Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hriscanstvo, Pravoslavlje, Katolicanstvo, Protestantizam...  (Pročitano 3877 puta)
16. Jul 2011, 21:30:12
Clan u razvoju


Smrtonosni Napadac Mladih Ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
Browser
Chrome 12.0.742.122
Aj'te ljudi, pripadnici ovih religija, recite nam nesto vise o sebi, svojim obicajima, ritualima... Svi smo od istog Boga i verujemo u istog Boga. Svi smo mi braca i sestre...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46868
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Dobro.  Smile Ali red je da se autor teme prvi predstavi.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
:ustajem sa stolice:
Zdravo svima, braćo i sestre, moje ime je WhiteGoa. Upravo dolazim razočaran sa sličnog okupljanja ovog tipa po imenu "Anonimni Alkoholičari", razočaran misleći da ćemo moći tamo anonimno da cirkamo, ali ispostavilo se da se radi o potpuno drugoj nameni te grupe. Nebitno. U prolazu mi predložiše ovu vašu valjanu oranizaciju s rečima da imate gomilu kvalitetnog vina i da vam svima zajedničko da ispijate krv svog spasioca ili kako već.
:sedam ponovo:
Pa, odakle možemo da počnemo?     Nadam se od vina.
« Poslednja izmena: 17. Jul 2011, 00:04:16 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smrtonosni Napadac Mladih Ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Haha WhiteGoa, moze, kako hoces... Smile Ja sam pravoslavac ali naginjem malo i ka Evandjeoskoj veroispovesti... ^_^ Sad vi? xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
HTC Wildfire S
Ja sam agnostik, ali naginjem malo ka alkoholizmu.



Kako funkcioniše tačno u praksi to frikombinovanje pravoslavlja&evangelizma?  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smrtonosni Napadac Mladih Ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
Shone83 hvala ti na ovome za top...  WhiteGoa, ide nekako...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
Bog je istina i pravda a oni koji su protiv Boga i Hrista a zna se koji je narod najvise protiv Boga,Hrista i covecanstva ce da na kraju izgubiti zbog njihovih greha , nemorala i zla.Ti Mastersi su izazvali stotine ratova u Evropi i svetu a najveci ratovi koji su izazvali su 1i 2 svetski rat.Ovaj zadnji 3 svetski rat ce biti pravi za opstanak ljudske vrste i mi Arijevci cemo pobediti uz pomoc Boga i Hrista naravno.Onda cemo uspostaviti Bozje -Ljudsko pravedno carstvo sa Hristom na celu.ZIVEO BOG,HRIST I EVROPA, ZNAM DA CEMO POBEDITI,3 SVETSKI RAT JE BLIZU,OVAKO VISE NE MOZE.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ja spadan u kategoriju protestant kako neki nazivaju, ukratko o mojoj crkvi razlikujemo se po tome sto nemamo jednog vodju kojeg moramo da slusamo i da radimo sve kako on kaze nego su svi clanovi podjednaki i svi ucestvujemo u razmisljanju i razmatranju Biblije. okupljamo se cesto u crkvi ne samo na praznike i uvek citamo redom bibliju gde smo stali i posle toga imamo jos neku temu o kojoj govorimo i razmisljamo. Trudimo se da zivimo kako vidimo da da je napisano u Bibliji.
Smeta mi to sto vidim da nogi smatraju svoju veru pravu veru i jedinu a da znaju samo ono sto su im preneli drugi a sami nisu skoro nista citali i proucavali. u Bibliji pise da sve sto cujemo treba i da proverimo, hvala Bogu biblija je dostupna svima i svi znaju da citaju nije kao pre. Ali danas je bolje uzeti neku prostu knjigu i citati to a ono sto verujem to vidim sta drugi rade i sta oni kazu.
Prava crkva, dali uopste postoji ime za crkvu ili za veru koja je prava, procitao sam jedan komentar pravoslavna vera je jedina prava. Ja mislim da nije vazno kako ti se zove crkva nego sa ucis od nje i u njoj, svedok sam da u raznim zemljama je nekad nazalost samo ime zajednisko za crkva a ono sta veruju rade i govore to je retkost. Ne volim stav moje je pavo i samo je to bolje. Uzmi i nemoj da verujes nijednoj crkvi nego sedi kuci i sam proucavaj imaj svoje misljenje pa onda proveravaj sa crkvom a ne na slepo da verujes drugima. Mnoge vodje crkava rade to za novac i mnogo vise zaradjuju nego drugi ljudi i rade ono sto im se kaze a ne ono sto oni veruju. Toliko od mene
« Poslednja izmena: 10. Dec 2011, 00:40:34 od Sakal86 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Bosch ima centrifugu
A ja mislio da su pravoslavci, katolici i protestanti ustvari hriscani -  a oni izgleda da nisu..... u bre mlogo zajebana  ova religija,,,,
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.