Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ima li korupcije na fakultetu?  (Pročitano 4115 puta)
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
..."osmica" u jednoj od visih skola-150e.
   
Samo?! Smile
Malo li je na ovu bedu? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
@mitsche
na pravnom u bl profesor svakom studentu kada izadje na ispit trazi da vidi svoju original knjigu koja je nepotpisana da je potpise,inace nista od ispita
napisao prvo tri za jednu generaciju,a za sledecu izdao novu (samo objedinio prve 3 u jednu) i ne vaze one tri ponaosob
zna se da je kod njega 6-ica 600 km,ima student koji je zaduzen za ziro racun

pre par meseci sam cula da je jedan decko platio,doticni profesor ga oborio na ispitu,pa ga je deckov tata premlatio
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 18
Zastava Nis
@milosava
baš me zanima da li će se nešto promeniti pošto je dobio batine...
IP sačuvana
social share
Poljubi prvo one nesrećne,
Pa onda smiri one nemirne.
Lutkama sašij male haljine,
I lovcima zategni lukove.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
ma,ne verujem  Smile to je dugogodisnja ustaljena shema i ne verujem da je sam u toj mrezi,sigurno ima *podrsku* nekog od glavnih i odgovornih
spominjali su tog profesora da bi,mozda,mogao,doci kod nas na fax da nam predaje,ali smo digli frku i nije  Smile

vrana vrani oci ne vadi-zbog toga i ne donose odluku oko bolonjske d.,jer bi dobar deo profesora ostao bez posla
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 18
Zastava Nis
da...
na mojoj katedri (Anglistika) zaista nema plaćanja ispita (bar ja daleko od javnosti i, ako i ima, jako je retko... ja i krug mojih prijatelja ne zna za tako nešto). Naprotiv, kriterijumi su jako visoki - najmanje 70% ispita je za prelaznu ocenu i mahom su svi moralisti... (to nije bilo pogrdno i imponuje mi). Zato je kod mog brata na Pravnom stvarno sramota... toliko svakakvih niskosti ima da mi se i ne govori o tome... (ovo je, inače, stanje u Nišu)
« Poslednja izmena: 06. Nov 2005, 12:16:14 od Margo »
IP sačuvana
social share
Poljubi prvo one nesrećne,
Pa onda smiri one nemirne.
Lutkama sašij male haljine,
I lovcima zategni lukove.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.