Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:26:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hladjenje emocija ...  (Pročitano 11307 puta)
07. Dec 2008, 23:48:58
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Unapred se izvinjavam svima na duzini, ali moram biti malo opsirniji da biste imali uvid u pravo stanje stvari.   
Ovim se najpre obracam zenskom delu populacije od kojih mi treba misljenje i eventualno savet.   
Dakle, upoznao sam devojku letos, zaljubili se .   .   .    mnogo .   .   .    u jako kratkom vremenskom roku sam razvio emocije koje su meni bile zacudjujuce.   .   .    osoba sa kojom sam prvi put uspeo da imam direktnu komunikaciju, da mi kaze sta zaista misli itd.   .   .    
E, onda sam ja nakon nekih mesec i po dana nase veze otputovao .   .   .    na poslovni put, usavrsavanje u daleku nemacku i sad na tri meseca.   .   .    btw, jos uvek sam tamo .   .   .   
U pocetku, sve je bilo fantasticno .   .   .    stavise, u odsustvu sam shvatio da emocije koje imam su ipak vise od puke zaljubljenosti.   .   .    da je volim.   .   .    i ona mene.   .   .   
Pre dve nedelje kada smo se culi, rekla mi je da je strasno boli, ali da pocinje da se hladi, da se gase emocije.   .   .    sto je, budimo realni, bilo za ocekivati .   .   .   
Zajedno smo mesec i po, a odvojeni dva i po u tom trenutku .   .   .    Ona je sve nesrecnija i nesrecnija sto dolazi do hladjenja, ali se to desava.   .   .   
Ja sam bio svestan toga, i poveli smo jedan razgovor, pre nego sto sam ja i odputovao, gde sam je pitao da ako dodje do toga, da li je spremna da krenemo sve ispocetka .   .   .    Pristala je.   .   .   
Kada mi je to rekla, rekao sam joj da je apsolutno razumem i da je to normalna pojava.   .   .    "Daleko od ociju, daleko od srca".   .   .   .    bolna, ali istinita .   .   .    ali da sam ja spreman da sve pocnemo ispocetka, po mom povratku .   .   .    jer se zaista nikada nisam ovako osecao kao pored nje.   .   .    kratko smo bili zajedno, i emocije nisu mogle da se razviju ne znam ni ja kako, ali .   .   .    prvi put sam se ovako osetio .   .   .    i spreman sam da ucinim sve sto je moguce da ova veza uspe.   
Rekla mi je da je i ona spremna, ali da se plasi da ce se emocije skroz ugasiti i da ce to biti kraj.   .   .    Dogovorili smo se da cemo pricati o svemu cim dodjem (dolazim za 12 dana).   .   .    i videti .   .   .    ali sam nekako ubedjenja da ona misli da to ne moze uspeti, i plasim se da me takvim razmisljanjem ne izgura potpuno.   .   .   
Cujemo se svaki dan i dalje, ali nema vise one bliskosti .   .   .    Ona kaze da cemo se videti, ako se probude neke emocije, probacemo, ali da ona misli da je to nemoguce.    Dok ja, nepopravljivi optimista, mislim da, cak i da se emocije u potpunosti izgube, mogu da se probude, da moze da se ponovo zaljubi u mene, iz razloga sto nista nije stalo izmedju nas, nikakav problem, samo fizicka udaljenost, nedostatak prisustva.   .   .    Da li sam lud sto razmisljam na ovaj nacin ?
Spreman sam na sve, doslovce sve bih uradio za nju .   .   .    Kupio sam joj gomilu poklona, jako pazljivo odabranih, sa gomilom simbolike.   .   .    ali ne zelim da pomisli da hocu da je kupim, pokloni su kupovani i birani i pre nego je problem nastao .   .   .   
Mislim, ja imam 25, ona 24 godine .   .   .    mladi smo, ali ne klinci .   .   .    
Treba mi misljenje zenskog dela foruma, ako je moguce i savet, sta bih ja mogao da uradim i da li je moguce da ovo uspe ? Da li je moguce da joj povratim emocije ?
Hvala unapred na svakom komentaru .   .   .    Svaki savet znaci .   .   .   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ništa ti ne možeš da uradiš, osim da stisneš zube i sačekaš da prođe i tih famoznih 12 dana, pa kad se vratiš, sve će ti se samo kas'ti. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Znam ...
A koje je tvoje misljenje: moze li se probuditi emocija ako je nestala ? Ponavljam, nismo imali problema ... znaci samo puka udaljenost ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Realno, mislim da može. Smile
S obzirom da niste imali problema, to je sasvim moguće.

