Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HP Pavilion dv2000 (zamena za razno)  (Pročitano 612 puta)
29. Avg 2012, 17:21:18
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 297
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Prodajem laptop, odlicno ocuvan


kucno koriscen, sve nalepnice jos na njemu, odlicno ocuvan, skidana baterija kad je radio, tako da je baterija dobra


jedini problem je graficki cip koji se malo odlemio i ne prikazuje sliku kada se ukljuci

pozadinsko svetlo radi, zvuk podizanja windowsa, sve drugo radi, samo je to problem

nosio sam ga u servis i receno mi je da se treba zalemiti na maticnu graficki cip, ali sam u medjuvremenu nabavio drugi tako da ovaj ide na prodaju jer mi je visak

instaliran windows xp sp3 pre toga je bio windows vista originalan

poseduje i svoj punjac

sve radi i sve ima od delova i sve je ispravno (hard disk 160 gb,2 modula od po 1gb ddr2,intel centrino duo procesor,baterija ide sa njim koja dosta drzi, displej bez ikakvih tragova. .. )

Ako neko ima vremena da zalemi nazad graficki cip, imace odlican laptop

Pre toga nije imao nikakvih problema u radu niti ikakvih drugih kvarova
Moze zamena za mobilni ili nesto drugo, ponudite putem privatne poruke


Naravno preferiram kesh, tako da i te ponude prihvatam (realne)
Garanciju ne mogu dati, niti reklamaciju, ako neko zeli da proveri moze doci licno ili da se dogovorimo negde u okolini ZR a da donesem laptop
Znaci prodaje se laptop sa svim ispravnim delovima i punjacem, samo je potrebno da se sredi graficki cip
Moze i slanje putem post express kurirske sluzbe
ponude saljite putem privatne poruke

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

PICT0003.JPG
(115.78 KB, 824x768)
PICT0010.JPG
(191.57 KB, 945x768)
PICT0014.JPG
(180.85 KB, 902x768)
« Poslednja izmena: 29. Avg 2012, 17:24:34 od dragi92 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.193 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.