Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:10:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatski i slovenacki u Srbiji  (Pročitano 988 puta)
21. Jan 2009, 22:17:04
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270

Dokle ide ovo rasulo!!! Pored toga sto sam cuo da u onom novom trznom centru hrvatskog vlasnika sve pise na hrvatskom, juce sam bio i na pumpi EKO u zarkovu i kada sam usao da kupim cigare pogledam na pultu stalak za zvake na kome pise "hvala na kupnji" i pocnem da se smejem, prodavac me pita zasto i ja mu pokazem na doticnu recenicu i pitam ga sta je to, a on mi kaze "slovenac je vlasnik pumpe" ALO BRE!!!

Jel jos neko ovo smatra skandaloznim? I da li znate da li je to zakonski regulisano, pretpostavljam da nije jer moze svako da napise na kom jeziku hoce samo je pitanje da li ce kupci to razumeti, verovatno se ovi povode time da mi razumemo i slovencki i hrvatski pa i ne moraju da menjaju nazive, a nasa je tuga sto se ne pobunimo protiv toga vec pustamo da nam ti nazivi ulaze u podsvest! Jos malo pa cemo govoriti "kaj, kuzis, itd"
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ајде да се онда бунимо што у Кнез Михајловој на сваком излогу пише нешто на енглеском (Just Do It...). Исто ти је дал ће бити хрватски или енглески.. Кај, кужиш.... ивент, хепенинг, парти..... сад си се сетио да се буниш!
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 23:02:54 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
Naravno da ne valja ni to sto nas okruzuju engleske reci, ali to je jednostavno nuznost sadasnjosti, jer bez znanja engleskog ne bi mogli da funkcionisemo, da ne spominjem sto je vecina firmi i kompanija sa engleskog govornog podrucija. Ali ni to nikako ne opravdavam, ali engleskom se moze i progledati kroz prste jer je to nesto sa cim se suocava citav svet, ali dokle moze da ide ta fleksibilnost? Jer ako pustimo da nam kako koja firma dodje i pocne da pise na svom "jeziku" (Hrvatskom, Bosnjackom, crnogorskom itd) gde ce tu ostati mesta za SRPSKI iz koga su ovi parazitski :jezici" i proistekli???
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Ајде да се онда бунимо што у Кнез Михајловој на сваком излогу пише нешто на енглеском (Just Do It...). Исто ти је дал ће бити хрватски или енглески.. Кај, кужиш.... ивент, хепенинг, парти..... сад си се сетио да се буниш!


Енглески, француски, немачки, руски су језици који се уче у нашим основним школама, а ова два срања од језика хвала богу не тако да никако није исто мада се слажем да је идиотски да на излогу пише сале уместо распродаја. Једном приликом смо ушли у једну продавницу и тражили салета, нису знали ко је чак су тврдили и да унутра нема никаквог салета иако су им излози били излепљени његовим именом.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Jan 2009, 03:00:26 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Hehe, Sale je car, ima ga na svakoj radnji u gradu Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:10:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.