Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:05:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Humanitarni koncert za Kosovsku Mitrovicu  (Pročitano 5490 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola 
Treba pomoci...ali niko od Srba nece da pomaze Srbima dole,otidite u Orahovac,Veliku Hocu i druga mesta pa da vidite kako Srbi zive. Najgore je to sto imucniji koji imaju para da daju bar hiljadu dve hiljade evra pomoci nece da daju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Beogradski muzičari za Kosovsku Mitrovicu

Grupa beogradskih muzičara, predvodjenih hip-hoperima "Beogradski sindikat", održaće 20. maja humanitarni koncert u Hali 3 Beogradskog sajma, a prihod je namenjen za pomoć Narodnoj kuhinji u Kosovskoj Mitrovici.

"Svirali smo u Kosovskoj Mitrovici i jedan naš prijatelj nas je odveo do Kuhinje. Upoznali smo se sa ženama iz 'Sabora' koje tamo rade, odnosno praktično volontiraju, i videli uslove u kojima rade, koji su strašni", rekao je Boško Ćirković iz "Beogradskog sindikata".

On kaže da su se lako dogovorili sa njihovim prijateljima iz grupa "Partibrejkers", "Sunshine",
"Eyesburn", "Direktori" i "Alogia" da održe konceret za ljude u Kosovskoj Mitrovici.

"Mi smo u sve to ušli iz najboljih namera, a cilj nam je da pokrenemo akciju da se pitanje narodnih kuhinja trajno reši, jer je ta u Kosovskoj Mitrovici samo jedna od mnogih", rekao je Ćirković.

Kuhinja u Kosovskoj Mitrovici je jedno vreme imala 140 korisnika, ali posle povlačenja donacija jedne italijanske humanitarne organizacije, broj korisnika opada, zbog nedostatka sredstava.

Ćirković napominje da se tamo hrane raseljena lica, uglavnom stari i deca koji nemaju mogućnosti da se zaposle i tako se izdržavaju.

"Pokušavamo da proširimo akciju, kako bi se pitanje finasiranja trajno rešilo. Od četvrtka bi trebalo da bude proradi i žiro račun za pomoć. Za sada su se odazvali Ministarstvo za rad i socialna pitanja Srbije, kao i pojedinačne firme", rekao je Ćirković.

Cena ulaznica za koncert na Sajmu je simbolična, 300 dinara, a mogu da se kupe na blagajnama Eventima, Doma omladine, SKC-a i Bilet servisa.

"Beogradski sindikat" postoji od 1999. godine i izdao je dva aluma "BŠST...Tišinčina" (2002) i "Svi zajedno" (2005). Poznat je po politički angažovanim tekstovima, posebno u singlovima "Govedina"
(septembar 2002) i "Oni su" (decembar 2006).

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Treba pomoci...ali niko od Srba nece da pomaze Srbima dole,otidite u Orahovac,Veliku Hocu i druga mesta pa da vidite kako Srbi zive. Najgore je to sto imucniji koji imaju para da daju bar hiljadu dve hiljade evra pomoci nece da daju.
Tu si upravu takvi ljudi su i najvece stipse i uvek se vade na ono kako su krvavo zaradili
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810
Kakvih sam sse samo gluposti naslusao   
Ja sigurno dolazim,posebno kad sam cuo da ce biti i beogradski sindikat,da ih prvi put vidim uzivo. Svaka pomoc je dobro dosla nasem napacenom narodu na Kosovu i Metohiji tako da i ovo podrzavam!

Kakav bre Beogrqadski sindikat covece ?? BS NIKADA NECE BITI NA SEVERU,a kamoli na koncert da dolaze !!!


Treba pomoci...ali niko od Srba nece da pomaze Srbima dole,otidite u Orahovac,Veliku Hocu i druga mesta pa da vidite kako Srbi zive. Najgore je to sto imucniji koji imaju para da daju bar hiljadu dve hiljade evra pomoci nece da daju.


I ti mnogo lupas gluposti ako malo pogledas po internetu i raspitas se okolo saznaces da su Delije pre 2 godine isle u najzabacenija mesta na Kosovu!! Isli su sa 4 kamiona punih paketa sa hranom,picem,odecom!
Tako da pazi sta pricas!!!













Dakle!!!!

Делије, 13.05.2007. са почетком од 19:30 часова одржаће се хуманитарни концерт ЗА НАШЕ КОСОВО на северној трибини стадиона Црвене Звезде. У организацији наше навијачке групе одржаће се концерт од којег ће сва зарада ићи Рашко-Призренској Епархији.

Позивамо све оне који воле нашу земљу и наш народ да дођу и да увеличају овај догађај и самом куповином карте помогну нашој брађи на Косову. Много је битно да напунимо трибину јер ћемо само тако на прави начин помоћи нашој браћи са Косова. Нека виде да нису заборављени, нека виде да мислимо једни на друге и да ћемо увек бити ту да помогнемо нашем народу. Много је битно да север буде пун јер тако шаљемо поруку и онима који мисле да ће Косово тек тако отићи од Србије. Позовите своје другове, браћу, сестре, родитеље... ово није утакмица него борба за наш народ на најбољи могући начин. На време скупљајте паре,на време обавештавајте људе...север мора бити пун! Од извођача наступају Неверне Бебе, Биља Крстић, Директори, Ансамбл Ђурђеви Ступови, Бајага, Бора Чорба...

