Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Jun 2024, 10:24:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dilema u vezi sa emotivnim vezivanjem  (Pročitano 823 puta)
27. Jul 2008, 21:22:58
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Susrecem se sa ovakvom dilemom. . .
Poceo sam da razmisljam da pre nekog emotivnog vezivanja za neku devojku i neke duge veze, koja bi mogla jednom da se zavrsi cak i brakom, ipak treba proci neke stvari (tj.  ono sto mi muskarci nazivamo „iziveti se“)? Da, slazem se, taj izraz bas ruzno zvuci, ali sta ako imam dilemu da mozda nisam prosao dovoljno sto se tice devojaka (posebno sto se tice sexa sa razlicitim devojkama)? I sta ako me muci da cu mozda jednog dana kad budem u dugogodisnjem braku sa prethodno jednom istom dugogodisnjom devojkom, imati osecaj da nisam pre nje prosao dovoljno raznoraznih iskustava sa drugim devojkama? I da li je uopste neka garancija da neko nece imati u braku taj osecaj „neizivljenosti“ cak i ako je prevalio poprilican broj devojaka pre toga? Cisto da napomenem, nevinost sam izgubio sa 24 godine (to je posebna prica zasto tek tada) sa devojkom sa kojom sam bio 2 godine u vezi (a imao sam nekoliko devojaka pre toga-uglavnom extra kratkih vezica, osim jedne).  I sada se plasim da se vezem ponovo za neku novu devojku (koju imam trenutno i sa kojom sam spavao), jer imam osecaj da za razliku od velike vecine mojih vrsnjaka koji su se „iziveli“ na vreme i promenili nekoliko devojaka (i iskustava i sexa sa njima), ja tek treba to da prodjem.
Da li uopste razmisljam na pravi ili pogresan nacin?
Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 
moraš da razmiljaš? Smile ili jednostavno koja lepotica ti više svidja...
ili tvoja tata ili mama te tako naučili da devojka već jedna takva stvorenja koga baš na odredjenom načinom moraš Smile možeš očaravati?
pa mlad si nemoj izostaviti ništa, to kažu svi.
tako osetiš da nisi dovoljno bitan? jer imao sam i ja takve tripove, al kod mene na tome radili su.
« Poslednja izmena: 27. Jul 2008, 21:28:01 od onodys »
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Nismo svi isti. Očigledno tebi seksualnost nije tako preizražena crta i više si sklon da pažljivo biraš partnera s kojim  ćeš provesti život i koji te neće povrediti nego da ih nabrojiš 3784. Neki ljudi koji su imali mnogo seksualnih veza u mladosti nastave tako u u braku, pa rasture brak, pa nastave dalje u drugo brak, pa treći... Neki ljudi ostanu ceo život sa partnerkom ili partnerom sa kojim su imali prvu ozbiljnu vezu i nikad u životu ne zažale zbog toga.

Što se seksa tiče on može biti dobar (volite se, uzbuđujete jedno drugo, uživate i oboje dolazite do vrhunca zadovoljstva) ili može biti loš. A i sa istom partnerkom ti možeš da eksperimentišeš u seksu, čak i više nego ako mnogo menjaš partnerke. Za to treba malo mašte i možda neki lep priručnik koji ćete zajedno proučavati.

Rezime ako je tebi lepo u vezi sa tom devojkom, ako je njoj lepo u vezi sa tobom, ostanite zajedno. A u životu jedno znaj, ni za šta na svetu nema garancije, ali ne verujem da ćeš se kajati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Opusti se!
Ako ti je lepo sa tom devojkom, uzivaj u onom stomozete pruziti jedno drugom.
Ne plasi se vezivanja. Mozda je bas ta devojka "ona prava", ne dozvoli da je izgubis.
A koliko god devojaka da imas u zivotu, postoji opasnost da se u braku pojavi monotonost ili da pozelis neku drugu.
Mislim da nije bitan broj...  Bitno je da sve radis srcem, iz ljubavi, jer samo se to racuna i pamti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
Nije bitan kvantitet nego kvalitet...Nekome je dovoljna i jedna devojka da shvati da se dosta "iziveo"dok drugi  ni posle bezbroj veza i vezica ne mogu da se smire..Slazem se sa Simijon..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1133
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
slažem se s većinom onoga što je simion napisala ali bi dodala da u dosta slučajeva ako ljudi stupe mladi u brak a prije toga se nisu iživili mogu dobit tu potrebu u braku pa onda obično muž prevari ženu ili ona njega (naravno ne mora biti tako ali ima šanse za to). ipak, to sve ovisi kakva si osoba i koliko ti je važno da se iživiš a koliko ta cura. na kraju ti nema točnog odgovora i iživio se ili ne veza neće uspjet ako prije toga ne raščistiš sa sobom što ti je važnije i što doista želiš.
IP sačuvana
social share

Respect and fear is what I earned
Belgrade: regulisana velicina fonta slova u potpisu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Samsung s3
Nismo svi isti. Očigledno tebi seksualnost nije tako preizražena crta i više si sklon da pažljivo biraš partnera s kojim  ćeš provesti život i koji te neće povrediti nego da ih nabrojiš 3784. Neki ljudi koji su imali mnogo seksualnih veza u mladosti nastave tako u u braku, pa rasture brak, pa nastave dalje u drugo brak, pa treći... Neki ljudi ostanu ceo život sa partnerkom ili partnerom sa kojim su imali prvu ozbiljnu vezu i nikad u životu ne zažale zbog toga.

Što se seksa tiče on može biti dobar (volite se, uzbuđujete jedno drugo, uživate i oboje dolazite do vrhunca zadovoljstva) ili može biti loš. A i sa istom partnerkom ti možeš da eksperimentišeš u seksu, čak i više nego ako mnogo menjaš partnerke. Za to treba malo mašte i možda neki lep priručnik koji ćete zajedno proučavati.

Rezime ako je tebi lepo u vezi sa tom devojkom, ako je njoj lepo u vezi sa tobom, ostanite zajedno. A u životu jedno znaj, ni za šta na svetu nema garancije, ali ne verujem da ćeš se kajati.
Bravo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Jun 2024, 10:24:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.