Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:11:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrišćanstvo odumire  (Pročitano 14558 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Citat
koju je uradila ta organizacija, govori da hrišćanstvo u celom svetu propada zbog svojih konzervativnih i zatvorenih razmišljanja.

glupost cista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson 
islam je budućnost, islam nas uči da će se sudnji dan desiti između ostalog kad svi stanovnici planete zemlje budu muslimani...kad će se to desiti samo dragi Bog zna, al evo i ovo je primjer da se svijet kreće u tom pravcu...retro, ne retro islam je danas najjača i najbrojnija religija na svijetu...islam je retro za sve one koje zanima samo forma, a ne i suština i za one koji misle da je islam el-kaida, talibani itd...autohtoni bosanski muslimani praktikuju hajd da kažemo "moderan islam", nema toliko fanatizma i radikalizma kao u nekim islamskim zemljama, a mnogi su to željeli promjenit ubacivanjem stranog elementa u bosnu tipa vehabija i ostalih, ali oduprijeli smo se tome...
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
islam je budućnost, islam nas uči da će se sudnji dan desiti između ostalog kad svi stanovnici planete zemlje budu muslimani...kad će se to desiti samo dragi Bog zna, al evo i ovo je primjer da se svijet kreće u tom pravcu...retro, ne retro islam je danas najjača i najbrojnija religija na svijetu...islam je retro za sve one koje zanima samo forma, a ne i suština i za one koji misle da je islam el-kaida, talibani itd...autohtoni bosanski muslimani praktikuju hajd da kažemo "moderan islam", nema toliko fanatizma i radikalizma kao u nekim islamskim zemljama, a mnogi su to željeli promjenit ubacivanjem stranog elementa u bosnu tipa vehabija i ostalih, ali oduprijeli smo se tome...


prvo ti napusti alkohol pa onda pričaj o islamu  Smile

inače, priča kako se napušta hrišćanstvo jer je konzervativno je prazna samim tim što je islam još konzervativniji pa se ne napušta.

Članak koji možete da pročitate je skroz konfuzan - u njemu se izose teze koje negiraju jedna drugu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson 
islam je budućnost, islam nas uči da će se sudnji dan desiti između ostalog kad svi stanovnici planete zemlje budu muslimani...kad će se to desiti samo dragi Bog zna, al evo i ovo je primjer da se svijet kreće u tom pravcu...retro, ne retro islam je danas najjača i najbrojnija religija na svijetu...islam je retro za sve one koje zanima samo forma, a ne i suština i za one koji misle da je islam el-kaida, talibani itd...autohtoni bosanski muslimani praktikuju hajd da kažemo "moderan islam", nema toliko fanatizma i radikalizma kao u nekim islamskim zemljama, a mnogi su to željeli promjenit ubacivanjem stranog elementa u bosnu tipa vehabija i ostalih, ali oduprijeli smo se tome...


prvo ti napusti alkohol pa onda pričaj o islamu  Smile

inače, priča kako se napušta hrišćanstvo jer je konzervativno je prazna samim tim što je islam još konzervativniji pa se ne napušta.

Članak koji možete da pročitate je skroz konfuzan - u njemu se izose teze koje negiraju jedna drugu.

ma ja sam grešnik kao i svi i ne mogu za sebe reći da sam pravi musliman u punom smislu te riječi, trudim se koliko okolnosti dopuštaju, ipak živimo u 21 stoljeću...
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 258
Па нико не може тебе да натера да упражњаваш религију како је прописано канонима или неким типицима, већ је у модерном свету теби дато за вољу како оћеш да се крстиш, где у коју цркву да идеш, коме да се молиш, или да се не молиш..
Муслимана је све више јер се коте ко пацови, а хришћана је мање јер је територија под крстом достигла неки ниво развоја да се не пректијује рађање чопора деце. А Хришћанство неће умрети док је света, као што неће ни једна друга религија, која има подршку бар милион људи...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
SonyEricsson 
Па нико не може тебе да натера да упражњаваш религију како је прописано канонима или неким типицима, већ је у модерном свету теби дато за вољу како оћеш да се крстиш, где у коју цркву да идеш, коме да се молиш, или да се не молиш..
Муслимана је све више јер се коте ко пацови, а хришћана је мање јер је територија под крстом достигла неки ниво развоја да се не пректијује рађање чопора деце. А Хришћанство неће умрети док је света, као што неће ни једна друга религија, која има подршку бар милион људи...

ma kote se i hrišćani u nekim manje razvijenim zemljama recimo u africi ili aziji, onda neke zemlje južne amerike, ne možeš tak generalizovat stvari, ipak ja mislim da je hrišćanstvo puno nekih prevara, laži i stvari koji će dovest do napuštanja hrišćanstva, ne mislim da će nestat u potpunosti, ali ljudi će je vremenom uveliko odbacit...
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Za muslimane na forumu- prema Hriscanskoj veri kraj sveta ce i da dodje kada na njemu ostanu svi ili velika vecina nehriscana (ne kazem muslimana). Dakle, na Zemlji je Antihrist podigao svoju vojsku, velika vecina ljudi napusta Hriscansku veru za veceru.... Onda dolazi Isus Hristos da vaskrsne mrtve vernike i uvede ih u Raj i zive koji zasluzuju a ostali u prdekanu.

Tako da "odumiranje" Hriscanstva za nas Hriscane i nije neka frka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Bosch ima centrifugu
Sinovac jel ti ti scenario za neki novi holywoodski  block buster - mislim zvuci kool  - a ko ce da igra ulogu ISusa - pretpostvaljam ti sam.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 603
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
Ne docice vanzemaljci a Vil Smit ce da peva i da ih otera, zatim Tomi Li kvrcne neonku i ko da nista nije bilo.

Vidis li ti naslov teme? Nemoj da zezas, ozbiljne su ovo stvari. Ako pricamo o Hriscanstvu ja svoju pricu temeljim na Svetom pismu. Sve ovo sto sam sazvakao pise na poslednjim stranicama pomenutog (Otkrovenje Jovanovo).

Tek sad sam video tvoj nick. Nema veze, idi na reku rashladi se, vrucina je napolju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Ako bude doslo do pobuna i lomljave protiv crkve ja znam gde su da budem. Mi satanisticki paranoisti cemo da satanizujemo sa vatrom.
A sto se tice Afrike sve one misionare bi bacio lavovima. Daju gladnim ljudim Biblije mesto hrane, znaci stoka  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:11:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.