Mada (ne bih da paranoišem, oprosti), nisi pomislio na to da ona s nekim razlogom tebi govori kako kod nje više nema emocija, a kod tebe ih ima i dalje? Zašto je to tako?  Smile

Nemam iskustva sa vezama na daljinu, ali znam nekoliko slučajeva, i ono u šta sam sigurna da je neophodno za opstanak takve veze jeste to - da se oboje podjednako trude. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Pricao sam i na tu temu ... i kao sto rekah, imamo krajnje direktne price...
Mislim ... kad mi je rekla da se hladi, mogla je i da mi kaze "cao, upoznala sam drugog"...
Oboje je tesko ...
Hladjenje je doslo kao cist, mehanicki proces... prirodni ... mesec i po zajedno, a tri odvojeni ... ja sam znao da ce se to desiti ...
Ja sam ubedjen da je moguce, ali se plasim da ona svojim razmisljanjem da je nemoguce, u svojoj glavi, nesvesno ne blokira mogucnost ...
I onda se naravno meni po glavi mota sta bih mogao da ucinim da to sprecim ... i sve u krug ...
I poenta mog puta se gubi, jer kod mene nema koncentracije... razmisljam samo o povratku i trenutku kada cu je videti ...
Jbg ... znam da malo mogu da ucinim, ali me zanima i misljenje devojaka ... koje nas ne znaju ... treba mi sto je objektivnije moguce ...
Ja sam spreman na sve... mislim da je i ona... uffffffffffff
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Kažem ti, nemoj da se mučiš, izdržaćeš ovih 12 dana, i onda videti na čemu si. Mi ti, u principu, ne možemo pomoći.
Lepo kad dođeš, pričaš sa njom, kažeš joj da ti je stalo do nje, da želiš da nastavite vezu (ili krenete jovo nanovo, kako vam bolje zvuči), i to ti je to.

Ako hoće, onda super, javi nam pa da nas častiš pivom. Smile

A ako ne, onda barem znaš da si uradio sve što je u tvojoj moći. Ne možeš nikoga prisiliti da bude sa tobom.


I ne brini, naše devojke su mnogo lepše od Nemica, kakav god bio ishod, ti si na dobitku. Smiley  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Svestan sam svega...
Ocigledno se hvatam za slamku trazeci resenje ... Znam da ne mogu nista resiti dok sam ovde, ali ... ocigledno trazim nacin da provedem (htedoh napisati prezivim) ovih 12 dana ...
Inace ... nase devojke jesu MNOGO lepse od nemica... Jedna od RETKO lepih devojaka koje sam video u Minhenu se ispostavilo da je iz BEOGRADA... ;o)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Rekoh ti ja, vidiš da znam znanje.  Smile Smile

Samo ti mene poslušaj, smiri se, pa će sve to doći na svoje. Smile

Srećno, i javi nam kako si prošao.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
prijatelju nemoj nikako da je smaraš pričama i žalopojkama, ponašaj se ko da sve super funkcioniše, probudi strast jer tu ste stali i učini da vam bude lepo. Ali imaj u vidu da čak i ako se vatra opet probudi usled odvojenosti može opet i da se ugasi. Znači ili ćeš ti češće kod nje i ona kod tebe ili odmah zaboravi na tu priču. Veze na daljinu teško uspevaju jer nam je partner/ka potreban onda kad nije tu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Samsung i780
Ja ne verujem u veze na daljinu ... I ne mislim da mogu da opstanu...
Ne zelim ni ja na daljinu. Ovo je sada ispalo ovako ... Ja ne zelim da kroz ovo prolazim ponovo. Ne zelim da se odvajam... ali zelim sansu...
Iskreno se nadam da nece zatvoriti vrata u potpunosti.
Ostaje mi samo da se nadam ... i cekam 20.12....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:26:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.