Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:21:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatska ukida vojsku 2008. godine  (Pročitano 6287 puta)
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Ja tebe uopce ne razumijem Smile..............Jel ti uopce znas da  nekoliko zemalja u Europi vec duze tako funkcionira ????
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Profesionalni vojnik preuzima rizik pogibije , nema tu pitanja ovo - ono Smile
Tocno zato se i zove "profesinalan" i tocno zato ce bit adekvatno placen za rizik u koji ulazi.....
E,sad razmislite kakvo će se stvarati drustvo da bi se uopste nasao dovoljan broj onih koji će prihvatiti da ginu za tuđe(i nečasne) interese?
Razmislite,da li će se povećavati razlike između bogatih i siromašnih?Na koji način će se to raditi?Mislite da je to u interesu Hrvatske(kao i bilo koje druge zemlje)?Ja ne bih rekao. Smile

misliš da su policajci / milicajci pametniji od profi vojnika ?? ili da rade časniji posao ....  Smile varaš se ......
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ne radi se o tome ko je pametniji. Smile Smile Smile
Mislim na situaciju koja bi mogla nastati u samom društvu ulaskom u NATO-pakt.
Recimo,u Nemačkoj(pa i u Francuskoj) se konstantno smanjuju socijalna prava.Nije li i to u interesu vojne oligarhije kojoj je stalo do novih žarišta i ratova?Treba neko u tim ratovima i da vodi bitke,a to rade momci koji nemaju drugi izbor sem vojske.Pogledajte američke vojnike,sve idiot do idiota.Ali nisu oni krivi,već društvo i sistem u kojem žive.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
pa u svakom društvu imaš određeni postotak "idiota" kako ih ti nazivaš , to je skroz normalno , nemaj brige , a da mijenjamo svijet - neće ići , ne postoji Marxovo idealno društvo .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Strategija masovne, loše obučene vojske sastavljene po principu regrutne obaveze je napuštena u ozbiljnim zemljama. JNA je bila organizovana po principu besplatne vojne obaveze pa je opet fantastično koštala, a pokazala se totalno neefikasna u uslovima pravog rata (da gledamo vojno-analitički, bez navijačkih strasti) NATO je prisilio Srbiju na kapitulaciju, a da niko u Srbiji nije video nos NATO vojnika, šta nam je vredelo što smo na odsluženju JNA trkeljisali klozet i glancali kapetanu čizme.

Svako iole ubojitije vojno oruđe dosta košta pa je sasvim isplativo da time rukovodi vojnik plaćenik. Koliko su samo modernih tenkova (otprilike 1 000 000 dolara komad) razjebali novopridošli regruti koji o tome realno ništa ne znaju, džaba što taj regrut ne prima platu.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
BlackBerry bold
tako je!
srbiji je sto pre potrebna mala i profesionalana vojska!
svaka cast hrvatima, svidja mi se to sto ce momci koji se odlluce za vojni rok imati prednost prilikom zaposljavanja u drzavnim sluzbama i policiji!
vojska koju smo imali do sada je nesposobna!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Motorola V3i
odlicno za Hrvatsku, svaka ozbiljna zemlja mora da ima profesionalnu Vojsku. I tu su bar jedno 5 godina ispred nas.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1544
Zastava Zagreb-Rijeka
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Daj da svi ukinemo vojske - i da počnemo normalno živiti i raditi
Dida mi je bio u ratu, stari ...  u moje vrijeme bio je rat - ne bi želio i da moj sin ratuje ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46914
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Pa ako svi ukinu vojsku, štaćemo kad vanzemaljci krenu u juriš ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1489
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 
Profesionalnu vojsku ima svaka ozbiljna drzava. Kada bi se kod nas uvela profesionalna vojska bila bi barem 50% jeftinija za drzavu a gotovo 200% efikasnija u slucaju potrebe od regrutovanih civila. Svaka diskusija da li nam treba ili ne profesionalna vojska je potpuno deplasirana. Znam sada ce radikali reci pa vojsku je sluzio i moj cukun deda pa hocu i ja, ne uzimajuci u obzir cinjenicu da je od tada proslo 100 godina, i da je princip ''naoruzanog naroda'' prevazidjen.
IP sačuvana
social share
Ja kroz selo idem za mnom vicu babe ev`e ide onaj sto zivi za dzabe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 21:21:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.