Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:24:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam jedan problem.  (Pročitano 10461 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: Aruena
Citat: sanjica_021

A sto se tice problema... pa objasni devojkama da to nije nista strasno (nece im izaci na drugu stranu,ako se toga boje) Smiley ,nego koje je godiste u pitanju,kad su devojcice tako plasljive? Ja sam mislila da su te mlade danas iskusnije od nas...  



Jao Sanjice, dobra ti je ova za ovo da nece da im izadje na drugu stranu. Valjam se od smeha    

A sad ja ne razumem sto se one plase, pa ne ujeda to  :twisted:  Ja sam uvek mislila da devojka voli muskarac ima sto bolji i kvalitet i kvantitet, i sad ja ne razumem sta to njima smeta.

Btw. o kom se godistu radi?


Neverujem da je vazna duzina...mada neko i na to gleda... ali nikako mi nije jasno CEGA se boje???

Ajde jebacu_keva pojasni nam malo... i menjaj nick ... Smiley

i ja sam pitala koje je godiste u pitanju? 12-13 godina? Normalno da ce da se uplase Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Ne znam sta da ti kazem ... objasni im lepo recima da ako pocne da ih boli da necete imati sex i gotovo.  I ja sam mislio da danasnje devojte BAS to i traze ali ...

Dok ne probaju - nece znati.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Ko se jos plasi dobrog seksa.Velicina nije toliko bitna sem u ekstremima(ali da li se tu radi o tome).Dete sacekaj malo da odrastes pa ces svim tim zenskama da das po bonu!!!! :wink:  :wink:
IP sačuvana
social share
Nemam reci.[size=18px][/size]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
xaxaxaxaxa imam druga koji ima slican xaxaxaxaxa ali on to nije video kao problem, i kaze da se ni devojke ne bune, nikad nije spomenuo kao problem, ali je bilo dosta sale na njegov racun. inace je dasa pun duha tako da nije vredelo izgubiti druga samo radi probe
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ja sam u jednoj temi vec rekao da mi ona stvar (mada to nisam morao da kazem) nije bas velika. E promenio sam misljenje. To misljenje je bilo zasnovano na lazima ovog mog muskog roda. Sada mislim da je bas kako treba (mislim na velicinu). A opet ponekad imam problema tipa auuuuuuu kako ce ovo da mi stane i ovo boliiiii. Tako da razumem zasto se plase. I to je stvarno uzasan problem. One koje ne razumeju zasto se plase (bez uvrede) nemaju bas mnogo iskustva. A?

Kad je neka drolja onda moze da primi i bejzbol palicu kao sto su mnogi vec videli na raznim slikama koje se serviraju po netu. Ja mislim samo na "normalne" devojke. Mada po ko zna koji put - sve je relativno.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: loverboy
Je*iga zadovoljavaj ih jezikom ili prstom. Tesko da ti ima druge


I ovo:

Citat: loverboy
Ja sam u jednoj temi vec rekao da mi ona stvar (mada to nisam morao da kazem) nije bas velika. E promenio sam misljenje. To misljenje je bilo zasnovano na lazima ovog mog muskog roda. Sada mislim da je bas kako treba (mislim na velicinu). A opet ponekad imam problema tipa auuuuuuu kako ce ovo da mi stane i ovo boliiiii. Tako da razumem zasto se plase. I to je stvarno uzasan problem. One koje ne razumeju zasto se plase (bez uvrede) nemaju bas mnogo iskustva. A?

Kad je neka drolja onda moze da primi i bejzbol palicu kao sto su mnogi vec videli na raznim slikama koje se serviraju po netu. Ja mislim samo na "normalne" devojke. Mada po ko zna koji put - sve je relativno.



Kako ti kenjas brate, to nije normalno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat: loverboy
Ja mislim samo na "normalne" devojke. Mada po ko zna koji put - sve je relativno.


A koje su normalne? Sta smatras pod "normalnim" ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
@Pablo

Sta kenjam????????


@sanjice

Pa mislim devojke koje nisu lakog morala.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Nepoznat
Browser
Nokia3220 2.0
Ispravno, Pablo! A tek ovaj 'ebac sto je postavio temu...no coment by the sheet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Ovaj topic je star 2 meseca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 03:24:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.