Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: III Novogodišnji Kup u maketarstvu - Muzej vazduhoplovstva 12.12.2010  (Pročitano 13108 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 707
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.215
gospodin u crvenoj jakni koji se zove aleksandar iz nisa ili kraljeva je dejan Radojcic iz kraljeva, a ja sam Rankov Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
Nisam odgovorio Papaluu, sci fi titanu, kad sam otisao - to je bilo negde oko 12:20. Ujutru sam dosao medju prvima sa kolegom (nick Pop na maketarskom kutku). Posto sam uslikao "eksponate" oko muzeja i preziveo uspon do ulaza po izuzetno klizavom terenu - udarim pravo na Ajdukovica i tamijin bubbletop P-47D te se olaksam za 1800 kinti. Potom ugledam onog Poljaka i jos neke likove pa sam demonstrirao istu kolicinu samokontrole kao onomad u kafani... Morko Morane, MiG21MF jedan pa drugi, Jak-18, Su-20M, MiG29 jedan pa drugi, F4-U5 Corsair itd... Naravno teret je postao obiman i za nas dvojicu a bili smo se dogovorili i da obidjemo muzejske eksponate dok ljudi jos donose makete. Obavimo nekako i to u vise etapa kao i fotografisanje pa opet dole. U tome mi padne na pamet Samurajev kolega za prijavnim stolom kome nisam nista doneo tokom zapijanja u kafani pre par meseci i postidim se jer sam mogao malo na berzi i da pomislim na druge a  nisam. Potom sam detaljno pogledao eksponate, izabrao favorite pa seo s Papaluom u bife opredelivsi se za sendvice i nikakvo pice ne zeleci da sramotim organizatore ili nehotice dodatno weatherujem makete...

Obojici nam se nije dalo da cekamo do 4 za proglasenje pobednika a i nisam bio siguran da necu bar malo da priserem ako ne bude "po mom". S obzirom da na Samurajevoj listi nema onog MiG25 plasim se za sta bih bio sposoban da sam onako natovaren resio da ostanem do kraja.

Danas je Bogu hvala legla i plata pa mogu da se vratim kaloricnijoj ishrani a i ispravio sam nepravdu prema nasem drugu - pa cu mu kod prvog sledeceg kafancenja utroje dati lepi UM-ov Sherman sa 300 i nesto delova  Smile Mr ACE jeste mnogo toga ali nikad nije bio stipsa, smrad i diskriminator  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Nokia N70
Koji si ti kralj!!!! Smile Smile Smile
Ja ne verujem!Ali ne verujem! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C702i
 Smile Smile
Mr Ace, alal vera na izvestaju, bilo kako bilo Momak koji je uradio Mig-25 je isti onaj koji je uradio i Mig-21 te uzeo prvo mesto sa njim, zato Mig-25 nije na spisku (inace je bio drugi). Maalo sam bio u guzvi pa ne sstigosmo posteno ni da popricamo
Papalu, hvala najlepse na pohvalama, ali nisam ja jedini koji radi oko takmicenja ima nas nekoliko  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Mr_Ace legenda Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Samuraj77, znam da nisi jedini, ali si jedini Deda Mraz i kad sam te slikao posto si skinuo bradu i kapu, rekoh : "ovaj covek radi bre" Smile , zato te nahvalih! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
gospodin u crvenoj jakni koji se zove aleksandar iz nisa ili kraljeva je dejan Radojcic iz kraljeva, a ja sam Rankov Smile Smile Smile Smile
E jeb. Smile Smile Smile Smile koji je meni djavo Smile Ovo je drugi put da te nazivam pogresnim prezimenom - sta sam navalio na tog Marka, pa stalno Markov, Markov sunce mu njegovo.

A covek iz Kraljeva, aha, dobro, znaci Dejan Radojcic (ja ga pomeso sa nekim Aleksandrom sto je pre neku godinu dobijao medalje, pa stalno nas Aca iz Panceva i on se smenjuju, a oba Aleksandri). Nema, izlapeo sam nacisto Smile Smile
Ajd, pozdrav, izvini Deki Smile Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2010, 16:26:47 od Papalu »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 707
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
ma nema potrebe za izvinjenjem, samo rekoh da ti sapnem Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Je vois tout!

Zodijak
Pol
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
@mr ace
joj druze pa ti oces da me ubijes! Smile nisam ti ja kralj leonida pa da se sa 300 delova bijem kao ovaj kod termopila! Smile ..bes makete moramo da organizujemo neko boksovanje sa sumadijskim cajem(malo je ladno za pivo Smile ) u dogledno vreme, samo da se pregrupisemo zbog obaveza Smile
a to kakav si covek mogu da pricaju samo oni koji te poznaju,zar ne? Smile
« Poslednja izmena: 16. Dec 2010, 21:00:46 od st.george2 »
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Modelliuse legendo - ako te neko dira, samo zovi, je..cu mu sve po spisku i ima da ga poderem ko svinja trabanta. Smile

Mr_Ace, St.George2 i svi ostali, zanima me sta radite 3. janura? Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
E to volim batice - inicijativa 

Pa cenim da je treci neradan dan jer drugi je praznik a pada u nedelju, tako da sam kuci, trezan i spreman da stupim u akciju 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.