Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hitno podneti peticiju za promenu imena "Crvena Zvezda" i "Partizan"  (Pročitano 24554 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
 Smile

Tu si u pravu. Jbg to je boljka svih navijaca.

A nema toga ko ih nije, u to vreme kad se igrala liga sampiona dizao u nebesa.

Po meni uradili su mnogo, mogli su vise, mogli su jos manje. U uslovima pod kojim smo ziveli i u kakvom je stanju drzava bila i Zvezda i Partizan su opstali pa pod cijom god komandom.

Sad mi hocemo preko noci da pravimo rezultate i sta ti ja znam sta, da igramo ligu sampiona svake godine, uz to jos pa prezimimo u ligi uefa.

Ne moze to tako, ni Partizan ni Zvezda nemaju finansisku podrsku da parairaju velikoj vecini klubova u evropi. Za njihov godisnji budzet neki prosecni klubovi u Svajcarskoj kupuju igrace.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Daj bre kako možete tako pričati, kad i sami znate koliko je zeka pokrao(prodao igrača i utakmica, kako u domaćoj ligi, tako i u evropi). To što smo bili sretni ulaskom u LS, ne znači da smo klicali zeki, već Partizanu. Evo npr. nek mi neko kaže ijedan dobar zekin potez(dolazak igrača, ili trenera), izuzev Mateusa kojeg se nije udostojio pokradenim novcem ni isplatiti, ili Rebera kojem se slično piše nakon titule ove godine. Koliko je samo prodao igrača, a šta je doveo. Doveo je čamuge, s dve leve noge, Boju i Oditu, Emeghara je druga priča, ali to nije to! I koga još, izuzev što mu se filijala Zeta nudila ništa.. Nemojte mi samo pričati o povratnicima, poput Adija, Tomića, Batice, Saleta Ilića,Ćirića, jer su se vratili zbog Partizana, više nego zbog novca... Recite mi samo jednu stvar, dobru stvar koju je zeka uradio za nas i za klub! Mi smo bili uz Partizan sve ove godine, a ne uz njega!!!
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
A objasni mi kako taj Ilic mogao da postane igrac da nije bilo zeke i bjekovica?
Kako je taj Vukcevic moga da bude veliki talenat da nema njih dvojice?

Ko je podigao taj isti Partizan posle sankcija ( ti i ja mozda)???



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Konkretno.. svi ti koji su se vratili, vratili su se jer ih niko nije hteo, svi sem Nadja!
Batica je ispusio nakon turske, Tomic nikad nije ni dobio sansu, Ciric nije ni usao u igru od kad je otisao iz Humske, Saveljic nikad nije ni bio igrac
Dovoljno je to sto su vam Bjeka i Zeka dozvolili da i vi po neku titulu osvojite, jer ko pogleda sta je bilo pre 90te, moze samo da se nasmeje sto se odnosa Partizan - Zvezda tice.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
Ni Nadja u to vreme niko nije hteo kad sa te strane gledamo.

Osvojila je Zvezda mnogo sta sa Dzajom pa su i njemu navijaci pravili sranje i trazili da ode.

Kod nasoha naviojaca se preko noci sve zaboravlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Zeka nije napravio Saleta, nije mu ćale, prema tome nije imao nikakav uticaj na njega, Sale je klasa od igrača, što pokazuje i sada u galati. A što se tiče Tomića, Bate, Adija... nisu mogli u svojim klubovima, zašto da se baš vrate u PArtizan, mogli su naći bolje ponude u osrednjim evro-ligama. ALi su Nađ i Bata i mimo Partizana imali dobre karijere!!!Vukčević je pička od igrača i njegov odlazak je njihov najbolji potez. Ali nisi opet odgovorio na moje pitanje, štaviše samo si potvrdio moju konstataciju u pogledu zeke!
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Sale je bio klasa pre 5 i vise godina, sad je sasvim prosecan. To sto je odigrao jednu ili 2 dobre utakmice u Galatu u onakvoj turskoj ligi ne znaci ama bas nista.
Bata je imao karijeru pre povratka , karijeru koja je prestala da vredi krajem devedesetih , a Nadj iako je odlican igrac nije napravio prakticno nista.
Zasto su se vratili u Partizan? Zato sto od recimo 200.000e ovde moze da se zivi kao bog a bilo gde napolju eventualno kao klosar.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 5110
 Smile Smile

Uslove za napredak Ilica i bilo kog mladog igrac sigurno su stvorili njihovi roditelji i napravili sportski centar i obezbvedili trenere koji ce da rade sa njima a zeka i bjekovic su to gledali.

Sponzore ko nalazi?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Pa jesam ja jedini koji se seca vremena kad su igrali Ilic, Ivic, Kezman, Ilijev.. kad su ilic i ivic imali (ako se dobro secam) po 17 golova u sezoni.. bili bez konkurencije najbolji mladi igraci u zemlji, jedni od perspektivnijih u Evropi.. i gde su sad? Ivic igra kod brata a Ilic je jedva otisao iz Partizana i par partija je odigrao kako valja... To nije ni senka onoga kakav je igrac trebao postati.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 577
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@mladjo
Te uslove je mogao obezbediti i neko drugi, a ne baš zeka Smile, ipak su talenat i znanje najbitniji, ali i sreća.
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Dozvoljena dužina teksta je 4 reda (rezolucija 1024x768) pri veličini slova od 7pt (size=1)!
Najveća veličina slova ukoliko se tekst nalazi u jednom redu je 9pt (size=2), a ako se nalazi u dva i više 7pt (odnosno size=1)!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.