Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:25:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igraonica  (Pročitano 22910 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Drugovi, drugovi, ... pa u drugom stanju...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2954
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Sensation XL
Samurai, nishta lichno, samo mala shala, znam da je Kosovo Srbija kao i RS.

IP sačuvana
social share
To je kao da kazes da nisi primetio ljubicastog slona sa neonskim osvetljenjem u guzici kako stoji pored tebe u mracnoj sobi Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Sc0rp10
Citat
jaoj pa nepricam o Intelovom radu na obicnom sistemu vec o igrama,Intel ima staticnu frikfenciju i radni takt a AMD ne,precizirao sam 2core jer je u pitanju mnogo bolji odnos ta 2 procesora u igrama zato je AMD bolji pa dajte ljudi to ceo svet zna da je AMD za igre bolji od intela

Ako je to tako i zna ceo svet,ja bih ti bio veoma zahvalan da mi das par testova,naravno nekih poznatijih ljudi,cisto da se i ja uverim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Citat
Super je osecaj kad udjes u sredjenu igraonicu gde je sve u savrsenom stanju i nije galama.
ovo definitivno zasluzuje mesto u potpisu  Smile

btw sto se tice monitora da to definitivno samo lcd i to 17 inch + (bolje 19 al sad jbg ako nemoze nemoze)

Sto se tice discipline definitivno.Priznajem da sam po igraonicama znao da polupam koju tastaturu i mis (al nadoknadim  Smile) (vise mis  Smile onako kad me ubiji i kako ga drzim samo damn od sto) a onaj sto radi Aco!!!bre!!! a ja miran miran  Smile sad dalje unosenje hrane to jbg neznam kako ti oces ali duvan to nemozes zabraniti jbg u svakoj igraonici je ko kod turaka jbg priznajem da i ja kad neko pored mene sedi i pusi a ja ga poznajem uzmem od njega i ja zapalim "koju" sad dalje od igara obavezno (Bokac ti je vec rekao ali da ja kazem kakvo je stanje kod mene)

RTS:war3 bez njega nemoze i tacka (obavezno dota,dday...),dalje osim njega sve sto dodas mozes po vlastitom izboru al war3 obavezno
FPS:CS naravno,COD takodje (stavi 2 i 4 deo)Quake (ovde je dominantan 3 deo)i naravno neku koja je u SP jaka a to takodje je tvoj izbor koju ces
MMO:wow naravno,gw retko ko igra bar ovde
Racing:NFS,LFS i da jedna samo jedna u gradu kod mene ima Track Mania Nations  Smile itd itd


Citat
jaoj pa nepricam o Intelovom radu na obicnom sistemu vec o igrama,Intel ima staticnu frikfenciju i radni takt a AMD ne,precizirao sam 2core jer je u pitanju mnogo bolji odnos ta 2 procesora u igrama zato je AMD bolji pa dajte ljudi to ceo svet zna da je AMD za igre bolji od intela

Ako je to tako i zna ceo svet,ja bih ti bio veoma zahvalan da mi das par testova,naravno nekih poznatijih ljudi,cisto da se i ja uverim Smile
ufff da te neznam kako bih te sad ispsovao  Smile

pa jbt ponavljam u pitanju su igre i ostajem pri tome necemo off


~Kosovo je Srbija
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 22:01:23 od -Samurai- »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Sc0rp10
Citat
ufff da te neznam kako bih te sad ispsovao Smile

pa jbt ponavljam u pitanju su igre i ostajem pri tome necemo off

ahahahaha Smile Smile Smile Smile nemoj zemljak bicu dobar Smile Smile Smile

btw ok necemo u off,ali i dalje tvrdim da nisi u pravu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
I ja se slazem, eo ako hoces .... AMD je bolji jer u sebi ima magistralu za memoriju tako nesto i onda brze uzima memoriju i nemora da ceka podatke koji idu do ddr ... tako nesto ako te zanima mogu detaljno da nadjem i da tii dam na pp ...
ali intel je sada intel, i sto je najgore sa cenama je postao i vise nego ok ... paralela E8200 i X2 6400 ... mislim da je smesno pitanje za bilo koju upotrebu, cak i u igrama intel ga dere to je sigurno ... a ukoliko kloknes intel za nekih 4oo-6oo Mhz vise nego sto je po default-u ne moze nikakva magistra niti ista da spasi taj AMD ...

Bokac svaka cast ... lepo si opisao sta i kako za igraonicu ... malo skupo ali ako hoces da budes dobar i da pariras igraonicama ispod vuka (bg) onda moras i bolje od toga ... sve jedno svaka cast ..

xix sada gledam ... malo glupo izgleda kako sam napisao ono za AMD ali nemam vremena sada da lepo napisem, ako znate o cemu pricam onda me razumete ... ima neki djavo specijalan za memoriju i zbog toga je bolji za igrice u kratkim crtama  Smile
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 22:37:37 od Fman »
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
To sam sastavio iz licnog iskustva i jedno 7 godina trosenja kinte u igraonama (da sam ushtekao te pare negde, mozda bih sad mogao da kupim 8800 GTX). Igraonicama kod Vuka je sve teze parirati narocito od kada se otvorio AI klub u kom svaki komp ima Dual Core sa dva Radeona 2600 u Crossfire (Crysis im radi jako dobro).

Jao,zaboravio sam da napomenem da pazljivo izaberes stolice i stolove! Stolice daktilo sa visim naslonom za ledja a stolovi dovoljno veliki da ne bude guzve i visoki da ne moras da se grbis dok sedis.
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 22:51:14 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia 6630
Slazem sa, mada ovo planiram za Pancevo. U BG-u je veoma tesko biti konkurentan. Ima jedna "kao" jaka" i dve tuzne, pa ima vajde, ako nista drugo bice nesto "novo". Nego, kakva broadband mi treba da bi shareovo na 15 masina? 1Mbit ADSL? Masine ce biti AMD 5000 x2, 1 GB ram 8600GT. Ajde Vasa iskustva, ja sam za 19 wide a ortak za obicnu 19....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
1Mbit za svaki komp (igraonice kod Vuka iznajmljuju link od provajdera),mada dovoljno je i 512. Monitor... to moras da malo istrazis po okoini, ja na primer vise volim obicne.
« Poslednja izmena: 17. Feb 2008, 23:19:56 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
za igraonicu 19" obicne ... stolovi i stolice obavezno ako planiras da budes dobar, koliko ulozis toliko ces i da dobijes, predlazem ti cak da prvo malo skeniras po okolini sta se trazi, onda kao sto sam rekao uzmes 5 jacih i 1o slabijih(war3, cs i slicno) dobar net, dobre stolove, stolice, monitore, sluske, tastature i miseve, kada udju u igraonicu prvo sto se vidi jeste periferija i ona ostavlja veoma dobar utisak, dok pola tih koji dolaze nije culo za c2d a kamoli da se ono sto pokrece njegov crysis zove 8800GT ... tako da  Smile ... pustis prijatnu muziku, zatamnis prostoriju, i dobra zarada ti je obezbedjena, samo ... koliko su tamo trazene igraonice ? da li mozes to da isplatis za god dana, jer kada bi uradio sve kao sto sam sada rekao pitanje da li bi te pokrilo jedno 1ooooe
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Ne bi bilo lose da imas recimo tri slabija kompa koji ce sluziti samo za net (surf,chat,instant messaging), narocito ako u okolini ne postoji internet caffe.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:25:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.