Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hriscanstvo,islam,judaizam: koja je najgora religija ?  (Pročitano 31209 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia E65,6670
Ali mislim da religija koja poziva na "sveti" RAT ne moze biti milosrdna.. Po meni je Islam gori od svakog satanizma (bez uvrede) ..

Koliko puta treba da se napomene da "sveti rat" nije rat gde treba da se uzme oruzje i da se biju svi oni koji nisu Muslimani?!!!!
@Astral Projection,
prosvrljaj malo po "Religija ~ Filozofija ~ Psihologija" i nacices objasnjenje,procitaj ga pa tek onda pricaj sta je od cega gore,i zbog cega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sta reci!!!!!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 18675
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
svakome je svoja vera najbolja a vi mozete ovde da trabunjate sto godina i dzaba  Smile

niko nikoga niusta nece ubediti
IP sačuvana
social share
....................................
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Da razcistimo:
NIJEDNA OD OVIH (i ostalih) VERA NE PROPOVEDA ZLO - samim tim ne moze biti losha!
Objasni mi kako to mslis "losa vera", poznajes li ti uopste bilo koju veru?
U srzi svih religija upravo stoji ovo, te ne mogu odgovoriti na pitanje koja je najgora.Mozda kad bi pitanje glasilo pripadnici koje religije cine najvise zla... Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
ma sve ce da padne u vodu kad se pojave neki vanzemaljci, do tada... ko do sada...  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3i
izvini dragi costice ali ja ne delim ljude na dobre i zle ,vec chini mi se izvesna religija ili bolje recheno "religija" kojoj ti pripadash ... a to shto je tebi i inima ova tema neprijatna ,pa shta da se radi ,ko nema jak stomak da podnese istinu ne mora da chita ... nek zabije glavu u pesak kao shto je radio i do sada ... ovo je teshka duhovna bolest i lekovi ne mogu da budu bash prijatni ...


samo me zanima kako to da bash ti znash da je to shto govorish istina?
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
vaterpolisto ne morash da se deresh . semitske religije imaju u sebi ukorenjeno zlo zato shto tvrde da postoji jedan bog koji je jedini i oni koji nisu uz tog boga su "greshni" , "prokleti" , "umrece drugom smrcu" .... to zlo nije neshto imaginarno vec stvarno .
primer: srpski narod je podeljen na dve sekte hriscanstva i islam . usled toga zamalo da zatre sam sebe . srbi su ubijale srbe koji sebe zovu boshnjaci i obrnuto, hrvati koji su u stvari srbi-katolici su se isticali u ubijanju srba , a bogami bilo je i obrnutih sluchajeva . jadne bogumile su ubijali i pravoslavni i katolici ...
slichnih primera ima svuda po svetu i vezuju se za ove 3 religije. druge religije ,iako brojne , nikad nisu imale pokolje ovakvih razmera ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
1. Jedan je bash fino iznela vrana . ja sam jedini bog,nemoj imati drugih bogova ili ..... ili shta ..... bicesh bachen u pakao ? ubice te horde pravovernih (kao u starom zavetu) ...
2. zlo dakle potiche bash iz te ideje jedan bog - jedan gospodar (gospodar robova) .
3. a vaterpolistu bih zamolio da se odluchi da li je srbin ili jevrejin poshto jedno i drugo na zalost ne ide ...
4. izvini dragi costice ali ja ne delim ljude na dobre i zle ,vec chini mi se izvesna religija ili bolje recheno "religija" kojoj ti pripadash ... a to shto je tebi i inima ova tema neprijatna ,pa shta da se radi ,ko nema jak stomak da podnese istinu ne mora da chita ... nek zabije glavu u pesak kao shto je radio i do sada ... ovo je teshka duhovna bolest i lekovi ne mogu da budu bash prijatni ...
5. semitske religije imaju u sebi ukorenjeno zlo zato shto tvrde da postoji jedan bog koji je jedini i oni koji nisu uz tog boga su "greshni" , "prokleti" , "umrece drugom smrcu" .... to zlo nije neshto imaginarno vec stvarno .

1. Neces biti bacen u pakao. To nigde ne pise, a sta ce neko pomisliti, prepusticu tvojoj masti;
2. Zlo ne potice iz ideje jedan Bog-jedan gospodar, moj bog ne drzi iznad mene konce, ja, iskljucivo ja, upravljam svojim zivotom, a ne neki robovlasnik, kao sto ti propovedas;
3. Nova recenica nikada ne pocinje sa "A". Vaterpolista moze biti budista, jevrejin, musliman i hriscanin u isto vreme i to niko ne moze da mu zabrani;
4. Samo se priseti zutog kartona, ovo je sada javna opomena;
5. Ordinarna glupost. Dokazi/pokazi gde to pise ili gde je to navadeno u bilo kojoj religiji.

Nisi ti bf, ateista, nisi to definitivno. Ti pratis i dalje "onu" ideologiju, ti se i dalje "njemu" klanjas i velicas ga. Znas i sam da tvoja ideologija u startu pada u vodu, kao sto je i komunizam od starta mirisao na propast.

Zamisli situaciju:
Ja sutra postujem ovde da mi je neki glas rekao da sam ja novi Bog, neke "pete" religije i svima vama kazem da samo u mene verujete ili cete svi crknuti k'o psi. Vi zatim odmah pocnete da sakatite ljude koji veruju drugim bogovima, samim tim, nanosite zlo. Postavlja se par pitanja:
1. Da li sam ja zao?
2. Da li sam lud?
3. Da li ste vi zli?
4. Da li ste vi ti koji ste retardi i koji verujete u ono: "Skoci u bunar, ubij se za mene i otici ces u raj, tamo te ceka 75 devica?"

Jos nesto, ubuduce pazi kakve teme otvaras. Ako je neko ateista, ja mu sigurno necu reci da je budala, svako ima prava da bude ono sto jeste i sta bi hteo da bude. Ti ovom temom (in)direktno vredjas vernike bilo koje religije. Po tvojoj prici su religije cisto zlo, znaci onaj ko veruje u njih je zao covek, budala, mentol. Jos jednom te lepo molim da pocnes normalno da se ponasas, da ne vredjas, da tvoji postovi budu uverljiviji. Izadji iz fazona " Ja sam najpametniji, svi oko mene su budale, zato cu ja sve njih da podjebavam "......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6630
vaterpolisto ne morash da se deresh . semitske religije imaju u sebi ukorenjeno zlo zato shto tvrde da postoji jedan bog koji je jedini i oni koji nisu uz tog boga su "greshni" , "prokleti" , "umrece drugom smrcu" .... to zlo nije neshto imaginarno vec stvarno .
 primer: srpski narod je podeljen na dve sekte hriscanstva i islam . usled toga zamalo da zatre sam sebe . srbi su ubijale srbe koji sebe zovu boshnjaci i obrnuto, hrvati koji su u stvari srbi-katolici su se isticali u ubijanju srba , a bogami bilo je i obrnutih sluchajeva . jadne bogumile su ubijali i pravoslavni i katolici ...
 slichnih primera ima svuda po svetu i vezuju se za ove 3 religije. druge religije ,iako brojne , nikad nisu imale pokolje ovakvih razmera ...

zasto se punis mrznjom za dzabe...religija i vera bilo koje vrste se vrti oko ljubavi, idealizma, spokoja duse, zelje za pripadanjem, istoriom, tradicijom... nije problem u veri, problem je u tumacima, evo bas kao sto ih ti tumacis.. sve moze da se interpretira na vise nacina i uvek ce biti onih koji ce ne samo veru, nego i drustveno uredjenje, ideologiju i bilo sta zasrati.. ali ne zaboravi da smo mi uvek u vecini.. i nakraju ce sve biti u redu...emancipacija je cudo..kad se probudis jednog dana i odes da se nadjes sa svojom devojkom koja je crnkinja i muslimanka na double date sa svojim najboljim ortakom kinezom koji se zabavlja sa egipcankom.. pogledaj kako je sve daleko bolje nego pre..i bice sve bolje... keep your faith in the good in people  Smile Smile Smile fanatizam, negativni nacionalizam i tako te fore su tako 16 vek... totalno nisu u fazonu, niti ce vise ikad biti  Smile Smile
IP sačuvana
social share
To face an ancient foe you take your sword in hand
And cling to the faint glimmer bestowed on you by her
Although you are reluctant you have to fight again
To be forever more the hero that you were
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Motorola V3
ifet4u ti mora da si neki ljutko Smile Smile Smile
tema je malo nezgodna ide : koja je najgora religija a ne npr. koja je dobra ili najbolja
ako vec hoces da znas po meni je najgora Islam Smile
a za tapsanje po ramenu mogu se prepoznati oni kojima je namenjeno

vidim ja da si ti max anti-islamski nastrojena,a reci mi razloge ?
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ifet4u ti mora da si neki ljutko Smile Smile Smile
tema je malo nezgodna ide : koja je najgora religija a ne npr. koja je dobra ili najbolja
ako vec hoces da znas po meni je najgora Islam Smile
a za tapsanje po ramenu mogu se prepoznati oni kojima je namenjeno

vidim ja da si ti max anti-islamski nastrojena,a reci mi razloge ?

mozda zbog svetog rata protiv nevjernika ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.