Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ima li promiskuititeta medju tinejdzerkama ? :)  (Pročitano 16797 puta)
31. Jan 2006, 14:41:25
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Da li se i vama chesto deshava da "upoznate" slatku ,finu i naizgled chistu devojku od
17-18 godinica...a onda u otkrijete da je u krevetu iskusna koliko i 10 godina starija zhena?
I dali ste primetili da ako joj postavite ( ne preporocujem)  pitanje o njenim prethodnim vezama , uvek dobijete odgovor :" Ti si mi drugi (retko i treci). " ?
A naravno kad njenu prichu proverite kod lokalaca uvek dobijete takve brojke da vam se chini da je vash " andjeo " sa svojih 17 imala vishe muskaraca nego vasha keva i baba zajedno  za ceo zhivot  Smiley
Neka je i samo 20 % od priche iz kraja tachno...
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Riba iz kraja" zgodna, druzeljubiva... Onda "lokalni frajeri" prosipaju svoje price, naduvavajuci svoju musku sujetu. Ima li srednjoskolca koji nije "skratio" bar deset dobrih riba iz kraja, po njegovom hvalisanju? Deset takvih frajera puta deset riba koje su "skracene" i dobijes "razvrat" veci nego u bordelu. Naduvane pricice iz lokalnih kafica! Bilo bi dobro da su ti "fuckman-i" bar nesto izljubakali, pa bi im bilo lakse!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Imaginelo nemam pojma u kom vremenu i prostoru zhivish.
Da bi ti se otvorile oci...skini sa ovog servera pouchnu video prichicu pod nazivom "Taca Pusacica.3gp" i sve ce ti biti mnogo jasnije
Inace glavna "glumica" se zove Tamara, uchenik je prvog razreda gimnazije na Vozhdovcu i juniorski je reprezentativac  Srbije u  odbojci.
A mogu da ti sredim i njen broj ako hocesh...nije to nista za nju
Chujem da je u zadnje vreme musava posle svakog malog odmora u skoli. Fora je sto se snimak proshirio po skoli i sad je klinci zajebavaju,trazhe i njima da popljuga ili ce snimak da ode do njenog tate .
Odvratno zar ne ?
Sta zna dete sta je kita...
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 12613
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
sve je to postalo deformisano medju klincima
nemam neki komentar na ovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, i sam znas odgovor.. erozija morala... mama je su vaznije spanske serije i kafica, tate ili su u bircuzu ili rade, a deca se dive uspesnim poslovnim zenama i muskarcima... :Smiley
Secam se svoje O.S. i osmog razreda... kada smo saznali da je jedna nasa drugarica mozda spavala sa deckom, usledilo je iskljucenje iz drustva i preki pogledi (sto je jedna krajnost)... danas je situacija drugacija ... ako ne spavas sa deckom, iskljucena si iz drustva (sto je druga krajnost)...

tako da... kad i ako budem imala decu, radicu kao crnac samo da ih posaljem sto dalje iz ove zemlje...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 260
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 0.9.2
mob
Nokia E71
Bolje da radis kao crnac da ova zemlja postane dostojna življenja za njih. Smile

citat: pametni ne popuštajte, situacija postaje kritična

a da ima priča i pričica IMA

sa druge strane....
IP sačuvana
social share
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bilo je takvih stvari i kad sam ja bio osnovac/srednjoskolac, kao sto ima i sada, to ne znaci da je svaka klinka iz predgradja takva. Ima puno izmisljotina koje kruze. I ako odes "preko" opet ces ziveti u slicnim kvartovima.
Drzati se valjanih ljudi i uciti decu pravim vrednostima, ceo Beograd je postao geto, sa tim se moramo suociti.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1459
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Anea bravo ! Razmisljamo potpuno isto .
Ja imam 25 godina i  ponekad pomislim i na te stvari ..porodica, deca itd.
A onda me maltene uhvati uzhas kad pomislim da bih jednog dana mogao da imam cerkicu koja bi rasla u Srbiji (drzhava deponija)!!!  Smile
Tada sam i ja dosao do slicnog resenja..ako bude zhensko...selimo se bilo gde...i albanija deluje zdravo Smiley
IP sačuvana
social share
"Svi oni jednako misle.To nisu ljudi na čiju se reč možeš osloniti. To je najodvratnija fukara na svetu, koja se ne može zajaziti ničim što bi joj se ponudilo. Ja sam duboko uveren da se s njima nećemo usrećiti. Ti su ljudi, svi odreda, prozirni kao čaša, nezajažljivi, i u takvom meri lažni i dvolični da sumnjam da na kugli zemaljskoj ima većih podlaca, prevaranata i samoživih ljudi." - Zivojin Misic o Hrvatima uoci stvaranja Kraljevine SHS
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 316
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zasto imate misljenje da tamo negde nije moralna deponija?odande nam i dolaze takozvane sexualne revolucije,sexualne slobode,brak homoseksualaca,sex sajmovi i mogli bi nabrajati do sutra.mozes biti i na vrh cuke,ako ne poklonis dovoljno paznje i vremena detetu nista ti ne vredi.ako mislis da ce ti problem resiti selidba u drugu drzavu,grdno se varas. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... niko ne spori da tamo nije isto odvratno, ali im bar mozes posvetiti vise paznje...
Bez uvrede.. ja mogu da radim kao konj.. citava ova generacija moze da izigrava ergelu, ali nista se nece promeniti... tj. promenice se, ali kroz nekoliko generacija.. mozda...
Ja stvarno ne zelim da mi: "cerka lici na Stoju, a sin na zasticenog svedoka"
Sticajem okolnosti, rodjena sam i zivela u Cro... tamo nije idealno.. svi smo mi balkanci, ma kako se nazivali, ali tamo je drugaciji odnos prema deci... od malih nogu te ubace u masinu ~ npr. ja sam bila sokirana cinjenicom da u vrticu moji prijatelji nisu imali casove crtanja, muzicko, casove plesa, znaci sve ono sto sam ja prozivela u malom industrijskom palanackm mestu, nisu proziveli moji prijatelji rodjeni i odrasli u velegradu...  Ja sam i dan danas sokirana nedostatkom discipline i postovanja u skolama... kao da je srpsko skolstvo Samerhil koji je krenuo stranputicom...
Takav zivot ja zelim svojoj deci.. da gledaju Miki Mausa i Petra Pana, a ne Mocne rendzere... Da u vrticu ne spavaju na duseku, vec na krevetu, da u skoli ponekad i urade neki eksperiment iz hemije... da postuju starije i najvaznije - da postuju sebe Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.