Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I pored zabrane Vojislav Seselj se obratio narodu Srbije  (Pročitano 9641 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
... Vas ...  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Ljudi necu da se mesam u licne stvari...Ali ovako reci mi Radikal zasto vi radikali stalno menjate temu...On covek vredja Sekija a ti omdah pocinjes nepravda prema srbima, reci mi sta to ima veze jedno sa drugim???A to nije slucaj samo sad nego stalno to radite posto nemate konkretne odgovore nego non-stop se koristite poluistinama...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat: Pero
Ljudi necu da se mesam u licne stvari...Ali ovako reci mi Radikal zasto vi radikali stalno menjate temu...On covek vredja Sekija a ti omdah pocinjes nepravda prema srbima, reci mi sta to ima veze jedno sa drugim???A to nije slucaj samo sad nego stalno to radite posto nemate konkretne odgovore nego non-stop se koristite poluistinama...

Seki je dovoljno puta dokazao da se sam sasvim dobro brani... ej pa njemu sudija u hagu se obraca sa PROFESORE seselj Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Pa mozda...ali dosta cesto vidjam ovakve situacije kao ovu sada...Covek kaze da seselj moze da mu popusi a ovaj omah krece, ti bi sve uradio za zlo srpskog naroda i sl...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Revolution in their minds!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 769
mob
Nokia 3650
Evo jos jedne situacije koju pamtim...
Puky:
Bice malko prazno kada ode u Hag... ali jedva cekam da ode !!!
Radikal:
@Пуки
Ти изгледа једва чекаш да СВИ Срби оду ...

Ima jos primera al mislim da je dovoljno...
IP sačuvana
social share
Life is ours, We live it our way!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 982
@Pero

To je zato sto su SAMO radikali Srbi mi ostali smo kojesta drugo samo Srbi nismo Wink
IP sačuvana
social share
Marriages are made in heaven and consummated on Earth.
To love and be loved is to feel the sun from both sides.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: Pero
Ljudi necu da se mesam u licne stvari...Ali ovako reci mi Radikal zasto vi radikali stalno menjate temu...On covek vredja Sekija a ti omdah pocinjes nepravda prema srbima, reci mi sta to ima veze jedno sa drugim???A to nije slucaj samo sad nego stalno to radite posto nemate konkretne odgovore nego non-stop se koristite poluistinama...


Уф, па ако сам не видиш какве везе има Хаг са свим Србима онда ја не знам како то да ти објасним а да не напишем овде опет гомилу текста. Али ајде да пробам укратко. Да ли је Шешељ оптужен за нешто што је његово лично дело, неки злочин или криминални акт који је лично он починио? Наравно да није, него се ради о оптужбама које неправедно терете његово политичко деловање које је потпуноо исправно, а посредно и читаву једну опште-српску идеју на коју апсолутно имамо право. Е сад, пошто Шешељ и није био на неким државним функцијама њега и не могу да везују за званичну политику државе (мада ипак покушавају, али то ће сваки трећеразредни адвокат, а не Шешељ,  ко из шале оборити), међутим када се у глобалу сагледају сви процеси пред тим квази-трибуналом (поготово процес Слободану Милошевићу) онда је очигледно која је улога свега тога, очигледно је да се покушава једно стравично прекрајање историје, сатанизација једног читавог народа, прављење злочинца од жртве. Сваки искрерни српски патриота се са тим не може помирити и вређа га када неки доказани антисрбин (у овом случају Ахе) то користи као неки аргумент или још горе као зајебанцију. Ово савршено нема везе са мојом страначком припадношћу, када је Хаг у питању сви Срби су једнаки, сваком треба пружити апсолутну помоћ и подршку јер се тамо сада води битка за Српство а не за било ког појединца лично.

Е сад за крај реци ти мени какве ја `полуистине` користим и где сам то нисам имао `конкретан одговор`? За разлику од оних са којима се обично расправљам и који само знају да, као нпр. Ахе овде, ликују над очигледном неправдон, како нечијом личном тако и читавог српског народа, ја се увек трудим да своје ставове поткрепим аргументима, а не да неког нападам и вређам само зато што ми се не свиђа.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
To je zato sto su SAMO radikali Srbi mi ostali smo kojesta drugo samo Srbi nismo

Pa pero i nije Srbin.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zvanicni duh Bureka

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4413
Zastava
mob
BlackBerry Perl
Radikal, ti zaista verujes da tvoji ne bi izrucivali  Smile  Smile  Smile  Smile

To je samo gomila demagoga, koji su mozda posteni, ali sta im vredi.
Pisem i ja cirilicom, btw, ali ne mogu svi da citaju...
IP sačuvana
social share
Official Ghost of Burek Forum! :[64]:
Oni su sistem instrukcija, dogma, korupcija,
teror institucija, represija ubija!
Mafija - murija, drzava - hajducija,
kadija - sudija, a mi smo revolucija!
To nije nasa Srbija!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Да верујем, потпуно и без и најмање дилеме.

Што се ћирилице тиче, сви који хоће могу да је прочитају, ко неће нека не чита, свако има право на избор.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.