IN < - Đilas potvrdio: "Da, zaradio sam 619 miliona evra" - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: Fotonko :
Đilas potvrdio: "Da, zaradio sam 619 miliona evra"

Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas je, kako prenose mediji, svojevremeno priznao da na svom bankovnom računu ima 619 milona evra.

IZVOR: B92 ČETVRTAK, 26.10.2023. | 18:26

"Te stvari koje oni pominju već sam odgovorio, i za 619 miliona evra. To su prihodi firme u prethodnih 10 godina na koje plaćam porez. Ja se ponosim time", prenose mediji izjavu Dragana Đilasa.

O tome kako je došao do ovog novca, govorila je svojevremeno nekadašnja predsednica Saveta za borbu protiv korupcije - Verica Barać.

"Ovde je dozvoljeno da gradonačelnik (Đilas) ima u vlasništvu firme koje se bave medijima. Pitali bi mi kakvo bi bilo njihovo mesto na tržištu da nisu vezani za Borisa Tadića i DS, i što je najgore - vezani su za budžet! To da su oni prosto kreativni i pametni, koji po svojoj pameti okreću tolike pare, to je bezobrazluk i cinizam. Stalno posluju sa državnim budžetom, tako su sposobni na tržištu da uglavnom posluju sa budžetom", govorila je Barać.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=10&dd=26&nav_category=11&nav_id=2422207

Ako je legalno zaradio te milione svaka mu čast.
Autor: gospodin vučić :
kakvo crno legalno,žuta bagra i tajfun se nakrala 
Autor: Fotonko :
Citat: gospodin vučić 27. Okt 2023, 19:01:54

kakvo crno legalno,žuta bagra i tajfun se nakrala 


Čekam da ga uhapsite ako je tako.
Autor: gospodin vučić :
Citat: Fotonko 27. Okt 2023, 21:40:10

Citat: gospodin vučić 27. Okt 2023, 19:01:54

kakvo crno legalno,žuta bagra i tajfun se nakrala 


Čekam da ga uhapsite ako je tako.

pa polako,biće ali nemože odma,preko noći,ovo je pravna država,garant!
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo