Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hriscanstvo I homoseksualizam - Leviticus 20:13  (Pročitano 43084 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
mob
Samsung S7
Gde sam ja pominjao fakultetske diplome. Rekao sam da su naucnici kroz generacije i generacije rada i truda, napravili definiciju zivog bica.

Ti sa svojim ogranicenim kapacitetom inteligencije, rezona i obrazovanja stojish sam na bedemu svojih licnih interpretacija pojma zivo bice koje niti je prihvaceno od strane bilo kog naucnika niti je prihvaceno od vecine laika koji se tom tematikom bave. Dakle zakljucak je kao i pre, da zivish u sopstveno konsturisanoj stvarnosti.

----------------------
Ameba je zivo bice, "An amoeba is considered a "single cell organism" and does not have a brain."

Why is the one celled amoeba classified as a living thing?

-contains DNA (genetic material)
-metabolism
-reproduction

Amoeba does all of the above.

-------------------

now, a virus is NOT living even though it contains genetic material is because it doesn't have metabolism, and it uses a host to reproduce.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Nokia Luvmya 520
Gde sam ja pominjao fakultetske diplome. Rekao sam da su naucnici kroz generacije i generacije rada i truda, napravili definiciju zivog bica.

Ti sa svojim ogranicenim kapacitetom inteligencije, rezona i obrazovanja stojish sam na bedemu svojih licnih interpretacija pojma zivo bice koje niti je prihvaceno od strane bilo kog naucnika niti je prihvaceno od vecine laika koji se tom tematikom bave. Dakle zakljucak je kao i pre, da zivish u sopstveno konsturisanoj stvarnosti.

----------------------
Ameba je zivo bice, "An amoeba is considered a "single cell organism" and does not have a brain."

Why is the one celled amoeba classified as a living thing?

-contains DNA (genetic material)
-metabolism
-reproduction

Amoeba does all of the above.

-------------------

now, a virus is NOT living even though it contains genetic material is because it doesn't have metabolism, and it uses a host to reproduce.
Nisma rekao da is ti poninjao fakultetske diplome, to je moja asocijacija na " naucnike ' sa kojima ti ne prestajes da ispiras usta i fanaticno zastupas kult njihovih licnosti.

Ti nisi prismrdeo onome sto sam ja rekao, nego konstantno lazes i lupetas da sam rekao bilo sta slicno tvojim lazima o mojim recima.

Nisi prismrdeo shvatanju koliko me zabole sta je ameba za tebe. I koliko me zabole ko je rekao da je ameba - zivo bice i koliki broj ljudi je to prihvatio.

IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
mob
Samsung S7
Naravno da te zabole - jer si sam sebi dovoljan. Mozes do mile volje da izmisljas sta su ziva bica, da to objavljujes u poznatim naucnim casopisima ili u trecem oku.

I opet si ponovi istu logicku gresku. Ti si naucnike nazvao fakultetlijama, ne ja, i njima nadenuo sarlatanske osobine.

Za mene su naucnici (doktori nauka btw) oni koji ceo svoj zivot provedu proucavajuci materiju koju su doktorirali i sa znanjem koje su naucili od prethodnih generacija naucnika unapredili istu, koristeci pri tom naucne metode.

Samo za jednog religiznog fanatika, za jednog pricenog supljoglavca kao sto si ti, koji je procitao u celom svom zivotu jednu knjigu, su naucnici sarlatani koji proizvoljno lupetaju gluposti, a samo si ti, dupeglavac, jedini prokljuvio sta je to zivo bice. Samo nemas kome da to naturish.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Nokia Luvmya 520
Naravno da te zabole - jer si sam sebi dovoljan. Mozes do mile volje da izmisljas sta su ziva bica, da to objavljujes u poznatim naucnim casopisima ili u trecem oku.

I opet si ponovi istu logicku gresku. Ti si naucnike nazvao fakultetlijama, ne ja, i njima nadenuo sarlatanske osobine.

Za mene su naucnici (doktori nauka btw) oni koji ceo svoj zivot provedu proucavajuci materiju koju su doktorirali i sa znanjem koje su naucili od prethodnih generacija naucnika unapredili istu, koristeci pri tom naucne metode.

Samo za jednog religiznog fanatika, za jednog pricenog supljoglavca kao sto si ti, koji je procitao u celom svom zivotu jednu knjigu, su naucnici sarlatani koji proizvoljno lupetaju gluposti, a samo si ti, dupeglavac, jedini prokljuvio sta je to zivo bice. Samo nemas kome da to naturish.


