Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam ogroman problem u vezi ... PoMaZiTe !!!  (Pročitano 11213 puta)
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Z 240
hhh Smile Smile   Smile E, al nisam dete Smiley Reci ti meni sta da ja uradim pa da ona to sto pre prevazidje? zensko si, imas nekih ideja, posto "vi starije" znate sta zelite? Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
"vi starije" znate sta zelite? Smile  Smile

Cesto su i te starije pogubljene kao neke klinke, to da ''starije znaju sta zele'' je cist veo nekog samopouzdanja koja vecina stavlja na sebe(dovoljno ti je da pogledas ''starije'' iz svoje okoline pa ce ti biti jasno).

Sto se tice tvog problema - verujem da ako ostanete dovoljno dugo u vezi i ako ta veza bude ''kvalitetna'' da se tako izrazim, vremenom ce verovatno zaboraviti na tog njenog al' ti moras da se trudis - Kao sto ti Goa reche u prvom delu :



Ako dan traje 24 časa. Nije bitno ako s njom provedeš 6 sati na dan ako je to plandovanje i ljubakanje i slično... nekad ti 2 sata prevaziđe onih 6 ako ispuniš tih 2 sata kako treba... prirediš joj par sitnih iznenađenja, vucaraš je vamo, vucaraš je tamo... osmeh na lice i dobra volja. Ako si dovoljno sposoban i maštovit, nateraćeš je da se budi ujutru s tobom u mislima i da leže uveče s tobom kao poslednja misao. Samim tim blede svi ostali oko nje sem tebe. Budi bolji, budi najbolji. Ali nemoj joj dosaditi, da joj slobodu... neka sama napravi pravi izbor, ti joj samo pomažeš i navodiš na pravi izbor.  Smile

Naravno, ukoliko se ne budes trudio i budes panicio - postoji mogucnost da se okrene ka bivsoj ''simpatiji''.
 U principu ne znam sta da ti kazem - sve su se moje ''ljubavi'' manje-vise  zavrsavale  dolaskom druge  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Z 240
Ja se stvarno trudim, a i ona .... mislis da ce je proci uskoro? ja necu moci dugo ovako.....

I sta joj koji kur** znaci kad kaze da joj to nista ne znaci ako se tako ponasa?

Ja sam je otvoreno pitao da li zeli da bude sa mnom. Ona se odlucila za mene ali to me ne cini nesto narocito srecnim kad imam ovaj problemcic stalno u glavi ....



p.s.
za "sve su se moje ''ljubavi'' manje-vise  zavrsavale  dolaskom druge" ne mogu da ti kazem nista pozitivno :S meni je to malo cudno i neprirodno, nije da nesto tebi serem,nego samo kazem svoje misljenje uopste... 
koliko su ti veze trajale kad si tako se tako olako ponovo zaljubljivala?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia N97
Naravno da ti s' pravom smeta. Ona nije zaljubljena u tebe i jebi ga, to ti je moja procena. Ali probaj da je zavedesh, makar zbog vezhbe ako nishta drugo.

Josh jedan savet. Kad prichash sa zhenom, iskljuchi ton. Tj. ne slushaj, vec posmatraj. Lepo kazhe nash narod, ako koza lazhe, ne lazhe rog.  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 56
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Само јој реци овако:
"Нама не треба ни пуно ни мало времена, време ту није битно, или си са њим или са мном? Трећег нема па ти кажи са ким желиш да трошиш то време које пролази како год да окренеш..."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Z 240
scientist, kolega dosad si rekao najpametnije....... Ja sam to i uradio pre 2-3 nedelje i rekla je da zeli samo sa mnom da bude, ali mene to ne cini posebno srecnim,jer znam da joj nije skroz zaraslo i verovatno nece bar jos ovoliko kolko smo dosad zajedno  :S a ja se stvarno jebeno jako trudim ......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 

za "sve su se moje ''ljubavi'' manje-vise  zavrsavale  dolaskom druge" ne mogu da ti kazem nista pozitivno :S meni je to malo cudno i neprirodno, nije da nesto tebi serem,nego samo kazem svoje misljenje uopste... 
koliko su ti veze trajale kad si tako se tako olako ponovo zaljubljivala?

Kad kazem ''ljubavi'', mislim i na neke blage simpatije i osecanja slabije privrzenosti, koje lako nestanu kada naidje neko drugi. Nisam u svakoj vezi bila zaljubljena u nekoga - bila sam npr, lupam, u 6-7 veza a u dve sam bila zaljubljena(i  nesto vise) u te ljude.Tako da ''olako''nije bas slucaj kod mene.
I sto ti je neprirodno?Desava se, pogotovo kad ti sa nekim ne ide, kada vise niste isto kada ne moze nesto da se popravi a dodje neko ko ti je nekako slicniji i noviji. Naravno da to teze ide sa nekim ljudima koji su ti stvarno stravicno bitni, ali kada ti se neko samo ''dopada'' lako ti se dopadne neko drugi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Z 240
izvini,onda te nisam bas najbolje razumeo...a deo koji je meni neprirodan je da pokusas sa svakim ko ti se svidja....imamo malo drugacije misljenje o tome, i to je ok
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
ok.  .  .  ovako.  .  .  .  .  .   sa devojkom sam oko 2 meseca,u ozbiljnijoj vezi.   Ustvari, da prvo kazem da je bio neki lik koji se njoj jako svidjao dosta vremena pre mene.   Nisu bili zajedno, ostale su samo simpatije.  .  .  .  .   jedno vece dok smo setali, prosli smo pored njega (ja nemam pojma kako on izgleda i ko je,ona mi je kasnije samo rekla da ga je videla) Uglavnom,ona s vremena na vreme kad pomisli na njega, isplace se IAKO tvrdi da je sve u redu.  .  .  .    Smile Razgovarali smo o tome i ona kaze da me jako voli,ja sam se u to mnogo puta uverio, ali da ne moze to tako brzo da prevazidje.  .  .  .   rekla je da joj dam malo vremena.  .  .  .  Od tad je proslo mesec dana a mene to svaki dan boli  Smile   .  .  .  .  ne znam sta da radim i sta da mislim, skroz sam zbunjen, pomagajte.  .  .  ako postoji neka zenska osoba koja je imala situaciju slicnu njenoj, pomoglo bi mnogo .  .  .  .   unapred hvala .  .  .  . 

Ti volis nju ,ona voli njega ,taj verovatno voli neku trecu koja je u ozbiljnoj vezi .
Salim se malo ,znas kako -ja bih rekla da je lepo sto je iskrena i sto ti je priznala da joj je srce zauzeto ,to je posteno i fer prema tebi .Sada je na tebi da li ces da budes uz nju i pomognes joj da ga preboli ili ces se skloniti ,odpatiti svoje i krenuti dalje .Sve zavisi koliko si strpljiv ,jak i koliko zivaca imas za sve to .
A koliko ti je godina ?
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 2.0.172.37
Ja imam 22 godine, ali znam sta zelim  Smile
Samopouzdanja i nemam bas...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.