Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Hotel Maldivi" - rijaliti sou - nastavak Parova  (Pročitano 73010 puta)
30. Jun 2015, 11:05:50
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony xperia
NIKAD KRAJA RIJALITIJU Zbogom Parovi, zdravo Maldivi!

Tek što se završio rijaliti "Parovi", već danas se nastavalja zabava oličena u novom rijalitiju koji nosi naziv "Hotel Maldivi" Produkcija Hepi televizije odlučila je da u otvorenom studiju i sa podvodnim kamerama napravi jedan luksuzni serijal pun zabave, smeha, ludog provoda, ali kao i u svakom rijalitiju, uz mnogo svađe, intriga, novih ljubavi i konfliktnih situacija na granici incidenta



NOVO LUDILO Maldivi nasledili Parove

Za glavnu nagradu od 70.000 evra boriće se 14 takmičara. Njih četvoro su potpuno nepoznati do sada, dok smo njih devetoro već videli u prethodnom, rijalitiju "Parovi".

Evo učesnika redom kojim su ulazili u Maldive

Prva takmičarka je Jovana Tomić - Matora koju smo već mogli gledati u rijalitiju "Parovi".

Drugi takmičar koji se pridružuje ovom rijalitiju je Nenad Marković - Gastoz, pobednik rijalitija "Parovi".

Treći učesnik je Toma Panters koji je takođe juče izašao iz "Parova".

Četvrta učesnica je Ejmi Aminata, prijatna crnkinja koja je bila jedna od učesnika rijalitija "Parovi.

Peta učesnica je Ružica Veljković.

Šesti je ušao čovek iz naroda kog smo gledali i u Parovima, Ilija Grahovac - Zmaj od Šipova.

Sedmi takmičar je Tijana Ajfon!

Osma pravo iz Parova stiže i Milica Živanović - Mimi Oro!

Deveti takmičar je Igor Kostić, poznatiji kao Igor X.

Deseta je do sada nepoznata takmičarka, Nađa Nikolić, devojka iz Leskovca koja radi kao obezbeđenje u Beču.

Jedanaesti takmičar je Stefan Mitrović, PR i organizator ludih žurki.

Dvanaesta je u Maldive ušla Miljana Kulić iz Niša koja ima samo 22 godine.

Trinaesta takmičarka je Tamara Veljković, rođena sestra Ružice Veljković

Iznenađenje za sve ukućane i poslednja koja je ušla u parove bila je Jelena Golubović!

Preuzeto sa ...



==============================================



Počeo rijaliti "Maldivi", Gastoz otkrio da će muvati Ružičinu sestru!

Počeo je novi rijaliti "Maldivi" u kojem će većina učesnika biti iz "Parova". Šou će se snimati iza zgrade redakcije "Happy" televizije, gde imaju bazen u ulici Aleksandra Dubčeka u Zemunu. Ušlo je 14 takmičara od kojih samo četvoro nije učestvovalo u "Parovima".



- Od "Maldiva" očekujem dobro zezanje. Ne volim sunce, ali jedva čekam da ukućanima pravim koktele - rekla je Matora koja je prva ušla u kuću. Ona je otkrila da njeni roditelji nisu bili za to da ona uđe u još jedan rijaliti.


 Matora

- Očekujte od mene sve plus, plus, plus... Moj najveći talenat je spontanost. Moje ambicije su da izađem kao pobednik, kao i u prošlom rijalitiju - naglasio je pobednik "Parova".


 Gastoz

Nenad je otkrio da je sinoć hteo da se vidi sa bivšom devojkom Marijom, ali da do toga nije došlo.

- Hteo sam da je zagrlim sinoć, prolazio sam pored njene zgrade, ali bila mi je nedostupna.  Izvinjavam joj se zbog sve što sam pričao u "Parovima" za nju i za suze, stvarno je bilo malo retardirano. Šaljem joj puno poljubaca ovim putem.


 Toma Panters

- Očekujem više slave, posla, više svega... Od ovog šoua očekujem bolji život - istakao je Toma Panters.


 Ejmi

- Ne volim da budem u centru pažnje. U "Parovima" nisam imala taktiku i zato su me svi pljuvali. Sada sam spremna da se borim i branim. Očekujem više popularnosti od ovog šoua - rekla je Ejmi Aminata, koja je četvrta ukućanka.


