Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Homicide - Life on the street" - Odeljenje za ubistva  (Pročitano 14678 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 609
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Homicide je najbolja policijska serija ikada. Glumci su odlicni kao i scenario. Likovi su strava uradjeni i gotovo da nemam zamerke. Ni jedna druga serija ne moze da prismrdi Homicide-u!!!
100% se slazem s tobom. Daleko najbolja serija koju sam ikad gledao. Da su je spanci(latinoamerikanci) radili svi bi je gledali.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Jos jedna zanimljivost. Glumac Richard Belzer igao je detektiva Dzona Manca u tri razlicite serije... Homicide - Life on the street, X-Files i Law & Order  Smile
ma on je glumio Muncha u 8 serija. Bio je i u Sesasme Street. Poznat je bash po tome da je glumio lika koji se pojavljuje u 8 razlichitih serija. Par puta je glumio i sebe.

Inache, evo josh jedna zanimljivost: u Baltimoru, neki lik je opljackao prodavnicu, i dok je bezao, par ulica dalje naleteo na ekipu iz 'Homicide'-a, kako snimaju, i poshto je bio ubedjen da su oni pravi policajci predao im se!! zamislite! Inache kasnije, na sudjenju, Richard Belzer je svedochio u korist tog lopova, rekavshi da je "njegov izraz lica kad je ugledao 'Homicide' ekipu dovoljna kazna".

Inache serija je legendarna, mnogo ljudi je mrzi zbog sumorne, pesimistiche atmosfere, ali ko je voli volije bash zbog toga  Smile. Odushevljen sam shto ide ponovo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2716
Zastava bermudski trougao
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung S 9 +
odlicana serija gledacemo reprizu po ko zna koji put  Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je stari kuckin sin, stalno se raspravljam sa njim,          
zivot je ofucani holivudski film. Igram bez dublera, sve sam,
sto nije prakticno to znam pomalo sniram, po malo briljiram
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Neka me neko podseti kako je poginuo Bo. Jel' to bese samoubistvo ili sta... Nesto sam se setio da je Bejlis imao oca Smile      koji ga je zlostavljao pa se ovaj razmisljao da ga skine ili kako? Davno bese...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Fakin` zen

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 67
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
BAYLISS: You never say "please"
              You never say "thank you"

PEMBLETON: Please,don`t be an idiot.Thank you.

                                              Smile  CAREVI Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
moje misljenje je sledece.verovatno je to najbolja serija ikada snimljena.posto sam i sam detektiv srpske policije,mogu reci da ima i te kako veze sa realnoscu,mada ljudi moraju shvatiti...panduri su ljudi Smile,plase se ,ponekada i smeju,ali nimalo nisu prijatni prizori na ulici...ako neko zeli da razgovara na ovu temu...neka bolje razmisli Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Nokia 
Nije otac al neki stric, rodjak sta li je... Znam da se Kroseti ubio al za Boa se ne secam... Ja inace ne gledam televiziju redovno samo kad naidjem na nesto dobro al sam poceo zbog Homicida redovno svako vece u 9 da sedam ispred tv ko babe kad gledaju meksikance...

Inace !!!!!Genijalna!!!! epizoda je bila kad se Kroseti ubio pa nisu hteli da mu na sahrani daju pocasnu strazu, a Pemblton nije hteo da ide u crkvu na sahranu(pa ga svi ispljuvali)...a poslednja scena: prolazi povorka pored stanice a Pemblton stoji ispredu paradnoj uniformi i salutira...vau!!!! Valjda znate na sta mislim


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Epizoda u kojoj Pemblton salutira je stvarno vrh, bila je skoro i gledao sam u 21:00 pa u 00:30 najezio se oba puta...
Serija te tera da postavljas sebi pitanja, i da apsolutno niti jedan lik nije superheroj,pa i taj Pemblton cesto je k******t ponasa se kao da je vise vredan itd a opet je genijalac i resi skoro svaki slucaj.. Pored njega uvek sam voleo Falzouna dao je neki ulicni smek celoj prici i naravno Bejlisa koji moze biti svako od nas koji pocinje da radi na nekom mestu, tek nakon zavrsenog faxa onako zbunjen i sve...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Det. Frank Pembleton: You know, every day I get out of bed and drag myself to the next cup of coffee. I take a sip and the caffeine kicks in. I can focus my eyes again. My brain starts to order the day. I'm up, I'm alive. I'm ready to rock. But the time is coming when I wake up and decide that I'm not getting out of bed. Not for coffee, or food or sex. If it comes to me, fine. If it won't, fine. No more expectations. The longer I live, the less I know. I should know more. I should know the coffee's killing me. You're suspicious of your suspicions? I'm jealous, Kay; I'm so jealous. You still have the heart to have doubts. Me? I'm going to lock up a 14-year-old kid for what could be the rest of his natural life. I got to do this. This is my job. This is the deal. This is the law. This is my day. I have no doubts or suspicions about it. Heart has nothing to do with it any more. It's all in the caffeine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
Boa su ubili,razneli mu glavu sachmarom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.