Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I pored zabrane Vojislav Seselj se obratio narodu Srbije  (Pročitano 9639 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Око оног дела пре не вреди да се расправљамо, једини твој аргумент је да ђе нас неко, ето тако, без разлога, поново бомбардовати. Ја ти гарантијем да неће, а и ти би то сама увидела да то не користиш само као квазиаргумент против радикала, нешто чиме треба плашити народ Србије.

Citat: sanjica_021
...Veliki Srbi beze od svojih zemljaka u dijaspori umesto da se sloze i pomognu jedno drugom,zato cuti molim te Smiley

Као прво ниси ти позвана да мене ућуткујеш  :wink: .
Као друго, ако си мислила на радикале, ми напротив управо радимо на успостављању веза са дијаспором, већински став дијаспоре је потпуно супротан од твог става. На нету сам упознао јако много људи из дијаспоре који подржавају СРС, администратор стајтa www.srpskinacionalisti.com је такође припадник дијаспоре (из Лондона) и пре недељу дана сам га и лично упознао, додђи мало и на irc.serbiancafe.ws и поразговарај са великим бројем људи из дијаспоре који подржавају СРС.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Sanjica
Ja i danas mislim da je djiki najbolji srpski politicar svih vremena.
On sam! Ne DS, jer pogledaj kakvu je stoku iza sebe ostavio. Djiki je bio covek sa energijom 20 ljudi i covek koji je bio rodjen da bude premijer, ali ostatak stranke.. sramota zaista, oduvek bila.
Ja za seselja isto mislim da je jedan od najvecih mozgova, ali pravio je neke greske, no, o ostalim radikalima nemam losa misljenja, mislim da nisu likovi kao djiki koji mogu sve na fini nacin, ali poceli su na dobro da se menjaju poslednjih par meseci, videcemo,
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Citat
Око оног дела пре не вреди да се расправљамо, једини твој аргумент је да ђе нас неко, ето тако, без разлога, поново бомбардовати. Ја ти гарантијем да неће, а и ти би то сама увидела да то не користиш само као квазиаргумент против радикала, нешто чиме треба плашити народ Србије.

Rekla sam da oko Izraela NE vredi raspravljati niti zelim da raspravljam o tome sta Izraelci rade,to je njihov problem.Bombarodovanje Srbije nema veze sa Izraelom Wink tako da "arument" koji si pomenuo nema nikakvu ulogu u prici sta Izraelci rade u svojoj zemlji Smiley (a to si sam spomenuo,ja sam pricala o slozi ljudi)  Smile

Kao sto si ti upoznao ljude koji zive u dijaspori i za radikale su,tako sam ja naletela igrom slucaja na gomilu ljudi koji su protiv radikala.To da je vecinski deo ljudi iz dijaspore za radikale,po kom merenju si dosao do tog zakljucka? Znas li uopste koliko Srba zive van Srbije? Znas li koliko Srba su digli ruke od povratka u Srbiju,svi politicari obecavaju niko nista ne radi,a bogme radikali obecavaju i vise nego ostali,kad niko nije mogao zasto bi radikali sad nesto mogli da promene u Srbiji? I samo mi objasni molim te kako ce radikali hleb spustiti na 3 dinara? Sve sve ali to mi jos nikako nije jasno Smiley Da nema neki od njih carobni stapic?  
Mnogo veci problem u Srbiji je sto su nam ljudi ne pismeni i sto veruju svakome koji im nesto obeca,radikali su obecali,nepismeni ljudi poverovali i eto do cega je doslo...Vec sam dala primer mog tece,nema potrebe da se ponavljam...

@SF
Seselj se do sad dovoljno dokazao ko je i kakav je,da ima mozga ne bi sebi dozvoljavao ispade kakve je imao  Smile Najbolji je bio kad su ga IZNELI iz skupstine  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Nece nas niko bombardovati, niti nam lupati sankcije bilo ko da dodje.
Nije to glavni problem sa Radikalima.

Seselj i Toma su pametni ljudi koji udaraju tamo gde mogu da uzmu
glasove. U tome im mnogo pomazu "demokratske" snage.

Ljudi moraju da shvate da radikali imaju svoju bazu glasaca, koja nije 1070000 glasova, nego nekih mozda 250-300000. Sve ostalo dobijaju na osnovu onoga sta je uradjeno do sada.

@SF

Djindjica su ti ljudi slepo slusali, a on, kao i svaki covek koji zna koliko vredi, je zeleo stalno da ga slusaju i da mu podilaze. To je opsta boljka. Onog trenutka kad je on ubijen, svi su mislili da su pametni kao on i upropastili su sve sto je uradio.
Medjutim, to je samo vrh kome je Dj dao da vode.
Ne mozes da kazes da je clanstvo lose. To je velika glupost. DS ima najobrazovanije clanstvo sa najvise mogucnosti za napreduje.

Znas sta je dokaz tome: Nedostatak stranacke discipline. Niko inteligentan ne dozvoljava da iko njemu naredjuje. U DS ima vise struja nego sto ima registrovanih stranaka u Srbiji.
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Seselj se do sad dovoljno dokazao ko je i kakav je,da ima mozga ne bi sebi dozvoljavao ispade kakve je imao  Najbolji je bio kad su ga IZNELI iz skupstine

Ajde ti lepo nemoj njega da uzimas u usta dok ne sednes i lepo proucis sta je za poslednjih 10 godina radio.. i iz skupstine su ga iznosili i polivao je predsedavajuceg... i u vreme slobe i posle slobe... al bar nije bio picketina koja sedi i klima glavom... Seselj je najmladji doktor nauka cele bivse sfrj bio. Redovan profesor na fakultetu, u hagu mu se sudije obracaju sa profesore, a svaku rec koju je rekao rekao je na njemu svojstven nacin... bez pakovanja u sareni papir u ulepsavanja...
Citat
Ne mozes da kazes da je clanstvo lose. To je velika glupost. DS ima najobrazovanije clanstvo sa najvise mogucnosti za napreduje.

Koja korist od clanstva kad ga niko ne ... ni 2%
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Pa imaju 500000 glasova. To je 14 posto izaslih Smiley Znaci njih ... 14 posto Smiley
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 575
De si druze Tito
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
@ Radikal
Nisam ni hteo da dolazim ali vidim da me spominjete pa samo da kazem nesto .. no ... nebitno.

Mislim ... sta vise reci za onaj moj stav kada se zna da gde god je bilo Srba da brane svoju teritoriju (posle II sv. rata) tako su bili svi proganjani: Slovenija, Hrvatska, Bosna, Kosovo ... MIslim ... ne kazem da je bolje da nije branjeno, ali ako se brani - onda se brani a ne nesto mi smo kao branili. I sad dosli u Vojvodinu i vicu mi Srbija... pa idi dole na Kosovo pa tamo vici "Srbija.." pa onda nesto reci.

Ne znam... necu vise da se mesam.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 575
Imas puno prava Puky,  sve kao mi smo nesto branili, a to sto u Vojvodini vicu Srbija to je pravi kukavicluk i meni je lako da serem jer zivim u Chileu i niko mi nista nemoze, ali to neradim jer znam da to nije lepo. Srbi su poznati u istoriji kao hrabri ljudi uopste nerazumem zasto uvek sami sebi zabujaju noz u ledja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako se ne varam... vadikali su jedini i isli redovno na kosovo...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.