2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igor Milanović 13. maja u Kući slavnih  (Pročitano 1962 puta)
09. Maj 2006, 21:43:32
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
Samsung 

Jedan od najboljih svetskih vaterpolista svih vremena Igor Milanović u utorak odlazi u SAD, gde će 13. maja biti primljen u Kuću slavnih u Fort Loderdejlu, na Floridi, saopšteno je iz Vaterpolo saveza SCG.

Igor Milanović je osvojio sve trofeje koje je mogao, kako u reprezentativnoj, tako i u klupskoj konkurenciji.

Ovaj vrhunski sportista, rodjen je 18. decembra 1965. godine, u Beogradu. Vaterpolom je počeo da se bavi 1976. godine, u Partizanu. Od 1981. godine, igrao je u senirskoj konurenciji, a igračku karijeru završio je 1996. godine.

Za reprezentaciju nekadašnje Jugoslavije odigrao je 349 utakmica i postigao 540 golova.

Trofeji:

Zlatne medalje: Svetska prvenstva 1986. i 1991., Olimpijske igre 1984. i 1988., FINA kup 1987. i 1989., Evropsko prvenstvo 1991.

Srebrne medalje: Evropska prvenstva 1985., 1987. i 1989.

Osvojio je više klupskih trofeja sa Partizanom, zagrebačkom Mladošću, Crvenom zvezdom, Budvanskom rivijerom, italijanskom Romom, Sen Džulijenom sa Malte i španskom Katalunjom.

Igor Milanović je sada predsednik skupštine Partizana.

Izvor: MTS-mondo

(02. May 2007, 21:43:27)
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
IGOR MEĐU LEGENDAMA
Milanović u subotu na glamurozan način primljen u Kuću slavnih * "Oduševljen sam, dobio sam mesto odmah pored Tarzana Vajsmilera", kaže Igor za Press

Igor Milanović je u subotu u Fort Loderdejlu (Florida) ušao u Kuću slavnih u vodenim sportovima. Priznanje koje se retko dobija, priznanje s kojim odlazite u legendu. A Igor Milanović je bio i ostao legenda našeg i svetskog vaterpola. Po propisima, jedan sportista u Kuću slavnih može ući najranije posle deset godina od prestanka aktivnog igranja. A Igor se povukao 1996. godine. I kao da su čelnici FINA (Svetska federacija) samo čekali da se zadovolje propisi i da našeg Igora pozovu na veliku svečanost.
- Ja vam zaista ne mogu opisati sve što sam doživeo - izneo je prve impresije te svečarske večeri specijalno za Press Igor Milanović. - Ogromna kongresa dvorana u Fort Loderdejlu, preko 1.500 zvanica, džentlmeni u smokinzima, dame u večernjim toaletama, ja u svom najboljem crnom odelu (smeh)...
Glamur je bio kompletan?
- Bila je prisutna sva sila političara, gradonačelnik, veliki broj bivših i sadašnjih sportista, funkcionera FINA, predstavnika javnog i kulturnog života, sponzori... Bila je fantastična atmosfera. Ne znam ni broj TV kamera, novinara, fotoreportera... Pomalo sam i umoran od tog programa. Svaki trenutak je bio isplaniran. Ovo je bilo kao kada se dodeljuje Oskar ili MTV nagrade.
I kakav je osećaj biti "stanovnik" Kuće slavnih?
- Jako sam bio uzbuđen, pun emocija. Izašao sam kao peti da primim trofej. Bilo nas je osam. Kako protokol nalaže, morao sam da održim i mali govor. Rekao sam da sam veoma uzbuđen jer sam se našao u Kući slavnih pored jednog Džonija Vajsmilera, Marka Špica, tu je i bista Ester Vilijams iz onog kultnog filma "Bal na vodi", ali i zabrinut jer sam ušao u istoriju. Izgleda da im se ova moja opaska svidela, jer su svi ustali i aplauzom me pozdravili.
A šta je, zapravo, Kuća slavnih?
- To je muzej sportova na vodi. To je atrakcija koju posećuju ljudi u SAD, ali i turisti, baš kao što posećuju i svaki drugi objekat od značaja. A Kuća slavnih u Fort Loderdejlu prostire se na 1.500 kvadratnih metara i u njemu se nalaze medalje, ali i, recimo, kostim Džonija Vajsmilera iz filmova o Tarzanu, kostim Ester Vilijams, biste u prirodnoj veličini svih sportista koji su na ovaj ili onaj način povezani sa sportovima na vodi. Iskren da budem, ja ih i ne znam.
U Americi su sportisti "mali bogovi"?
- To ne znam, ali sam osetio koliko je sve ovo ostavilo traga u gradu. Sa nekim svojim prijateljima izašao sam posle ceremonije u jedan restoran, i kada sam ušao, svi, ali bukvalno svi su ustali i aplaudirali mi. Osećate se počašćeni. Mada, rekli su mi da su zapravo oni počašćeni mojim prisustvom.
Igor Milanović stiže u Beograd u četvrtak, a donosi i snimak sa svim najvažnijim događanjima sa ovog puta.
S. STOJANOVIĆ

I SCG meču slavnima

Polazeći na dalek put, Igor Milanović je sa sobom poneo i neke lične stvari. Zašto?
- Iz Beograda sam poneo loptu s potpisima svih reprezentativaca, moju kapu, bade-mantil, gaćice, znamenja Vaterpolo saveza SCG. Tek toliko da i mi dobijemo jedan kutak. Kutak Srbije i Crne Gore u Kući slavnih.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4277
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to je sportista
treniras, zdres, pusis 3 pakle pljuga i budes najbolji, nikad ne izdash

ovi danasnji su vecinom metiljave ribe
IP sačuvana
social share
I see through bitter eyes and
The fact still remains
I read between your lies
You got beat at your own game
Take a trip with me for soon
I will sin
Without one regret
The pain will begin
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.