Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 61 62 64 65 ... 67
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hocu da zapocnem forum / sajt / portal - Sta mi preporucujete?  (Pročitano 333853 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1145
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
IP sačuvana
social share
Always Improvise!  _     _     _     _
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ako Mislis Da Pobedis Ne Smes Da Izgubis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 28.0.1500.72
mob
SonyEricsson k800i
E ovako

Zelim da napravim portal.Cim je rijec o portalu radi se o raznim temam novosti,igre,film,biznis,itd..
Ja cu da pravim kod ali mi treba jedna mala pomoc.Treba mi ime domene imam jednu u glavi i mislim da je dobra ali mozda ima neku kreativniju ideju.(recimo nesto poput eportal,sveosvemu,saznajportal).Ako neko se sjeti nekog kreativnog naziva neka napise.

Zatim hosting i domenu mislim da uzmem ovdje vrh.ba meni se cini da imaju veoma jeftinu ponudu a veoma kvalitetne pakete pa da mi vi znanci koji znate u hosting malo bolje od mene preporucite dali vanje i ako ne de da uzmeme kvalitetan.
IP sačuvana
social share
Uzivaj U Zivotu Ma Koliko Bio Tezak
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Da li postoji na netu neka oblast, nisa, mikronisa za koju bi se mogao napraviti sajt u koji bih ulozio par hiljada evra, a da moze donositi mesecne prihode minimalno 200 evra? Na tom sajtu da radi maksimalno dvoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6120
Da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Da.
He, bravo, prosvetlio si mi put Smiley
Mada sam i ja tako pitanje postavio, pa nije ni cudo sto sam dobio ovakav odgovor.
Eto, ako neko ima konkretnu ideju moze mi pisati na PP.
Ako neko ima predlog za neku oblast uopsteno neka napise ovde.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6120
Onaj ko zna da nadje nisu koja ce da ispunjava uslove koje si rekao, verovatno ce znati i sam da je monetizuje. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.76
mob
LG KU990
Mislim da mi treba dobra i jednostavna classifieds scripta.

Korisnici ce praviti profile i na njih dodavati sadrzaj sami. Drugi ce ih moci ocjenjivati.

Novi sadrzaj ce biti na home pageu odredjeno vrijeme i onda ide u arhivu.

Nesto slicno npr booking.com ali ne za hotele. Online placanje nije potrebano za sada.

Moze li mi neko preporuciti po mogucnosti  besplatnu open source scriptu?

Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 27.0
Vec imam sajt, registrovane članove i ponekad platim reklamu na fb-u. Ako uzmemo da je ovo pilot onda se dobro pokazalo.
Hoću da se posavetujem sa stručnjakom koliko još treba da prođe da bih očekivala sponzore ili plaćanje reklame. Kojim putemm to ide, kako, da li se zaista na sajtu zarađuje i slično. . . Znam za Dragana Varagića, ali nije mi odg na mail.
Koji je drugi stručnjak koji bi mi pomogao oko ovih pitanja ili kako da dođem do dotičnog?Nova sam u ovome, trebaju mi informacije oko razvoja sajta, a ne znam kako da dođem do njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Nokia 6120
U principu, sve se svodi na tvoje sposobnosti prodaje. Smile

Postoji više modela naplate, od kojih su tri najpopularnija:

1) CPC (cost per click) - plaćena si po kliku, i najčešće po ovom principu rade oglasne mreže tipa Adsense, Etarget i druge. Kod prodaje banera obično (gotovo uvek) ide se na sledeća dva modela.
2) CPM (cost pre mile) - plaćena si za 1000 prikaza banera. Odrediš cenu za 1000 prikaza, i to je to. Recimo da si prodala 100 000 prikaza, a da si kao CPM odredila 2 evra. Prostom matematikom dolazimo do zarade od 200 evra.
3) Fiksna cena - najprostije, npr. mesec dana X evra.

Određivanje cene zavisi ponajviše od toga čime se sajt bavi, kakva mu je publika, na kom je jeziku itd.

Možeš napisti čime se sajt bavi, koliko ima poseta mesečno itd. pa da vidimo to malo konkretnije. Naravno, uvek se vraćamo na prvu rečenicu - teško da će neko tebe da juri da se kod tebe reklamira. Na tebi je da prodaš oglasni prostor koji imaš, ili angažuješ čoveka koji će se baviti prodajom.

Pozdrav!
« Poslednja izmena: 11. Mar 2014, 18:10:25 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 25.0.1364.97
Ko je pazljivije pratio ovu temu, može da vidi pregršt dobrih ideja, saveta, što stručnih što manje stručnih. Možda nisma dobro pročitao, ali čini mi se da se dosta forisra to soliranje, kako da uraidm ovo, kako da uradim ono. Nikako. Ne možete smai napraviti ekstra proizvod i ekstra pozicioniran sajt. Danas je to, mislim pre svega na konkurentne oblasti, preteško. Niste Tesla, ni Ajnštajn, a u ovom poslu sve više treba resursa i to jako sturčnih.

Dakle, preporuka za sve koji pitaju kako, pa lako. Malo više timskog rada. Bar je pov podneblje poznato po timskim uspesima. Naučite da se pamteno udružite i rezlutati će doći.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 61 62 64 65 ... 67
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.135 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.