Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:55:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Horoskopski znaci i depresija  (Pročitano 10256 puta)
24. Avg 2005, 15:40:57
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Za vatrene znakove (Ovan, Lav, Strijelac) mnogi misle da nisu skloni depresiji, no tako baš i nije u praksi. Rukovođeni snažnim emocijama i velikim željama, oni će lako pasti u depresiju ako dožive razočaranje. Da bi se što prije othrvali mračnim mislima pomažu im zaposlenost, podrška okoline, pohvale i komplimenti. Sport im je također veliki saveznik jer je za njih dobra tjelesna kondicija često i preduvjet dobrog raspoloženja.

Zemljani znakovi (Bik, Djevica, Jarac) najmanje pate od depresije jer im je urođena racionalnost i stabilnost. No, izuzetak je Jarac, zimski znak kojim rukovodi pesimistični Saturn. Za zemljane znakove vrlo je bitno da se mogu sami brinuti o sebi, da su zaposleni i adekvatno plaćeni. Oni nisu skloni riziku, ne zabavlja ih natjecanje s drugima, a ni velika uzbuđenja. Zato kad ih obuzme depresija trebaju nekoga tko će im uliti sigurnost i vratiti vjeru u ono što rade. Laskanje i lažnu nadu brzo prezru, najbolja im je pomoć neki konkretan posao, makar kratkotrajan.


Vedri i nesputani, zračni znakovi (Blizanci, Vaga, Vodenjak) često izgledaju kao da ih ništa ne može oneraspoložiti. Ono što ih čini vitalnima i zadovoljnima jesu stalna dinamika, društveni život i nove spoznaje. Oni žude za znanjem, putovanjima i razmjenom iskustava pa će ih to najprije "oživiti" kad zapadnu u malodušnost. Treba im pažnja voljenih osoba, uvjeravanje u vlastitu privlačnost, zanimljivost, duhovitost...

Kod vodenih znakova ključno je stanje emocija. I Rak i Škorpion i Ribe redom su osjetljive i nedokučive osobe kojima je stanje depresije vrlo blisko, a nekad i inspirativno u umjetnosti. Materijalne stvari ne znače im puno - jer to su samo stvari! Često mijenjaju raspoloženje, osjetljivi su na obiteljske probleme, a emotivni i seksualni život dosta im je kompleksan. Rak i Škorpion vole se osjećati korisno; Rakove usrećuje briga o nekome, a Ribe se spremno žrtvuju za nekog ili za ideale. Škorpion uživa u riziku, provokacijama i dokazivanju, pa će ga se najlakše trgnuti ukoliko mu se da neki zahtjevan zadatak koji će ga zaokupiti.
_________________
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Simpatican tekst,steta da padne u zaborav,pa sam ga malo izvukla Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kod mene to ne vrijedi nazalost Smile   vecinom sam depresivan
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Hm vibrice mozda su  ti Mjesec,Podznak ili Merkur u vodenom znaku Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


vrlo, vrlo zadovoljan tip

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 206
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jesu Smile  podznak skorpija, mjesec rak
IP sačuvana
social share
just like a curse, just like a stray
you feed it once and now it stays
so tear me open, but beware
there's things inside without a care...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Hej Vibra,si ljubitelj ironije? Nisam mogla a da ne primetim kontradikcijuizmedju toga sto si postovao i potpisa  Smile
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni su potrefili. Kad mi dodju dani depresije, ponekad iznenadim samu sebe kada je rec o kreativnosti...a to me i izvuce
IP sačuvana
social share
samo se smejes, lepo je
nije te briga, lepo je
pa koliko traje, lepo je...

...svi to znaju na kraju ne pobedjuje dobro
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
svi mi imamo svoj dan de tj kad smo depresivni, samo sto se na nekom to vidi a na nekom ne.Najdepresivnije osobe su one koje sve imaju pa vise naznaju sta ce sa sobom, a najmanje  one koj se bore za golu egzistenciju.Depresija se dobro leci,muzikom, cokoladom i seksom.
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


L'ame n'a pas de sexe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 6769
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
gdje me nadje?Do prije par sahata bijah u depresiji a onda posjetih net i saznavsi nesto novo i interesantno(a meni je sve interesantno) vratih se problemu.I gle cuda:nestase emocije, ostase samo cinjenice problema koji me toliko deprimirao.Vaga iliti neki drugi neastroloski uticaj??Ko ce znati?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:55:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.