Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Хрвати за одузимање фреквенције ТВ Прва  (Pročitano 11504 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Ivan Ivanović: Ako sam ugrozio prava DZH, neka me tuže


Voditelj "Prve srpske televizije" Ivan Ivanović, iako se ne nalazi u zemlji, izjavio je danas za "Blic" da je saopštenje Demokratske zajednice Hrvata (DZH) "puno laži" i da ta organizacija samo želi da skrene pažnju na sebe.



- Mislim da je to pokušaj male političke organizacije da skrene pažnju na sebe. Ako misle da sam ugrozio njihova prava, neka me tuže sudu. U njihovom saopštenju ima dosta laži, a politikanti su takvi. RRA je ozbiljna organizacija, koja dobro radi svoj posao, a mi kao televizija uvek poštujemo njihove sugestije – rekao je Ivanović.

Ranije danas DZH je optužila voditelja da je vređao Hrvate i katoličku crkvu u emisijama "Veče sa Ivanom Ivanovićem" od 29. aprila i 6. maja.
 
Organizacija je zatražila od Saveta Republičke radiodifuzne agencije da se "Prvoj" zbog toga oduzme pravo na nacionalnu frekvenciju.
 
Na pitanje o mogućem poređenju ovog incidenta sa nedavnim ispadom američke komičarke Čelsi Hendler, Ivan je rekao:
 
- Čelsi je preterala u tom smislu da u njenom humoru nema ni malo istine. Tada humor prelazi u vređanje. Možda su se iz DZH ugledali na tu situaciju, a možda ne govore srpski dovoljno dobro, pa nisu najbolje razumeli moje šale.

Izvor: Blic
« Poslednja izmena: 27. Jun 2011, 08:28:52 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
LG Nexus 5
A sta moze da radi isfrustritrani hrvat iz Srbije, nego da vazda kuka kako mu srbi drze noz na vratu?

A ta gomila ustasaca se ne seca 1999-te kada je HRT1 izvestavala kako saveznicka bombarduje polozaje srbijanske vojske i kako komsijama zele mirno nebo.

I nisu vredni atomske bombe, ona bi unistila retke zivotinjske i biljne vrste, a mi smo sada evropska Srbija, cuvamo sredinu oko nas.
« Poslednja izmena: 27. Jun 2011, 08:36:45 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Realno, Ivan Ivanovic je dno dna televizije...

Realno. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Tattoo
Realno, Ivan Ivanovic je dno dna televizije...

Realno. Smiley

Dok opstoji Pink,on nikako ne može da bude dno dna.Ćoravi harmonikaš drži počasno mesto.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Ivan Ivanović je  , a njegova emisija je  .
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Retko gledam emisiju, tek na preskoke poneki put, čisto vidim ko je gost... al jednom sam uhvatio kraj, skoro baš... i sad, valjda on na kraju svake emisije praktikuje kao odjavu "Hteli smo da zovemo i Jelenu Karleušu, ali (svaka emisija novi razlog)". I tako ja video kad je rekao "Hteli smo da zovemo i JK, ali šou Ja nemam talenat se emituje na drugoj televiziji".

Fani  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Tattoo
Emisija mu je skroz ok,a zbog prozivanja raznih krmaka i Karleuše mu skidam kapu,izuva ih.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Fora je što je on bilde i loš voditelj. Ta emisija treba da bude smešna, a on čovek ne da nije smešan nego.... Pa onaj Marko Živić je ćale za njega, a Marko Živić nije smešan.
« Poslednja izmena: 28. Jun 2011, 18:45:18 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
HTC Tattoo
Pogledaj ti jednu emisiju sa Leom Kiš,ili sa Amidžićem,da vidiš šta je debilizam i loš voditelj,ja kad govorim o njegovoj emisiji poredim ga sa ostlaim emisijama na našim televizijama,i to uglavnom sa Pink televizijom,a za njih je genije,tako da emisija uopšte nije loša kad pogledam ko mu je konkurencija.

A ovi hrvati što kukaju,mogu samo da mu se sagnu,dodatna reklama za njega i njegovu emisiju.



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Pogledaj ti jednu emisiju sa Leom Kiš,ili sa Amidžićem,da vidiš šta je debilizam i loš voditelj,ja kad govorim o njegovoj emisiji poredim ga sa ostlaim emisijama na našim televizijama,i to uglavnom sa Pink televizijom,a za njih je genije,tako da emisija uopšte nije loša kad pogledam ko mu je konkurencija.

Pa kad posmatraš stvar iz tog gledišta u pravu si.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.