Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:57:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: homoseksualni brakovi  (Pročitano 7999 puta)
12. Maj 2003, 19:39:02
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Sta mislite? Da li ih tzreba dozvoliti i zasto? I ako da, treba li im dozvoliti da usvajaju djecu?

P.S.: Ako ova tema negdje vec stoji onda je izbrisite. Unaprijed se izvinjavam. Stavio sam je u Religija, Filozofija i Psihologija, jer mislim da vise ima veze s tim nego sa Sex...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Ma nek se zene i kresu koliko oce, bolesnici. Ali decu im ne bi dao ni da ih drze na kratko a kamoli da ih vaspitavaju. Nikad.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
hmmm pa ovako,ako su ljudi homoseksualci neznaci da su monstrumi...Postoje X takvih parova koji su sasvim normalni ljudi,imaju normalan posao i zive kao i svi drugi,ali su homoseksualci,jer im je to priroda...To neznaci da ce i dete biti takvo,ako odrasta u zdravoj okolini i sa normalnim ljudima...

Takodje postoje X parova koji su bas uvrnuti u smislu da se oblace u zene i zive zivote zena iako su muskarci,takvima NIKAD nebih dala dete...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Protiv sam, necu da mi deca u buducnosti rastu gledajuci na TV vencanje 2 pedera misleci da je to normalno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Protiv naravno. Šta je iduće? Vjenčanje čovjeka i koze? Kao prvo homoseksualci uvijek navode da su oni protiv "konzervativizma" društva i uobičajenih navika i sl. Onda šta će im brak kao jedna "izumiruća" institucija? Nemam ja ništa protiv toga što oni rade u svoja četri zida, al da se to javno propagira? Nikad. Sve te pravne zavrzlame (nasljedstvo imovine i sl) se mogu riješiti i drugim putevima. Brak nek se ostavi onakvim kakvim ga oduvijek znamo - prirodnim.
O usvajanju djece mislim da ne trebam toršiti riječi. Nek si prave sami svoju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
@sanjica

NORMALNI??????????????????????????????????
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
@lover,ljudi koji su homoseksualci,ali izgledaju sasvim normalno (znaci oblace se kao svaki drugi muskarac,ponasaju se kao muskarac,imaju normalan posao) po meni su i normalni ljudi,jednostavno takva im je priroda i protiv toga se ne moze!

Zasto je vama muskarcima odvratno kad cujete rec "perder",a nije kad cujete rec "lezbejka",u cemu je razlika???

Ja licno poznajem jednog decka koji je homoseksualac,decko je vrlo simpatican,normalno izgleda i normalno se ponasa i oblaci,radi dva posla...da sam nije rekao da je homoseksualac nikad niko nebi ni znao...Ja licno ga nekrivim i neosudjujem nizasta!

Takodje znam i 2 zene koje su lezbejke,koje su osnovale porodice,deca su im vec velika,ali nisu mogle protiv svoje prirode i sad svi znaju ko su,razvedene obe,a deca ih osudjuju...Jel to bolje nego biti homoseksualac?

Licno mislim da je to nesto protiv cega covek ne moze da se bori jer to je priroda coveka,takav si rodjen...treba pokusati pomoci tim ljudima,a ne osudjivati ih i gaditi im se!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: sanjica_021
Zasto je vama muskarcima odvratno kad cujete rec "perder",a nije kad cujete rec "lezbejka",u cemu je razlika???



Graska! Kad neko kaze lezbejka mi muskarci odmah pomislimo na 2 prelepe cupi koje se maze i ljube (uticaj svedskih crtanih filmova) dakle mi mislimo samo na seksualni cin, a na lezbejstvo kao na nacin zivota, kao opredeljenje, a to mi je isto kao "pederstvo", odvratno i nastrano
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Pablo a u cemu je razilka dali su zene samo u krevetu zajedno ili ... lezbejke su svakako Smiley Nastrojene su tome....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 456
mob
SonyEricsson T610
Svedno mi je koje sta..............znam slucaj u jednom braku sto muz sada se rastao od zene zbog jednog muskarca...... sve sto je postigo u ovom zivotu ostavio (zenu i dva sina od 16 i 19 godina)
Znam da nije to lepo postupio sa porodicom ali ipak nemoze citav zivot da se pokazuje ono sto nevoli.

A za lezbejke, gays, pederi..... svedno mi je posto i oni su judi kao i mi i jesu NORMALNI.......mozes da pricas sa jednim i da neznas sta vole jel nevole i neznati da jesu i da reagujes kao i nista, a isto mozes da znas da jesu i bilo bi sve normalno.......

Imam poznatih i drugove i drugarice pa zato znam sta pricam.......nikakav problem ima sa time        Smile    
IP sačuvana
social share
Evane ;0) :peace:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:57:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.