Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Touch Pro  (Pročitano 37264 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
HTC Bravo
Verovatno nisi skinuo pravu verziju, kod mene je sve OK. Probaj da skines preko Internet Explorera Mobile (na telefonu) - treba da ti detektuje model i ponudi odg. verziju. Naravno, u podesavanjima Mini Opere imas i opciju Font Size: Extra large.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Touch Pro
ma znam to ali ja hocu (ako je moguce) da se poveca ona linija dole gdje je meni (jednostavno prstima je tesko da se pogodi)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
HTC Bravo
E to vec nije moguce, koliko mi je poznato.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Bravo
Raphael Keyboard Controller GSM/CDMA v1.3.1

So, what is it ? It's a patched keyboard driver with configurator application for keys setup. Any key (yeah, i mean ANY, including Home and Back keys) can be reassigned to perform desired actions. Keys on a QWERTY keyboard are not an exception, they might be remapped too.
If any key has an action configured and is defined to be processed by my driver extension, it wouldn't go into the system. That is to say no one program even like AEButton will see key events processed by my driver.
Driver extension also can vibrate on any key press.

Modified drivers were tested on many ROMs based on different OEMs, so they would work in most cases.


History:

26-08-2009:
Version 1.3.1:
* fixed bug in configurator when application hangs after closing of file selection or window selection dialogs while editing key settings

25-08-2009:
Version 1.3:
+ implemented key combinations through FN modifier (its behaviour on remapped key is the same as for not remapped one)
+ added direct key mapping - in this mode remapper generates key down when hardware key is pressed and key up on its release (for those who want to have real CTRL key, for example)
+ key repeats on direct key mapping
+ added action for default key behaviour - when you assign double click and long press actions but want to leave key's default behaviour on click, just select 'default key action' for it
+ added process name to key rule match criteries
+ added window text and process name exception lists
+ added setting for device lock checking - you can select whether to remap keys when device is locked
+ added right win key modifier to 'emulate key press' action
* fixed configuration loading from registry
* redesigned key edit dialog
* redesigned exceptions list dialog
* some other small fixes
* removed key names from all configs, them are taken directly from driver now, so you don't need to define them manually anymore
* key processing splitted into two modes: click/double click/long press or direct key mapping
* exceptions list in registry under Software\KeyboardConfig\WindowExceptions is splitted into three keys under this one: Class, Text, Process - if you are planning to use old .reg files, move all values to WindowExceptions\Class
* project renamed to Raphael Keyboard Controller

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
RaphKbdControl_GSM... (132.85 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Touch Pro
da li neko ima ideju ili neki program koji ce mi nasilno gasiti osvjetljenje na displayu.
Podeseno mi je u power options da dim backlight nakon 10ak sec. ali ako ja npr dobijem neku poruku ili poziv ono ce ostati upaljeno a to zna da crpi bateriju jer ne vidim poruku ili propusten poziv odma.
Dakle ima li neko rjesenje gdje ja njemu mogu "zabraniti" da pali display osim dok ga ja manualno ne upalim na on/offf ddugme

hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
HTC Bravo
Ne bi trebalo to da se desava - cak i kad imas prop. poziv ili poruku svetlo treba da se gasi posle podesenog vremena. Koji ROM imas? Jesi li siguran da nije u pitanju neki program koji ti pravi probleme?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
HTC Touch Pro
koliko ja znam jedino je ukljucen active sync a ne znam kako da ga "ubijem" da se ne pali sam
rom je original
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Samsung Galaxy SII
Ja sam to resio sasvim slucajno - nakon sto sam podesio telefon za Microsoft Exchange i setovao sinhronizaciju na "manuelno" (jerbo mi inace pojede bateriju ako stavim real-time Smile), ActiveSync je nestao tj. ne pojavljuje se ako fon ne povezem na PC. Smile DakleM, probaj da AS podesis na neki fake server, tj. unesi neke izmisljene podatke ako nemas prave, stavi "Schedule" na manual i javi je l' uspelo. Smile

Ovako sam ga i ja obmanuo (citaj: ubio) zahvaljujuci savetu Wayfaringpilgrim-a
Radi 100%
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
HTC Bravo
rom je original
Nisam te to pitao, vec koji ROM (puna oznaka) koristis. Original ROMova ima mnogo. Ako je neka starija verzija mogao bi da sa HTC sajta preuzmes najnoviji jer je mozda problem u ROMu. Opet, nisam bas siguran da si dobro podesio Power settings - obrati paznju na "Turn off device". Treba da stoji otprilike ovako:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

2009 08 31_23 34 17_0001_111d.jpg
(45.91 KB, 480x640)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 4
koliko ja znam jedino je ukljucen active sync a ne znam kako da ga "ubijem" da se ne pali sam
rom je original
Da li ti je oduvek tako bilo?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.204 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.