Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:48:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hosting-ehost i domen ?  (Pročitano 1203 puta)
28. Jul 2006, 17:07:38
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S
hteo bih da pitam da li ovaj hosting vredi jer razmisljam da uzmem napredni paket !Znate sta je tu meni cudno sto mogu da registrujem co.yu domene iako nisam pravno lice !

http://hosting-ehost.com/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ne mozes da registrujes.. sigurno... to ako pise da mozes za neku cifru da dobijes .co.yu to samo znaci da ce oni umesto tebe da posalju mail sa dokumentima firme koje moras da im dostavis i da ce ti uzeti za par sekundi posla pare Wink
Inace... ehost... cast svakome, ali cuo sam da jedno vreme nisu bas slavno radili.. doduse.. to sam cuo od osobe koja je uglavnom sama kriva kad joj je sajt down...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S
ali sve sam lepo registrovao kod njih napredni paket i domen samo jos da im uplatim kintu !
Ne znam sta da ti kazem tamo gde sam popunjavao bilo je polja koja obavezno moras da popunis i onih koje ne mora a medju obaveznim nije bilo firme ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S
@SF moram da ti postavim jedno glupo pitanje !
Mislim da znam sta  je ali za svaki slucaj ! Sta je Internacionalni i primarni domen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
internacionalni i primarni... pretpostavljam prvo zakup domena drugih zemalja tipa .de, .at i sl.. a primarni.. valjda tld tj .com , .net , .org .. veruj mi.. nikad nisam razumeo kad mi neko nesto sto je smisljeno na engleskom vezano za tehniku, kaze na srpskom...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Long live Heavy Metal !

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1748
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S
E hvala ti izvini sto sam te malo ugnjavio !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 56
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Primarni ili "first-level" su najpoznatiji pod nazivom "top-level domains" - TLD.
To mogu biti "generic" - gTLD - kao što su .com, .net, .org, ali i "country-code" - ccTLD, kao što su .yu, .ca, .tk, .de .

Sekundarni ili "second-level" su svi koji su direktno ispod "top-level" domena, npr. :  .ac.yu ili .co.uk.

Internacionalni su svi koji nisu nacionalni (country-code, ccTLD), tj. na koje ni jedna država nema pravo ograničavanja registracije.
Znači, kod nacionalnih tj. ccTLD domena država ima pravo, ali ne mora da zabranjuje subjektima iz ostalih država da registruju imena ispod njih, dok kod internacionalnih ni jedna država nema takvo pravo.

Mada, radi jasnoće, uvek treba koristiti termine TLD i ccTLD, eventualno "second-level domains" tj. SLD, a ostale nazive za iste stvari treba izbegavati.

Ovi iz hosting-ehost.com samo zbunjuju ljude nazivajući ccTLD nacionalnim domenima (što je u redu), a TLD "internacionalnim" (što je zbunjujuće).  Kažeš TLD i ccTLD i ceo te svet razume.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
HTC Touch Pro
gdje je najbolje kod nas registrovati samo domen

posto sam pito u raznim
www.uniwebhosting.com
www.psthost.ba

i svi se oni nesto kao neckaju i govore kao moras zakupiti kod nas hosting da bi to radilo...bla bla...ma majmuni Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Citat
gdje je najbolje kod nas registrovati samo domen
Kljucni problem u razmisljanju svih vas je u tome sto ste prostorno ograniceni... alo.. ovo je internet, mozes da narucis iz Zambije ako ti se vise isplati.
Nemas platnu karticu? Izvadi, ako ja mogu da imam 8 komada moze i svako od vas da izvadi po jednu...
I onda lepo www.godaddy.com
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Bez prava na potpis
Clan u razvoju


drug od Gorana-poznate licnosti

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6600
Ja imam lepa iskustva sa Ehostom.Mene su bas ispostovali za ovih sest meseci.Medjutim ako nisu slavno poslovali,moguce je .Svako moze da se menja.
IP sačuvana
social share
Comment by SerbianFighter: Nije dozvoljeno. Budi ljubazan nemoj krsiti pravila, jer ces zaista zazaliti sto si se rodio. Dokurcilo mi je vise dam te trpim i slusam.
Drago mi je sto imam pomocnike u uredjivanju profila.najlepse zahvaljujem.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 19:48:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.