 Ružica

- Uvek uspem u ostvarivanju ciljeva. Moja porodica me podržava. Volim žurke. Glavni motiv mi je bio marketing u prethodnom rijalitiju, da se promovišem. Sada ću biti mirnija osoba. Očekujem sada da će biti interesantno i mnogo lakše nego u "Parovima" - naglasila je Ružica.

- Ne znam šta ću da radim ako tamo bude istetoviranih frajera poput Filipa - dodala je Veljkovićeva koja je kasnije rekla i da se šalila.


 Zmaj

- U svačemu sam dobar, a što se tiče u krevetu sa devojkama tu sam najbolji na Balkanu, bolji sam i od Gastoza. Očekujem pobedu - rekao je Zmaj ono što je ponavljao i u "Parovima".


 Tijana

- Malo sam se ugojila u "Parovima". Proglasili su me najglupljom devojkom, ali ja sam to demantovala. Ovde sam da se igram. Nisam spremna na sve zobg popularnosti. Rekli su mi da sam ista budala i da se nisam ništa promenila - naglasila je Tijana koja je danas bila na pumpanju usana.



Nakon ulaska Tijane Ajfon prikazano je veselo putovanje kombijem u kojem su učesnici pevali.



- Trenutno se bavim javnim životom. Talentovana sam u sportu. Nisam ljubomorna na druge ljude, ali oni jesu na mene, ne znam zašto. Moja ambicija je da ostanem u javnom životu. Zbog popularnosti u "Parovima" sam žrtvovala sve - rekla je Mimi Oro, osma ukućanka, koja je dodala da nema dečka, a da će joj onaj sa kojim je nedavno uslikana možda biti budući.


 Mimi Oro

- Moj najveći talenat je muzika, Ne volim da budem u centru pažnje. Moje ambicije su do sada uglavnom ostvarene. Ružno je davati sam sebi komplimente. Nisam imao taktiku u "Parovima". Ovde očekujem da se dobro osunčam, okupam i da se lepo provedem - rekao je Igor koji očekuje da potamni kao Ejmi.


 Igor X

- Dolazim iz Leskovca, radim u obezbeđenju. Ne umem da pevam. Porodica me je podržala za ulazak u ovaj šou. Ja predstavljam ulicu, sama sebe izdržavam od 16. godine - rekla je prva nepoznata ukućanka Nađa Nikolić, koja je dodala da nema momka i naglasila da posle nje ulazi neko ko joj se sviđa.


 Nađa
- Teško da će se ovde nešto desiti. Ovde sam došla da se zezam, ne da pravim cirkus - istakla je Nađa.


 Stefan

- Ja sam PR, nemam mane, najbolji sam. Volim da budem u centru pažnje. Motiv mi je da se isprobam u tom svetu, želim nešto novo da vidim. Od učešća očekujem totalnu ludnicu - rekao je Stefan Mitrović, koji je dodao da mu je u "Parovima" favorit bio Gastoz.

[/img]
 Miljana

- Često osećam ljubomoru kod drugih ljudi. Volim da sam u centru pažnje, volela bih da pobedim. Sebe smatram lepom, a pametnom ne. Glavni motiv mi je da pokažem kakva sam. Očekujem popularnost, da će ljudi promeniti mišljenje o meni - kaže Miljana Kulić iz Niša, koja ima 21 godinu.


 Tamara

- Bavim se modelingom i dolazim sa Vračara, 95. sam godište. Volim da budem u centru pažnje. Moje ambicije su da završim školu. Učešćem očekujem zabavu i puno smeha - rekla je Tamara, rođena sestra Ružice Veljković, koja je dodala da ima dečka od pre nedelju dana.
Tamara je otkrila da zna Gastoza od ranije.
Svi učesnici su seli za sto.
Nakon ćaskanja sa Tamarom voditeljka Bojana je rekla da ima iznenađenje - još jednog učesnika.


 Jelena Golubović

- Prvo mesto! U mom slučaju srebro sija kao zlato - povikala je Jelena Golubović kada je ušla u šou. Ona je isto obučena kao sinoć. Golubovićeva je odmah počela sa prozivkama i rekla da ostali učesnici nemaju mozak i dodala da je ona kraljica i da je ona zaslužila prvo mesto u "Parovima".

