Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:14:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Imam 100 pari cipela - pa šta?  (Pročitano 609 puta)
24. Jan 2006, 05:04:43
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Imam 100 pari cipela - pa šta?

Sve žene su pomalo "cipeloholičarke". Otvorite u mislima svoj ormarić za cipele i dobro pogledajte. Koliko pari sandala, cipela, mokasina, čizama možete da prebrojite? Pet, deset, dvadeset? Ili možda više od 50? Keri iz serije "Seks i grad" je možda navučena na kupovinu skupe obuće i tom porivu ne može da odoli, ali kada bi cipelarnici mnogih od nas postali javna tajna zapravo bi shvatili da lik koji tumači Sara Džesika Parker nije izuzetak.

Zatvorite ormariće, ne želimo da znamo šta ste u njima otkrili. Sada već razumete o čemu se radi u ovoj priči. Kada bismo razmislili koje cipele nosimo često, a koje obuvamo jednom ili dva puta godišnje, postalo bi jasnije da je ženska manija za ovim pratećim detaljem postala potpuno uobičajena stvar.

Zatim ćemo zamisliti scenu iz prodavnice cipela. Žene, devojke, bake, sve su ujedinjene oko jednog cilja-probati sve, probati čak i ono što nikada ne bi kupile, kupiti cipele koje nikada neće staviti na noge, tajno gledati šta proba ona preko puta, posavetovati se, prošetati šepajući sa dve različite čizme ispred ogledala, mrzeti devojku koja je uzela poslednji par onih koje se baš meni sviđaju i ponadati se da će je žuljati do iznemoglosti...

Razmislite i o sledećem. Šta prvo pogledate na nekoj ženi? 70 odsto žena anketiranih putem Interneta kažu da prvo gledaju u obuću. Često poželimo baš ono što druga ima na nogama, isti model, iako sličan imate kod kuće i baš retko ga nosite. Nije važno nositi ih, već ih posedovati. Po mogućnosti jedan par koji niko u gradu nema, ekskluzivan i preskup.

Ima i onih koje obuću kupuju da bi joj se divile, čak i ako znaju da ih neće nikada nositi. Glumica Kira Najtli je pravi "cipeloholik", a nedavno je izjavila da često kupi cipele broj manje ili veće, samo da bi bila sigurna da ih nikada neće obuti. Ne znamo koliko logike ima u tome, ali bar je iskrena. Iako naša platežna moć nije kao Kirina, te nabavljamo ono što nam je taman (tako nam je savest čistija), koliko puta se desi da ih obujemo jednom u životu. Ili nijednom?

Tako nabavljamo obuću sa nemoguće visokim potpeticama, neuklopljivih boja, toliko neudobnu da je nemoguće u njoj izdržati više od 10 minuta... One privlače našu i pažnju drugih, a uostalom veličina cipela se nikada ne promeni, ma koliko kilograma viška imali cipele uvek ostaju iste. One su seksi, visoka štikla produžava nogu, čini da se osećate lepim, navodi da zavodljivije hodate.

Pa gde je onda problem? Recite sami. Mi verujemo da ga nema. Muškarci troše hrpe novca na elektronske spravice, kompjutere, automobile. Često i oni skupljaju nešto što nema nikakvu upotrebnu vrednost. Mi volimo cipele, desetine pari, možda i stotinak, sve potpuno drugačije, potencijalno nenosive. Čekaju u ormaru svoj red da nas učine neodoljivim. A onaj ko ih pipne, bolje da se čuva!

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:14:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.