Zastava
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
nisam kladionicar , pa nemogu bas neki poseban savet da ti dam..  Smile
ali sada imas priliku da pokazes svoj karakter..pomisli na to da bih mogao curu, drustvo da izgubis zbog necheg nebitnog..a samo jedan zivot imamo !!
Ako te je neko iz drustva navukao na to..izbegavaj ga(barem bi ja tako uradio)
..iskoristi zivot na druge stvari...je*es kladionicu !!  Smile
« Poslednja izmena: 15. Maj 2010, 20:59:15 od [nikola] »
IP sačuvana
social share
Strpljenje je moc
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Uopšte nije važan način na koji se kockaš... tako da vas molim da tu priču zaobiđemo.
Važno je da si svestan da imaš problem i da želiš da ga se oslobodiš. I to je dobro.

Kao i Dare, predlažem posetu stručnim licima. Ako ti je to iz bilo kog razloga neizvodljivo, onda sam sebi pomozi, tako što ćeš svaki put kada odoliš iskušenju sebe častiti nekom sitnicom - odlazak u bioskop, pivo, ručak u restoranu... Vodi računa o tome da to budu različite nagrade, kako ne bi iz jedne zavisnosti ušao u drugu. Makar kod mene to samonagrađivanje pali. Srećno!
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Дадоше те, питао нас нико није!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4626
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia E71
Iskusio si obe strane medalje.
Ako vec dobro zaradjujes svojim poslom ne vidim zasto bi ulagao velike svote novca na kladjenje?
Posto ti je posao blizak sa kladjenjem tesko da ces tek tako prestati da se kladis, moj savet je da odredis koja je maksimalna suma koju ces stavljati na tiket(citaj: koliko si spreman da izgubis) i da pocnes da pratis sport na koji se kladis.

Srecno u odvikavanju. Smile
IP sačuvana
social share


"Srce heroja zauvek zivi ne mogu da ga ubiju
Srce heroja kuca vecno samo za Srbiju!"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:21:25
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.