Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 168
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: HowTo: Instalacija Mambo / Joomla CMS sistema (Jedina tema za pitanja...)  (Pročitano 200402 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ok, super, hvala, javicu sta sam uradio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 263
Zastava УБеркистан
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja bih voleo da mi neko kaze zasto ne mogu da ubacim flash fajl(.swf).Sve ostale formate ubacujem bez problema na vec postojeci template uz prilagodjene dimenzije i sl.,ali (swf)uopste ne vidi kao ostale.U cemu bi mogao biti problem?  Smile

I interesuje me koji besplatan hosting preporucujete,koji podrzava php i sl. i dali uopste postoji tako nesto?

SerbianFighter hvala na prirucniku za joomlu!
« Poslednja izmena: 16. Apr 2007, 19:51:11 od Elmahico »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Citat
I interesuje me koji besplatan hosting preporucujete,koji podrzava php i sl. i dali uopste postoji tako nesto?
Ni jedan.
Citat
Ja bih voleo da mi neko kaze zasto ne mogu da ubacim flash fajl(.swf).Sve ostale formate ubacujem bez problema na vec postojeci template uz prilagodjene dimenzije i sl.,ali (swf)uopste ne vidi kao ostale.U cemu bi mogao biti problem?
Ne bih znao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Dakle, evo vec ceo dan ne uspevam da pokrenem joomlu. Taman resim jedan problem, ono nesto drugo.
Sad na kraju, kad sam uspeo da instaliram phpMyAdmin i pristupio bazi, obrisao sve tabele i ponovio celu joomla instalaciju(morao sam prvo da obrisem ono sto sam prethodno stavio na server), ponovo sve uploadovao na server, prosao korake za instalaciju, obrisao instalacioni dir, i usao u admin panel, mislio sam sad sam uspeo. Kad ono:
kako sam zatvorio brauzer i ponovo pokusao da se ulogujem, izbacuje mi gresku da ne moze da nadje template. Ja nisam brisao template, samo onaj instal. dir. Udjem u folder templates, kad ono stvarno tamo nema nista. Pokusao sam da uploadujem samo template, ali onda bude haos na strani, i opet ne mogu da se ulogujem kao admin, jer uopste nema te opcije.
U cemu je fora, da li moram odmah prilikom prvog logina kao admin da stavim neki template?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Verovatno nisi uploadovao sve kako treba...
Ili... ko zna sta ti uopste radis..
To je napravljeno da svako moze bez problema za 10 minuta sve da zavrsi.. a ti se sa time cimas ceo dan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Znam da je tako napravljeno, verovatno tako i jeste.
Ne vidim uopste kako je moguce da nisam sve uploadovao kako treba, odzipujem u folder instalaciju i kopiram kod mene na sajt ceo folder.
Sto se tice phpMyAdmina problem je u mojoj mozili, ko ce ga znati zasto, to mi je uzelo dosta vremena, jednostavno iz mozile ne mogu da se zakacim na phpMyAdmin.
Nije mi samo jasno kako je moguce kad sam sve zavrsio i usao u admin panel, zatvorio brauzer, ponovo pokrenuo i da mi prijavi kako nema templejta, a malo pre sam bio u tom istom templejtu, video sam ga, bio otvoren, jer na kraju instalacije, posle brisanja inst. dir. ima opcija view site ili udji u admin. I video sam sajt i usao u admin, ali nakon zatvaranja brauzera, desava se napred navedeno. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 354
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
E mozda da ne brises manuelno, da ostavis da to uradi automatski.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
@serbian fighter
Dakle, svaka ti cast, izgleda da si pogodio. Jutros sam sve uradio kao i juce, i sada sve radi bez problema. Samo sam jednu stvar uradio drugacije, uploadovao sam na server folder po folder, a ne sve odjednom. Mozda je tu bio problem, cela joomla ima oko 6.5 mb, ne znam, sada sve radi.
Skinuo sam neki besplatan templejt i ubacio ga. U firefoxu se sve pomeri na desno, a u IE se sve vidi dobro. Da li je moguce da i ovde moram da se zezam sa brauzerima, mislio sam da je to vec sredjeno prilikom izrade templejta, izgleda da nije.
Pozdrav i hvala jos jednom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Da li je moguce da i ovde moram da se zezam sa brauzerima, mislio sam da je to vec sredjeno prilikom izrade templejta, izgleda da nije.
Template je besplatan? Kako ide narodna.. poklonjenom konju se u zube...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
postoji li neka opcija za brzi upload...
ja na ftpU nikako ne mogu da dignem recimo folder po folder...
muchim se ceo dan fajl po fajl  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 168
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.