2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:51:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ilija Bozoljac  (Pročitano 25044 puta)
23. Jul 2008, 19:19:44
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
Ilija Bozoljac (rođen 2. avgusta 1985. god. u Aleksandrovcu, Srbija) je profesionalni srpski teniser.

Profesionalno se bavi tenisom od 2002. godine. Najbolji plasman na ATP listi je 101. mesto u pojedinačnoj konkurenciji 29. januara 2007.

Trener mu je Mario Hesić.

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Wave II
Bozoljcu titula u Ljubljani




Srpski teniser Ilija Bozoljac osvojio je 'čelendžer' u Ljubljani.

Bozoljac, inače peti nosilac turnira, u finalu je savladao 259. igrača sveta Italijana Đankarla Petracuola sa 2:0, po setovima 6:4, 6:3. To je našem teniseru prva singl titula u 2008. Njegov najbolji uspeh do sada bilo je finale 'čelendžera' u Bronksu.

Turnir u Ljubljani igrao se za nagradni fond od 42 ipo hiljade evra, a Bozoljcu je od te sume propalo šest hiljada i 150.

Pored toga on je za ovaj trijumf nagrađen i sa 55 ATP poena. Bozoljac je na turnir došao kao 152. igrač ATP liste, a od ponedeljka bi trebao da se nađe među najboljih 140.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
3   Djokovic, Novak (SRB) 4855
43   Tipsarevic, Janko (SRB) 825      
65   Vroicki, Viktor (SRB) 626
131   Bozoljac, Ilia (SRB) 342      
151   Pashanski, Boris (SRB) 294      
196   Vemic, Dusan (SRB) 202

Lep uspeh, samo kad bi zadrzao formu u kojoj je...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy S
Odlican uspeh, svaka cast Bozoljcu Smile
Raduje cinjenica da imamo jos par momaka koji mogu nesto da urade i da udju u top 100. U svakom slucaju cemo imati veoma konkurentan Davis Cup tim i to je odlicno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Wave II
3   Djokovic, Novak (SRB) 4855
43   Tipsarevic, Janko (SRB) 825      
65   Vroicki, Viktor (SRB) 626
131   Bozoljac, Ilia (SRB) 342      
151   Pashanski, Boris (SRB) 294      
196   Vemic, Dusan (SRB) 202

Lep uspeh, samo kad bi zadrzao formu u kojoj je...

Nadajmo se da hoce...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Pre 2-3 godine kad je poceo da pokazuje potencijal na nekim turnirima pricao sam sa nekoliko momaka koji su maltene odrasli na terenu sa njim, viktorom, novakom i sl... i maltene svi misle za Darka Madjarovskog i Iliju da su mogli da pokazu najvise... al eto...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Galaxy S
jbg, milion je razloga zasto neko nije uspeo u tenisu, a bio je potencijal ... istih tih milion razloga stoje i za one koji su uspeli, samo su im se kockice malo bolje sklopile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Wave II
Pre 2-3 godine kad je poceo da pokazuje potencijal na nekim turnirima pricao sam sa nekoliko momaka koji su maltene odrasli na terenu sa njim, viktorom, novakom i sl... i maltene svi misle za Darka Madjarovskog i Iliju da su mogli da pokazu najvise... al eto...

Stwar je u tome sto nisu swima roditelji kao Noletu, tu ima mnogo troskowa, koje nazalost, u nasoj zemlji retko ko moze da pokrije...

__________________________________________________


Bozoljac za MONDO: Želim titulu i u Banjaluci




Srpski teniser Ilija Bozoljac drugi je nosilac na banjalučkom čelindžeru, koji se igra za ukupni nagradni fond od 30.000 evra.

Drugog dana turnira srpski teniser je trebalo da započne takmičenje duelom protiv Rumuna Gabrijela Morarua, ali je taj meč odložen za sredu zbog lošeg stanja terena. Bozoljac će imati veliku podršku navijača u Banjaluci i jedan je od favorita za osvajanje titule.

"Cilj odlaska na svaki turnir je da ga i osvojim. I na ovom turniru sam maksimalno koncentrisan, ali je uvek najteže odigrati prvo kolo na turniru. Još je ovde u Banjaluci teško vreme, padala je kiša, tako da moram dodatno da se fokusiram na početak takmičenja. Normalno, na turnir sam došao sa velikim ambicijama", rekao je za MONDO Bozoljac, koji je u Banjaluku stigao iz Ljubljane gde je osvojio tamošnji turnir iste kategorije.

Iako je u glavnom gradu Slovenije odigrao dosta mečeva, kaže da umor neće biti prepreka za dobar rezultat u Banjaluci.

"Ne osećam se umorno. Dobro sam fizički pripremljen, tako da mi to neće predstavljati problem. Jedino što meni ne ide na ruku je kiša, jer ne volim da igram kada je hladno i kada je teren spor. Tako da je to jedino što mi ne odgovara ovde", izjavio je Bozoljac koji je u utorak, pre prekidanja meča, odigrao samo jedan gem protiv rumunskog tenisera.

U finalu turnira u Ljubljani Bozoljac je savladao Italijana Đankarla Petracuola sa ubedljivih 6:4, 6:3 i tako stigao do prvog trofeja ove sezone. On kaže da mu uspeh u Sloveniji nije samo doneo pomak na ATP listi već i samopouzdanje pred preostale turnire u finišu sezone.

"Osvajanje trofeja u Sloveniji mi mnogo znači. Taj uspeh mi je omogućio da popravim plasman na ATP listi. Sada sam 130. igrač na svetu, a pre Ljubljane bio sam na 202. poziciji, tako da je to za mene dobar početak kraja sezone".

Iako nije pozvan u Dejvis kup tim Srbije za ključni meč protiv Slovačke za popunu Svetske grupe u Bratislavi, Bozoljac smatra da su njegove kolege Đoković, Tipsarević, Troicki, Pašanski i Zimonjić apsolutni favoriti na tom duelu.

"Mi smo favoriti, ali ne treba potceniti Slovake. Bitnu ulogu u takvim mečevima igra i publika, ali mislim da smo mi u prednosti i da ćemo u Bratislavi izboriti plasman u najelitniju grupu Dejvis kupa", rekao je na kraju razgovora jedan od najvećih zavodnika među teniserima.

(Nemanja Babić, MONDO)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Stwar je u tome sto nisu swima roditelji kao Noletu, tu ima mnogo troskowa, koje nazalost, u nasoj zemlji retko ko moze da pokrije...
Noletovi roditelji su pre ovoga bili sasvim prosecno stituirani, imali privatni biznis koji je donosio solidne prihode, ali nista spektakularno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Гомила нелогичних потеза... Због љубави! Д.С. 1989

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16786
Zastava Књажевац
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung Wave II
Pa uprawo to kazem, imali su te ''solidne'' prihode koji su omogucili noletu da postane ono sto jeste...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 20:51:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.