Nakon pozdravljanja sa Jelenom, učesnici su ćaskali pored bazena i ispijali pića za šankom. Zatim su krenuli u obilazak kuće i svi su oduševljeni.



 Tijana Ajfon je saznala da će spavati sa Gastozom i na to je rekla da se smorila.

Nađa je rekla da ne želi da spava sa Zmajem jer se boji da će nasrnuti na nju.

Miljana je istakla da za Zmaja misli da nije u najboljem psihičkom stanju. Ona je otkrila i da nema dečka.

Ružičina sestra je rekla da neće imati seks u rijalitiju kao Ružica i otkrila je da joj je šljivu na vratu napravio dečko.

Ružica je već oplela po novoj ukućanki Nađi i rekla da misli da je nepristojna.

- Prvi put imam taktiku. Muvaću Tamaru, Ružičinu sestru, na sladak način, samo da bih iznervirao Ružicu - priznao je Gastoz.

Preuzeto sa ...
« Poslednja izmena: 30. Jun 2015, 11:20:46 od Lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony xperia
TIJANA OBEĆALA: U Maldivima ću se seksati svako veče!

Parovi se još nisu ni ohladili, već se usijavaju Maldivi a Tijana Ajfon, koju su Maca Diskrecija i Nataša Šavija prešišale po popularnosti, odlučila je da se više ne suzdržava



Naime, ona je bila jedna od lošije plaćenih starleta u Parovima.

- Svašta može da se očekuje od mene u Maldivima. Može da se desi i seks, naravno. Ma, biće ga svako veče. Posebno mi je drago što će u ovom rijalitiju biti i Mimi, s kojom sam se jako zbližila - izjavila je Tijana. 

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony xperia
MALDIVI: ĆAO RUŽICE, STIGLA JE TAMARA! I bolja je riba od sestre!

Dugo očekivani novi rijaliti Maldivi počeo je da se emituje na televiziji Hepi, a pojedinim učesnicima Parova pridružili novi takmičari, među kojima je i lepa Tamara, sestra Ružice Veljković


Ružica i Tamara Veljković

– Roditelji su mi rekli “Uđi, biće ti tamo dobro, možeš da se igraš”, jer su tamo uglavnom igre. Drugačije je od Parova – kaže Tamara, koja neće biti slobodna kao njena sestra, ostaće verna dečku, iako su u vezi tek nedelju dana.

Ona kaže da u poslednje vreme frajeri nju startuju više od Ružice, što nam je i sama učesnica Parova potvrdila:

– Istina je. Ona je mnogo dobra devojka i mnogo dobro izgleda, čak sam priznala par puta da izgleda bolje od mene. Mnogo je fudbalera spopada, kad god izađemo stalno me pitaju za nju. Nataša ima veliku konkurenciju sada – rekla je Tamara Veljković.



Starleta se raduje sestrinom boravku u rijalitiju Maldivi, a s obzirom da će najverovatnije ostati kraće od nje, kaže da će je spremiti za šou.

– Moraću da je naučim nekim stvarima, da bi mogla da se bori tamo sa ostalima. Kapiram da ću napraviti od nje hrabru osobru, kao što sam naučila Tijanu, Mimi, Atinu i ostale devojke, mislim da će mi ona biti dobra učenica – poručila je Ružica.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
ovo sranje se ne odrzava na nikakvom primorju ili nedaj boze maldivima vec u onom dvoristu gde je bio zmaj
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
Licno neki Seik bacio lovu da izgradi Maldive za Happy.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3033
Zastava Belgradoooooooooooooo....
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
mob
Samsung Galaxy S2
Yes,to... Smile
IP sačuvana
social share
Imas mnogo manje osvojenih titula,medjusobne utakmice strasna razlika,osvajanje evro kupa za tebe je san,ti si samo mali partizan...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
За шта кој курац они имају националну фреквенцију ?
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 38.0
За шта кој курац они имају националну фреквенцију ?
Za isti kurac kao Pink,nema razlike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.124
mob
Sony 
Nisu neke, eventualno ova mala Ružicina seka.. Smile
Inače Zmaj da ušteka ima onu debelu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.