Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Desire S  (Pročitano 23094 puta)
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Mislio je na cene kod nas koje su kao da živimo u Africi. Ovo kod nas neće biti ispod 550 eura kada bi se uzimalo legalno kao kod vas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Ma sve je kod nas Skupije i Kasnije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Eto telefoni nisu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Pa i to nije bilo,ali mogu da kazem da posljednije 9 Meseca mozda i stizu brze ,ali pre toga Brze su stigale Polovne od Novije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Topola - Srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
Odlična mašina iz HTC-a.
IP sačuvana
social share
Intel Pentium P6200 (2.13GHz, 3MB, no HT) / nVIDIA GeForce GT540M 1GB GDDR3 Fermi DX11 / 4 GB DDR3 1066 MHz / 320GB 5400rpm SATA II Hitachi / 15.6 " HD LED (1366x768)
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Da li ga neko ima pa da iznese utiske? Čitao sam da ima neki problem sa slabljenjem WiFi signala kada se drži u određenim položajima, konkretno u landscape položaju, neki kažu da nemaju taj problem ili im signal padne za jednu kockicu što nije neki problem, a neki imaju veće gubitke. Mimo ovoga Desire S djeluje dosta dobro, osim možda (opet) kamere Smile

Ono što me takođe zanima a što na testovima nisu baš pominjali je kvalitet zvuka kod slušanja muzike na zvučnik, pa ako ga je neko probao neka kaže kakav je. Jeste da nije tema o običnom Desire ali kakav je kvalitet zvuka kod njega? Negdje sam pročitao da nije nešto. Pošto volim slušati muziku na mobilnom volio bih da je kvalitet zvuka preko zvučnika dobar. A i preko slušalica, ali više slušam preko zvučnika.

Što se tiče cijene koliko vidim Desire S je u Austriji od 400 € pa na više a pošto ću možda uskoro ići tamo kod prijatelja u posjetu ako bih ga tamo kupio i ako bih uspio dobiti povrat PDV-a to bi onda izašlo oko 350 €...vrijedi li ovo iskoristiti? Ne znam kolika je učestanost kvarova kod ovih novih telefona jer ga ne bi bilo tako lako vratiti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 340
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC DESIRE S
Uzeh Desire S pre 10-tak dana i mogu reći da sam prezadovoljan. Telefon je jako brz, u odnosu na DesireHD ima Android OS, v2.3 (Gingerbread), kameru od 5 MP(kod HD-a je 8 MP) i 3,7''(4,3" kod HD-a) displej. Držao sam oba telefona u ruci i Desire S je dosta kompaktniji. Što se tiče pokretanja aplikacija i igrica sve je perfektno. Od zahtevnijih igara inst. sam PES2011 i GT Racing koji rade perfektno.

@PaladinBL

Što se tiče Wlana sve funkcioniše bez ikakvih problema, nema nikakvog slabljenja signala.
Zvuk nije ništa posebno, prosečno...

Na MobilnomSvetu izašao je kompletan test telefona gde je sve precizno objašnjeno...
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-test/2885/HTC/Desire-S





« Poslednja izmena: 10. Jun 2011, 23:17:33 od sanjinm »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I`m a good guy

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava Jagodina
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Nokia N85
Nasao sam na Internet shop-u da se potpuno nov prodaje za 370eura. Mozda i nije bas crno ni kod nas  Smile
IP sačuvana
social share
To sto sam cuo za hitlera ne znaci da sam nacista. To sto sam cuo za marksa ne znaci da sam komunista. To sto znam da postoje govna ne znaci da cu da ih jedem. Tako ja razmisljam. Ako se vase misljenje razlikuje bojim se da imate problem.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
Za taj fon je 370 bas puno, dodas 50 eura i imas SGS2 koji je bar duplo bolji od ovog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Apple Iphone 4s
da al koji je kao reket za stoni tenis ,brate razmisli malo o tome da ne traze svi ljudi tako glomazne uredjaje,ti ekrani su preveliki postali ne znam sta ce im vece Smile
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.