Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hose Kareras - 2. oktobar - Beogradska arena  (Pročitano 5266 puta)
09. Sep 2007, 23:25:37
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 6s
Spektakl
HOSE KARERAS U ARENI!

Drugi dan oktobra u glavnom gradu rezervisan je za pravi muzički događaj. Naime, slavni Kareras će u Areni nastupiti zajedno sa jednim od najcenjenijih španskih dirigenata Davidom Himenezom i sopranom Ofelijom Salom, uz pratnju Beogradske filharmonije. Predviđeno je da koncert traje dva sata i da bude orijentisan na program "Mediteran Passion".

Kareras, rođen u Barseloni, tokom više od 30 godina karijere nastupao je u najprestižnijim svetskim operama poput milanske Skale, Metropoliten opere, Rojal hausa u Londonu... U njegovoj diskografiji nalazi se oko 150 raznovrsnih izdanja.

Početak koncerta zakazan je za 20 časova, a cene karata kreću se od 2.000 pa čak do 12.000 dinara.

(N. P.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
 
Citat
JOSÉ CARRERAS

Poštovani kupci,

Organizator koncerta, firma
SFL Europe D.o.o
g-din Dragan Vujin

adresa: M. Đorđevića br.12, 23 000 Zrenjanin

tel: 062 669 484

mailto:aeg.group@sbb.co.yu; mailto:dragan@sfleurope.com;

otkazao je koncert, bez navodjenja novog koncertnog termina.

Novac od prodaje ulaznica je avansno uplaćen organizatoru.

Ticketline je ulaznice prodavao u ime organizatora, prema opštim uslovima poslovanja, koji se mogu videti pod linkom “uslovi“.

Prema opštim uslovima, u slučaju otkazivanja važe pravila organizatora.

Za povraćaj novca je isključivo odgovoran organizator.

Tickeline se trudi da za svoje kupce postigne sa organizatorom dogovor o nacinu povraćaja ulaznica.

Nove informacije će biti objavljene na ovoj stranici.

http://www.ticketline.co.yu/

ovaj lik stvarno zapalio sa kesom, ja sam mislio da su pare na racunu prodavaca karata i da je uradio samo sponzore, kad ono... Smile
« Poslednja izmena: 08. Okt 2007, 21:38:38 od djukster »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
to je isti onaj lik koji nas je zajebao za Road Fest.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
znam, koliko je umlatio para za road fest?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
znam, koliko je umlatio para za road fest?

Zaista ne znam, ali cifra sigurno nije mala.. Zajednicka tuzba je podneta, ali nesto se ne nadam da cemo dobiti kesh nazad..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple Iphone 5s
jednom recju

fukara Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Kako da vratite novac za koncert Karerasa

Svi vi koji ste kupili ulaznice za koncert Hoze Karerasa, koji je trebalo da bude održan 2. oktobra, a nije, ovde možete da saznate kako da refundirate novac.

Za fizička lica potrebno je da na email adresu aeg.group@sbb.co.yu dostavite sledeće:

1. broj tekućeg računa;
2. puno ime i prezime osobe na koju se vodi tekući račun;
3. scan copy svake kupljene ulaznice (skenirajte svaku ulaznicu).

Za pravna lica na istu email adresu aeg.group@sbb.co.yu neophodno je dostaviti sledeće:

1. knjižno zaduženje
2. broj žiro računa pravnog lica
3. puno ime pravnog lica / isto kao u registru 4. PIB broj

Za sve dodatne informacije svi zainteresovani se mogu odmah javiti putem email adrese aeg.group@sbb.co.yu ili nakon 19.10 na tel broj 064/9814172

Ovlašćeni prodavci karata za koncert Karerasa saopštili su da su odustali od prvobitne zamisli da novac vraćaju na prodajnom mestu Ticketline - Plato Music store kako bi se izbegle gužve.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
A pljuju po koncertnoj agenciji SC... e, pa... Smile
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 20:32:43 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia 7650
Trenutno stanje: mailbox popunjen

procmail: Lock failure on "/var/spool/mail/0/5/6/aeg.    group.    lock"
procmail: Quota exceeded while writing "/var/spool/mail/0/5/6/aeg.    group"
550 5.    0.    0 <aeg.    group@sbb.    co.    yu>.    .    .     Can't create output

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


google translator ce da dovede do 3 svetskog rata

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1360
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 2700 classic
Ne vraćaju novac za koncert Karerasa
Autor: A.N. | 18.10.2007 - 10:44

Iako je bilo najavljeno da će ljudima koji su kupili ulaznice za otkazani koncert Hosea Karerasa novac biti vraćen do 15. oktobra, od toga nema ništa, a razočarani čitaoci su tokom jučerašnjeg dana zvali redakciju „Blica“ i žalili se na organizatore.

- U „Bilet servisu“ sam kupio pet karata koje sam platio oko 200 evra. Nakon otkazivanja koncerta, zvao sam „Bilet servis“ i tamo mi je rečeno da oni nisu odgovorni za vraćanje novca i dali su mi telefon „Tiketlajna“. Juče sam samo zbog ovoga došao iz Bijeljine, a telefoni „Tiketlajna“ su bili isključeni! Ponovo sam otišao u „Bilet servis“ i tražio svoje pare, a oni su mi dali neku i-mejl adresu na koju treba da pošaljem karte. Ukoliko ne dobijem pare, podneću krivičnu prijavu protiv svih koji su umešani u ovu prevaru - priča za „Blic“ Branko Todorović iz Bijeljine.
U „Bilet servisu“ kažu da su bili zaduženi samo za prodaju karata, kao i da oni imaju ugovor sa „Tiketlajnom“. U „Tiketlajnu“ tvrde da će pare vraćati organizator, „SFL kompani“ iz Zrenjanina, čiji je direktor Dragan Vujin.
U njihovom prekjučerašnjem saopštenju se navodi: „Novac će se vraćati na sledeći način: fizička lica treba da pošalju broj tekućeg računa, puno ime i prezime osobe na koju se vodi tekući račun i skeniranu kopiju ulaznice na e-mail: aeg.group@sbb.co.yu; pravna lica treba da dostave knjižno zaduženje, broj žiro računa pravnog lica, puno ime pravnog lica i PIB broj. Za sve dodatne informacije možete se javiti od petka, 19. oktobra, na telefon 064/9814-172“.
Pomenuti broj trenutno nije u funkciji...
izvor : blic
IP sačuvana
social share
"Znam da ce te uskoro imati te predivne predsednicke izbore koje mnogo volite, bice veoma zabavni i siguran sam da cim se završe izbori da ce zemlja odma biti primetno bolja. Što se mene tice, ja cu biti kuci i raditi esencijalno isto što i vi, ali kada ja završim sa drkanjem barem cu imati nešto da pokažem" - George Carlin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.