Карте ће бити пуштене у продају од понедељка 07.05.2007. на благајнама нашег стадиона. Цена карте је 400 динара.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson w810
Umalo da zaboravim Luka_B11c ti cudi me da nisi promasio zemlju odrzavanja koncerta sa ovim tvojim podacima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


You Scream,I Scream,We all scream for Morphine

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 12305
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Neki shit
ne verujem da ce eyesburn svirati posle jucherashnjeg sranja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola 
Kakvih sam sse samo gluposti naslusao   
Ja sigurno dolazim,posebno kad sam cuo da ce biti i beogradski sindikat,da ih prvi put vidim uzivo. Svaka pomoc je dobro dosla nasem napacenom narodu na Kosovu i Metohiji tako da i ovo podrzavam!

Kakav bre Beogrqadski sindikat covece ?? BS NIKADA NECE BITI NA SEVERU,a kamoli na koncert da dolaze !!!


Treba pomoci...ali niko od Srba nece da pomaze Srbima dole,otidite u Orahovac,Veliku Hocu i druga mesta pa da vidite kako Srbi zive. Najgore je to sto imucniji koji imaju para da daju bar hiljadu dve hiljade evra pomoci nece da daju.


I ti mnogo lupas gluposti ako malo pogledas po internetu i raspitas se okolo saznaces da su Delije pre 2 godine isle u najzabacenija mesta na Kosovu!! Isli su sa 4 kamiona punih paketa sa hranom,picem,odecom!
Tako da pazi sta pricas!!!

Ma nemoj ti ces da mi opominjes! Sve ja znam i da su delije isle pre dve godine na Kosovu. Ali je ne pricam o grupama ljudi kao sto su delije i organizacija nasa Srbija. Pricam o ljudima kao pojedincima. Onima koji imaju para jednostavno ne zanima ih da daju para Srbima koji su dole.













Dakle!!!!

Делије, 13.05.2007. са почетком од 19:30 часова одржаће се хуманитарни концерт ЗА НАШЕ КОСОВО на северној трибини стадиона Црвене Звезде. У организацији наше навијачке групе одржаће се концерт од којег ће сва зарада ићи Рашко-Призренској Епархији.

Позивамо све оне који воле нашу земљу и наш народ да дођу и да увеличају овај догађај и самом куповином карте помогну нашој брађи на Косову. Много је битно да напунимо трибину јер ћемо само тако на прави начин помоћи нашој браћи са Косова. Нека виде да нису заборављени, нека виде да мислимо једни на друге и да ћемо увек бити ту да помогнемо нашем народу. Много је битно да север буде пун јер тако шаљемо поруку и онима који мисле да ће Косово тек тако отићи од Србије. Позовите своје другове, браћу, сестре, родитеље... ово није утакмица него борба за наш народ на најбољи могући начин. На време скупљајте паре,на време обавештавајте људе...север мора бити пун! Од извођача наступају Неверне Бебе, Биља Крстић, Директори, Ансамбл Ђурђеви Ступови, Бајага, Бора Чорба...

Карте ће бити пуштене у продају од понедељка 07.05.2007. на благајнама нашег стадиона. Цена карте је 400 динара.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Motorola 
Kakvih sam sse samo gluposti naslusao   
Ja sigurno dolazim,posebno kad sam cuo da ce biti i beogradski sindikat,da ih prvi put vidim uzivo. Svaka pomoc je dobro dosla nasem napacenom narodu na Kosovu i Metohiji tako da i ovo podrzavam!

Kakav bre Beogrqadski sindikat covece ?? BS NIKADA NECE BITI NA SEVERU,a kamoli na koncert da dolaze !!!


Citat


I ti mnogo lupas gluposti ako malo pogledas po internetu i raspitas se okolo saznaces da su Delije pre 2 godine isle u najzabacenija mesta na Kosovu!! Isli su sa 4 kamiona punih paketa sa hranom,picem,odecom!
Tako da pazi sta pricas!!!
Ma nemoj ti ces da mi opominjes! Sve ja znam i da su delije isle pre dve godine na Kosovu. Ali je ne pricam o grupama ljudi kao sto su delije i organizacija nasa Srbija. Pricam o ljudima kao pojedincima. Onima koji imaju para jednostavno ne zanima ih da daju para Srbima koji su dole.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
LG 
Umalo da zaboravim Luka_B11c ti cudi me da nisi promasio zemlju odrzavanja koncerta sa ovim tvojim podacima!

Ne znam sta si ti hteo jos od podataka ali nema veze.Receno je gde je, kad je i za koga je.A ti si super izreklamirao nas koncert na Severu, dan pre.Kad vec to radis mogao si temu da otvoris.Al oba koncerta su prosla tako da dzaba, mala posecenost i na jednom i na drugom.

Sto se tice koncerta nije bilo lose, nazalost zbog povratka sa sajma nisam mogao da ostanem do kraja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sto mu gromova!!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1554
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Qtek 9600
Na oba koncerta ukupno oko 7000 ljudi.

5500 na marakani i 1500 na sajmu.

Bruka kakva je svest ljudi u ovoj zemlji. Mozda smo trebali da organizujemo koncert za zvezdama granda. A naravno prva zvezda veceri da bude Ceca, mozda bi i skupili dovoljno novca. Delije su skupile 30.000 eur (prodato je mnogo vise ulaznica nego sto je bila poseta). Ovi sinoc daj boze da su skupili i 5.000. Sumnjam.

Sramota!
IP sačuvana
social share

Звезда ми је све, Звезда живот је, срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!!!!

не учествујем у расправама са гробарима млађим од 21 и старијим од 31 године.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:05:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.