Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HTC Desire HD  (Pročitano 140073 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia E 7
Hvala  Smile


Nisam uspio. Napravio sam pc kao worksation tj pogasio nepotrebne procese( nasao na google sta se treba pogasiti),obrisao stari driver i instalirao driver iz aahk/tools/windrivers foldera,restartovao fon,pc, i nece. pokusavao sam sa i bez sd kartice. kad drzim vol down i power pise mi sledece:
ACE PVT SHIP S-ON RL
HBOOT-2.00.0027
MICROP-0438
RADIO-26.14.04.28_M
eMMC-boot

Kada pokrenem hack-ace.cmd kao odministrator izbaci mi ovo:



Ako ko zna u cemu je problem ili sta trebam jos uratit neka pise,hvala...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

prva.jpg
(41.93 KB, 673x340)
druga.jpg
(129.64 KB, 675x340)
« Poslednja izmena: 09. Avg 2012, 16:47:00 od draganmitrasevic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.01
mob
Nokia E 7
Uspio sam da prodjem to,unio sam taj pass key sto treba a nasao sam ga u tools/txt. pass je RTEM-17:03:42,14
Pise da moram da uradim downgrade pa onda mogu da odradim hack kit. nadam se da cu pomoci onima koji imaju isti problem kao ja Wink

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

treca.jpg
(126.12 KB, 676x665)
« Poslednja izmena: 09. Avg 2012, 17:10:03 od draganmitrasevic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 58 59
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.174 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.