Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iako je doneta odluka o amnestiji, mnogi nisu rešili vojnu obavezu  (Pročitano 4622 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
@alfa sto se zalis, kod nas je ukinuta, mada bih ja volio jedno 10 dana da odem da se obucim, cisto radi sebe...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
@vlado

Znam, ali zelio bih da se ukine i u Srbiji.
A tih 10 dana moze otici bilo ko u privatnoj reziji. Ne treba niko da me tjera.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
@alfa sto se zalis, kod nas je ukinuta, mada bih ja volio jedno 10 dana da odem da se obucim, cisto radi sebe...

zar mislis da nesto uce vojsku koja sada sluzi rok!
odes tamo, docekaju te sa vec nosenim smrdljivim i raspojenim uniformama, onda cistis po ceo dan kojekakve objekte i td. kad dodje vreme za obuku, nema se para, nema se municija, nema se goriva...!

za razliku od te jadne boranije koja metak nije ispalila ja sam bio voj. policija, pa sam imao nesto od obuke.
suma sumerum, u zivotu vise nikad!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
Da, ali opet nesto se nauci... zato sam i rekao 10 dana. Ipak lijepo je znati pucati, ocistiti oruzje i videjti kako izgleda transporter...
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
ja ti tvrdim da iz moje kasarne koja je brojala manje od 2000 vojnika, tu privilegiju da imaju vojnu obuku imali su samo elitni rodovi- voj. policija-40voj., izvidjaci-60voj., dok ostali rodovi kao sto su pesadija, veza, tenkisti i dr. nisu ni videlli oruzje! a ako zelis obuku od 10 dana odes u neku streljanu ili obuku za fizicko tehnicko obezbedjenje!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung S7220
a ako zelis obuku od 10 dana odes u neku streljanu ili obuku za fizicko tehnicko obezbedjenje!
  Smile prosao sam ja to vec ... u sumi  Smile psssst  Smile
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
aahhahaha!  Smile
ti si bio partizan! Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Motorola V3i
Ipak lijepo je znati pucati, ocistiti oruzje i videjti kako izgleda transporter...

ja bi vise voleo da odem 10 dana na Divcibare i vidim kako izgleda svez vazduh, i odem sa devojkom, ponesem 2 dobre knjige, malo trave, puno kondoma i uzivancija.

Imam 22 godine, u 17oj sam dobio poziv za vojni pregled, onda sam od 18e tri godine ziveo u USA, pre godinu i po se vratio, i dalje nisam bio na pregledu Smiley

Stigao mi je cak i onaj "Otadzbina te zove" poziv. Mrka kapa, nema da idem.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Nokia 
ja bih malo LSD-a za promenu...posto smo svi  mi iz demo bloka nakomani, nas ne primaju u vojsku. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Nasao sam,skoro,jedan dobat tekst,organizacije i li grupe ljudi,koje necu da pominjem o nacinu organizacije nasih odbrambenih snaga,koja treba da se,ukratko,vrsi kroz:
Srbsku vojsku
Srbsku gardu
Teritorijalnu odbranu
Policiju

SA bi bila profesionalna jedinica.
SG,dobrovoljacka jedinica.Njeni clanovi bi se okupljali jednog vikenda u mesecu,u mestu stalnog boravka.tj.najblizoj kasarni i isli na logorovanje 1-2 puta godisnje na po 15 dana.Za svoje sluzenje bu primali novcanu naknadu,godisnje,u visini 2 mesecne plate prof.voj. istog cina.Na njenom celu bi bila,ugledna javna,licnost koja bi se menjala svake godine,a za nju bi glasali clanovi SG.
TO se zasniva na principu opste vojne obaveze.Oni koji ne zele da sluze pod oruzjem ukljucuju se u civilnu zastitu.Voj.rok bi se sluzio u najblizoj kasarni 6meseci po 8sati dnevno.Rezervni deo TO bi bio podeljen u tri poziva.
CZ bi se organizovala na nivou lokalne samouprave,a u skolama bi postojao istoimeni predmet.Time bi i smanjio nivo kriminaliteta u zemlji,a Policija bi se vratila na stare duznosti:reguisanja saobracaja,borba protiv kriminala,kontrola javnog reda i mira.

Ovo bi bio cinimi se najbolja varijanta,jer razne price o demilitarizaciji vojske,njenom ucescu u mirovnim misijama,civilnom sluzenju vojnog roka,i slicnim glupostima nemaju smisla i samo okazuju nesposobnost naseg politickog i vojnog vrha i katastrofalno materijalno stanje Srbske Vojske.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.