Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:24:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatska nesigurnija od Turske, Tunisa i Egipta  (Pročitano 9583 puta)
20. Jun 2009, 18:41:00
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy II
Hrvatska nesigurnija od Turske, Tunisa i Egipta
Autor: Tanjug | Foto:A. Dimitrijević | 20.06.2009. - 14:56
Hrvatska nesigurnija od Turske, Tunisa i Egipta

Anketa koju je obavila španska kompanija THR pokazala je da građani Velike Britanije, ali i Nemačke i Italije, smatraju Hrvatsku za manje sigurnu zemlju od Tunisa, Turske i Egipta, izveštava današnji zagrebački "Večernji list", uz napomenu da su podaci iz tog istraživanja "veoma neprijatna činjenica za hrvatski turizam."
 
Dobijeni podaci iz ankete kompanije THR, koja pravi i strateški plan hrvatskog turizma za period 2010 - 2014. godine, su realnost sa kojima se mora računati, piše zagrebački dnevnik, pozivajući se na mišljenje jednog od domaćih turističkih poslenika. Hrvatski ministar turizma Damir Bajs ipak ukazuje kako je svega jedan odsto učesnika pomenute ankete, iz tri zemlje Evropske unije, "govorilo iz prve ruke", imajući u vidu da su barem jedan put bili u Hrvatskoj.

Bajs tvrdi da turisti koju su samo jednom posetili njegovu zemlju daju visoke ocene hrvatskom turizmu, dok većina učesnika u istraživanju španske kompanije, koja nikad nije bila u Hrvatskoj, tvrdi da bi bezednost u toj zemlji trebalo da bude bolja. Ako je za utehu, navodi "Večernjak", većina Britanaca, Italijana i Nemaca koji su boravili na odmoru u Hrvatskoj kući su se vratili sa boljim utiscima od onih koje su očekivali pre dolaska. Bajs je upozorio da se hrvatski turizam ove godine ne može nadati "plusevima", što je jasno pokazala i predsezona koja je bila lošija u odnosu na prošlogodišnju. "Predsezonski podbačaj je posledica slabije posete domaćih gostiju", smatra Bajs i poručuje da će "sve biti jasnije", kad je reč o ovogodišnjem bilansu hravatskog turizma, već krajem ovog meseca. Hrvatska je, inače, prošle godine od turizma zaradila rekordnih oko sedam milijardi evra, ali će ovogodišnji turistički devizni priliv biti, prema svemu sudeći, manji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava Kapiri Mposhi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC 
Hrvatska nesigurnija od Turske, Tunisa i Egipta


naravno, a pogotovu je nesigurna za Srbe Smile
IP sačuvana
social share
MALO NAS JE - AL SMO GOVNA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
HTC Tattoo
Kad je Britancima i Nemcima nesigurna,čemu mi da se nadamo he,he,he

IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Anketa koju je obavila španska kompanija THR

ma lazu...garant je ovo neka velikosrpska genocidna zavera kojoj su na celu sloba,seselj i kostunica Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson G 502
Citat
čemu mi da se nadamo he,he,he

Adi Ciganliji!!
 Smile Smile

BTW Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko je turista poginulo zadnjih 10 god. u terorističkim napadima u spomenute tri zemlje (Turska,Tunis,Egipat),a koliko u Hrvatskoj..

IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Samsung Galaxy II
ko je vas upoznao ni pakao mu nece tesko pasti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Citat
čemu mi da se nadamo he,he,he

Adi Ciganliji!!
 Smile Smile

ovaj post je samo jedan od pokazatelja zasto ne treba sa doticnima imati bilo kakva posla a kamo li ici kod njih na more i ostavljati im koji evro!
Dokle god postoji Grcka i Egejsko more ne vidim zasto bi Srbi isli u "prijateljsku" nam ndh na letovanje Smile
« Poslednja izmena: 21. Jun 2009, 22:48:31 od Dominick »
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
ma neka ga  Smile   covek bi dupe dao da moze da dodje na adu.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Gušti su gušti.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1742
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
SonyEricsson G 502
Citat
ovaj post je samo jedan od pokazatelja zasto ne treba sa doticnima imati bilo kakva posla a kamo li ici kod njih na more i ostavljati im koji evro!
Dokle god postoji Grcka i Egejsko more ne vidim zasto bi Srbi isli u "prijateljsku" nam ndh na letovanje

Tako je!! Smile
Takvi kao ti i nemaju šta tražiti na hrvatskom moru.. Smile
U svakom slučaju drž' se Grčke ili Ade..

IP sačuvana
social share
Potpuno legitimno u Kninu, Srbi bili na svojoj zemlji i rusili balvane na svojim ulicama, ne vidim u cemi je problem.....

Onako im samo kazu: pamet u glavu ili vam pustamo Srbe s lanca. (by shkorpion
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Citat
ovaj post je samo jedan od pokazatelja zasto ne treba sa doticnima imati bilo kakva posla a kamo li ici kod njih na more i ostavljati im koji evro!
Dokle god postoji Grcka i Egejsko more ne vidim zasto bi Srbi isli u "prijateljsku" nam ndh na letovanje

Tako je!! Smile
Takvi kao ti i nemaju šta tražiti na hrvatskom moru.. Smile
U svakom slučaju drž' se Grčke ili Ade..


Objasni mi molim te kakvi to kao ja? Kakvi smo to mi? nisam primetio da se gadite od EURA koji dolaze od Srba? Sta treba da idem tamo da se razmisljam da li ce neki "domobran" da mi ogrebe auto ili razbije sofersajbnu, jel to treba? Za moje novce mogu da idem gde hocu, i smatram a mnogi ce se i sloziti sa mnom, da je Egejsko more neuporedivo lepse i bolje od jadranskog!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:24:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.