Bitno je da ja ne naturam bilo sta bilo kome. Zar organizmi koji imaju nervni sistem, krv i disu vazduh nisu ziva bica, to sam ja izmislio ?

Osobe koje su " doktorirale " to nisu uradile na fakultetima ?!? Nego gde ?

Tvoja je stvar ko je za tebe naucnik, ja nikome ne naturam da je naucnik samo ona osob a koja svojim radom stvori novi proizvodni sistem ili proizvod.....

Ova pitanja sam ponovio jako puno puta ali nikako da dobijem bilo koji odgovor koji ima bilo kakve veze sa tim pitanjima :
Dokaz da sam ja - religiozni fanatik je sta  ? Tvoje halucinacije ?
Gde i kada sam ja isticao sebe u bilo kom obliku i formi ?

IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
mob
Samsung S7
Citat
Zar organizmi koji imaju nervni sistem, krv i disu vazduh nisu ziva bica, to sam ja izmislio ?

Tvoja definicija nije tacna. Ne obuhvata ziva bica koja nemaju krv, nervni sistem i ne disu.



Citat
Dokaz da sam ja - religiozni fanatik je sta  ?


Tvoje pisanje po forumu.

Citat
Gde i kada sam ja isticao sebe u bilo kom obliku i formi ?

Isticanje sebe i svojih definicija, nipodistavajuci druge ucesnike u diskusiji i ignorisuci vekove naucne discipline, zarad sopstvenih nakaradnih shvatanja proisteklih iz nedovoljnog poznavanja prirode i drustva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Nokia Luvmya 520
Tvoja definicija nije tacna. Ne obuhvata ziva bica koja nemaju krv, nervni sistem i ne disu.
A trebaqlo bi da obuhvata te oblike zivota zato sto si ti fanatik licnosti koja ih naziva " zivim bicima " ?
Da li ja nekome naturam da mora da bilo sta smatra zivim bicem ?!?
Citat
Tvoje pisanje po forumu.

Isticanje sebe i svojih definicija, nipodistavajuci druge ucesnike u diskusiji i ignorisuci vekove naucne discipline, zarad sopstvenih nakaradnih shvatanja proisteklih iz nedovoljnog poznavanja prirode i drustva.
Nisam napisao bilo sta sto bilo ko moze da vidi kao religioznost. Dokaz tome je nemogucnost 96% foruma da to citira.
Nisam napisao bilo sta sto istice mene ili u bilo kakvom obliku i formi istice znacaj definicija koje sam iznosio.
Nastavljas da lazes o meni bez ikakvog citiranja mojih reci i racionalisanja istih...
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
mob
Samsung S7

Tvoja definicija nije tacna. Ne obuhvata ziva bica koja nemaju krv, nervni sistem i ne disu.

1) A trebaqlo bi da obuhvata te oblike zivota zato sto si ti fanatik licnosti koja ih naziva " zivim bicima " ?

2) Tvoja je stvar ko je za tebe naucnik, ja nikome ne naturam da je naucnik samo ona osob a koja svojim radom stvori novi proizvodni sistem ili proizvod.....


1) Ja sam prihvatio naucnu definiciju "zivog bica" zato sto ona obuhvata sve oblike zivota, a to su oni koji se rode, razmenjuju materiju sa okolinom i na kraju umru (sa jednim izuzetkom). I uzimajuci tu definiciju koristim je u daljoj raspravi. Pomenute amebe, morski puzevi i tako dalje imaju ove karakteristike pa ih onda svrstavamo u kategoriju zivih bica.

Ajde leba ti navedi mi, primera radi, najmanji oblik zivog bica (vrstu, rod i red) ako si u mogucnosti?

Ako ti ne prihvatash naucne definicije koje su ustanovljene od generacije naucnika kroz naucni rad i metodologiju, niko ti tu ne moze pomoci, kao sto sam vec vise puta rekao.

Moraces da nadjes nekoga ko je tvoj sledbenik u tvojim idejama, da prihvati tvoje definicije bioloskog ekosistema i onda sa njim do mile volje mozes da izmisljas nove sopstvene definicije .

