Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: III Novogodišnji Kup u maketarstvu - Muzej vazduhoplovstva 12.12.2010  (Pročitano 13105 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ja treceg po tradiciji idem u sumu, palim vatru na cichi zimi, spremam rostilj, cepam luk, slaninu i rakiju i po mogucnosti bacam neki od onih mojih modela. Ako je drustvo voljno da malo u prirodi procisti dizne, onda evo, zovem vas. Mozemo da se dogovorimo gde, kako, kada itd. Stvar je fenomenalna, krv prostruji, organizam proradi. Ima posle blizu i neka civilizacija, kada padne mrak, pa se popije kafica, kesten pire itd... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Entuzijazam forumasa je vec na visini, a sad kad si rekao da je hepening na otvorenom se pitam hocemo li imati mesta za sve zainteresovane 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Pa nije ovo otvoren poziv, ja sam mislio da onima koje znam posaljem poruke privatno, a onda oni koga znaju, posalju njima itd...  u principu moze da dodje ljudi kolko hoces - shema je da svako donese neku klopu, picence, bilo sta - posle se sve pece na zajednickoj vatri, hrana se spontano raspodeli (svako proba svasta). Sustina je sto nema gde da se sedne (sem ako ne poneses neko krzno, vrecu, podmetac) vec si stalno na nogama, jedes, pije, baljezgas i tako do mraka - posle razlaz ili u kafic na caj, kafu, toplo...
Svojevremeno kada sam radio jedan projekat u toj sumi, bilo je 300 gostiju! Priroda je velika! Smile
 Smile

P.S: pazi ovo, ponesemo cekic i eksere, konopac, selotejp i napravimo maketu od grana u sumi - totem maketarskog plemena Smile - posle znamo tacno gde je mesto (po tome) kada sve olista i reperi se zagube. Smile

U stvari, ko hoce da dodje neka me kontaktira privatno, nema frke, slobodno je skroz Smile Smile
« Poslednja izmena: 18. Dec 2010, 02:59:36 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
Iskreno Papalu nadao sam se necemu konvencionalnijem, skocanjicemo se na otvorenom  Smile U nedelju sam isao da trazim neku boju i smrzo sam se  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Moras vise da jedes slanine, belog i crnog luka itd. Ako bude zime obuci se , ne za grad, vec za planinu, ponesi gorivo i neko meso da ga bacimo na veliki raznjic, luka...  neces da se smrznes garant. A ako ti bude hladno zaposlicu te da vuces granje za vatru i gradnju ograde, he, he, heeee! Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Dec 2010, 13:26:25 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Evo, ko je voljan i dovoljno,lud neka dodje - pozvani su i skupljaju se muzicari i maketari. Evo mape - bitno je poneti neku klopu i pice da se ne smrznete i ne umrete od gladi. Ja uvek pravi ogroman raznjic i pijem nesto zestoko - snega ima, bice veoma lepo i ocekuju se dobre filozofske rasprave, kao i svake ostale Smile

Kada dodjete do one kockaste gradjevine (neke pumpe za vodu, sta li) krenite ka sumi - e, tu sada samo dozivanje pomaze - pozeljno je pustiti neki uocljiv uzvik ili krik. Iz sume ce se neko oglasti takodje specificno. To je to. Preporucam obaveznu rakiju, kajs slanine i dosta crnog luka. Ja sam tamo od 9h sigurno, a ljudi obicno dodju oko 10-11h, dan je kratak zato bolje sto ranije. Haug!
Zivi bili Smile Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Ada map 1.jpg
(138.7 KB, 695x409)
Ada mapa 2.jpg
(178.54 KB, 680x624)
« Poslednja izmena: 24. Jan 2011, 01:17:14 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.