Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 536 537 539 540 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igre vam ne rade? Zatrazite pomoc ovde.  (Pročitano 837642 puta)
Clan u razvoju


Kad nosis samog sebe po svetu drugo ti ne treba

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung g600
Pokusavao sam sa PETools, regedit-om HKEY_CURRENT_USERSoftwareAlawa rPlay... Ali konacno sam resio problem, po vasim uputstvima tako sto sam nasao sam sajt sa tom igricom. Hvala Vam na predusretljivosti !!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Zmajevo sklonište...
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Samsung SM-G800H
Imam problem sa pes 2015,radio je normalno na win 7,ali na win 8.1 nece da sljaka udje u igricu ucitava data i onda izadje i izbaci isti ovakav error samo sto je pes 2015 u pitanju,video sam da dosta njih ima problema,pokusavao sam svasta,ali nema resenja,ako je neko resio ovaj problem bio bih zahvalan da kaze kako ga je resio?  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
PES 2015 podrzava Windows Vista i Windows 7. Ti koristis Windows 8.1 i mozda zbog toga nece da ti radi.  Smile
Nisam koristio Windows 8.1, ali pretpostavljam da postoji ona opcija run as Windows 7 (da pokrenes igru kao za Windows 7). Ako ne znas kako to da uradis potrazi na Guglu. Mozda ce onda da radi, javi sta si uradio.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ne radi mi ova desna tipka na ovom pinbal-u  Smile sigurno je gumica ona otisla  Smile
a ne znam kako se to mijenja..znam kako se sve mijenja na normalnim fliperima ...imo sam nekad pre 15 -20  g...11 komada  Smile ne odjednom  Smile nego tri...i mijenjao sam ih  Smile
al na ovom nikako ne mogu da nadjem ...koji mu je ckura... Smile 
« Poslednja izmena: 26. Jul 2015, 22:55:20 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Zmajevo sklonište...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
mob
Samsung SM-G800H
PES 2015 podrzava Windows Vista i Windows 7. Ti koristis Windows 8.1 i mozda zbog toga nece da ti radi.  Smile
Nisam koristio Windows 8.1, ali pretpostavljam da postoji ona opcija run as Windows 7 (da pokrenes igru kao za Windows 7). Ako ne znas kako to da uradis potrazi na Guglu. Mozda ce onda da radi, javi sta si uradio.

Moguce je igrati na win 8.1 imam drugara kome na win 8.1 sljaka lepo pes,a i na netu ima ljudi kojima radi,nasao sam dosta resenja na netu pa i ta podesavanja za taj rucni compability i stavio na windows 7 ali isti problem,nijedno resenje ne radi,cak sam i 2 instalacije razlicite pesa skinuo i patch-ove nove ali i dalje nece,a ja samo pes od igrica igram  Smile...

pes 2015 fix
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Malo sam surfovao po netu i nasao sam nesto, ne znam da li si ovo vec probao. Ne garantujem da ce da uspe, ali probaj. Mozda bi trebao da napravis backup za svaki slucaj.

Napravi drugi admin level account i probaj da li ce na tom account-u da pokrene PES.

Ako ne uspe onda uradi sfc /scannow command (system file checker). Probaj nakon toga da li radi PES.

Ako ponovo ne uspe onda uradi repair install za  Windows 8.1 .

Ako ne znas kako se sve to radi potrazi tutorijale na Guglu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2464.0
mob
Motorola 
Moguce je igrati na win 8.1 imam drugara kome na win 8.1 sljaka lepo pes,a i na netu ima ljudi kojima radi,nasao sam dosta resenja na netu pa i ta podesavanja za taj rucni compability i stavio na windows 7 ali isti problem,nijedno resenje ne radi,cak sam i 2 instalacije razlicite pesa skinuo i patch-ove nove ali i dalje nece,a ja samo pes od igrica igram  Smile...

Verovatno si ,onda,prošao i kroz ovo :

http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-1931182/pes-problem-win8.html

http://www.microsoft.com/en-us/windows/compatibility/CompatCenter/ProductDetailsViewer?Type=Software&Name=Pro+Evolution+Soccer+2015&ModelOrVersion=1&Vendor=KONAMI&Locale=1033&LastSearchTerm=&BreadcrumbPath=pro+evolution+soccer+2013&TempOsid=Windows+8.1

  Ruku na srce,osmica baš i nije "igračka platforma".
« Poslednja izmena: 27. Jul 2015, 19:26:27 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Zmajevo sklonište...
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Samsung SM-G800H
Malo sam surfovao po netu i nasao sam nesto, ne znam da li si ovo vec probao. Ne garantujem da ce da uspe, ali probaj. Mozda bi trebao da napravis backup za svaki slucaj.

Napravi drugi admin level account i probaj da li ce na tom account-u da pokrene PES.

Ako ne uspe onda uradi sfc /scannow command (system file checker). Probaj nakon toga da li radi PES.

Ako ponovo ne uspe onda uradi repair install za  Windows 8.1 .

Ako ne znas kako se sve to radi potrazi tutorijale na Guglu.


Citat

Prošao,ali sad ću opet sve natenane,najgore što sam bio uspeo da popravim taj bag posle boga pitaj čega sve i šljakao i dva puta ulazio i radilo i reko taman sutra da opikam pes,kad ono sutra isti problem,boga pitaj šta se tu dešava,ovaj win 8.1 je prava enigma,ma meni samo treba pes da šljaka da igram sa ortacima,uspeću valjda nekako,ako ne,vraćam se na stari dobri win 7 Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava Zmajevo sklonište...
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Samsung SM-G800H
RESIO SAM PROBLEM!!!   Smile Smile Smile
Setih se da probam da iskljucim net na laptopu i sljaka,ne mogu da verujem da je to jednostavno resenje koje mi dosad nije padalo na pamet uspelo  Smile
Nije mi jasno samo kako net moze biti problem,a sljakao je i sa netom na win 7,ali bitno da radi pes  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 65
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 41.0
mob
Samsung S6 Edge
Malo prije sam skinuo GTA 5 .. igram na windowsu 8.1
IGram jedno 5 minuta pa mi problem izbacuje= http://imgur.com/3vQ92OJ .Pomoć!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 536 537 539 540 ... 542
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.