2) Naucnik da bi postao to sto jeste mora da odbrani naucnu doktorsku disertaciju tj, da odbrani tezu - nesto sto do sad ni jedan njegov kolega nije uradio. Dakle da, naucnik mora da da doprinos nauci da bi bio to sto jeste.

--------------
Drugo tih famozinih 96% clanova foruma smatra da si ti dileja. Ne znam da li oni razumeju sta si ti pisao ili ih konkretno zabole ona stvar. Zamisli sad kad bi se generalna populacija bavila svakim specificnim mentalnim poremecajem kod pojedinca. Nema se vremena, energije i zelje za tako necim. Sem toga postoje ustanove koje su placene da se time bave. Doduse uspesnost izlecenja je manja od 3%, ali ipak nada umire poslednja.

« Poslednja izmena: 23. Jul 2015, 10:39:43 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Nokia Luvmya 520
1) Ja sam prihvatio naucnu definiciju "zivog bica" zato sto ona obuhvata sve oblike zivota, a to su oni koji se rode, razmenjuju materiju sa okolinom i na kraju umru (sa jednim izuzetkom). I uzimajuci tu definiciju koristim je u daljoj raspravi. Pomenute amebe, morski puzevi i tako dalje imaju ove karakteristike pa ih onda svrstavamo u kategoriju zivih bica.

Ajde leba ti navedi mi, primera radi, najmanji oblik zivog bica (vrstu, rod i red) ako si u mogucnosti?

Ako ti ne prihvatash naucne definicije koje su ustanovljene od generacije naucnika kroz naucni rad i metodologiju, niko ti tu ne moze pomoci, kao sto sam vec vise puta rekao.

Moraces da nadjes nekoga ko je tvoj sledbenik u tvojim idejama, da prihvati tvoje definicije bioloskog ekosistema i onda sa njim do mile volje mozes da izmisljas nove sopstvene definicije .

2) Naucnik da bi postao to sto jeste mora da odbrani naucnu doktorsku disertaciju tj, da odbrani tezu - nesto sto do sad ni jedan njegov kolega nije uradio. Dakle da, naucnik mora da da doprinos nauci da bi bio to sto jeste.

--------------
Drugo tih famozinih 96% clanova foruma smatra da si ti dileja. Ne znam da li oni razumeju sta si ti pisao ili ih konkretno zabole ona stvar. Zamisli sad kad bi se generalna populacija bavila svakim specificnim mentalnim poremecajem kod pojedinca. Nema se vremena, energije i zelje za tako necim. Sem toga postoje ustanove koje su placene da se time bave. Doduse uspesnost izlecenja je manja od 3%, ali ipak nada umire poslednja.
Tvoja je stvar sta si ti prihvatio, i niko zbog toga ne bi trebalo da te poziva na odgovornost zbog toga...
Nemam nikakvu potrebu da tebi navodim bilo sta sto ja smatram bilo cim.
Nije mi potrebna nikakva pomoc u vezi shvatanja bilo cega u stvarnosti.
Ne mogu da imam nikakve " sledbenike " posto ne isticem nikakv znacaj svega sto sam rekao. Niti bilo sta sto sam rekao moze da " se prihvati ili odbaci ".
Kao sto sam rekao tvoja je stvar koga ti prihvatas kao naucnika, a stvar svih citalaca je cinjenica da si ti fanatik kulta licnosti tih ljudi koje si ti prihvatio kao naucnike.
Vec sam ti rekao da me zabole sta bilo ko " smatra " da sam ja, zanima me samo kako neko moze da dokaze da sam ja to sto smatraju da jesam.
Za sada sam osporio sve lazi o meni i mojim recima.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
mob
Samsung S7
Ajde leba ti navedi mi, primera radi, najmanji oblik zivog bica (vrstu, rod i red) ako si u mogucnosti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 39.0
mob
Nokia Luvmya 520
Ajde leba ti navedi mi, primera radi, najmanji oblik zivog bica (vrstu, rod i red) ako si u mogucnosti?
Zar nisi procitao recenicu u proslom postu koja glasi " Nemam nikakvu potrebu da tebi navodim bilo sta sto ja smatram bilo cim."

Toliko si zaslepljen fanatizmom da ti nije jasno da nisi u mogucnosti da bilo kome naturis definiciju zivog bica.
Zivis u 21. veku bez mogucnosti da ukapiras da su naturanja bilo kojeg shvatanja odlike primitivnih zajednica a ne civilizovanih.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.