Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hit u Nišu – burek sa bananom i eurokremom  (Pročitano 7347 puta)
12. Dec 2013, 18:57:00
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
Browser
Mozilla Firefox 25.0
U porodičnoj pekari verenici Katarina Stanković (25) i Nikola Stefanović (27) su uz pomoć majstora za burek Dragana Stankovića počeli da pripremaju burek sa bananom i eurokremom koji je osvojio kupce.



U pekarstvu je skoro sve izmišljeno a konkurencija je velika. Palo nam je na pamet da ponudimo i kupcima ovaj burek. Umesto jogurta uz ovaj burek odlično se slaže sa čokoladnim mlekom, priča Katarina, pekarski tehničar. Ona je ubedila svog verenika, studenta Elektronskog fakulteta, da se prihvati pekarskog zanata.

Deca i mladi obožavaju ovaj burek. Jedna žena, po priči naših sagovornika, svake subote dolazi čak iz Komrena da bi deci kupila burek.

Pre neki dan je vozač na opšte čuđenje putnika zaustavio autobus ispred naše radnje samo da bi kupio burek. Neki dođu pa se samo slikaju ispred natpisa. Čak nas i konkurencija obilazi da se onako, kao slučajno raspita kako pravimo ovaj burek. U suštini kao i ostale samo što postoji jedna mala tajna koji ne želimo da otkrijemo. Nemamo ništa protiv da i drugi krenu pa da poredimo čiji je bolji, kaže Nikola koji je podstaknut uspehom ovog bureka početi i sa proizvodnjom bureka sa šumskim voćem.

Izvor

Jel probao ovo neko, baš me zanima dal je odvratno kao što zvuči Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Sony xperia
Jos ces me naterati da odem koji dan i probam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Zbljuv...  Smile

To je bre pita... pita... jbt...
Plus mi nije nikada bio jasan taj mazohizam da se eurokrem koji se pod toplotom pretvori u mast i secer gura u pecene stvari...

I jos jednom... zbljuv...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Sony xperia
I mene taj zbljuv koleba. Sta mi se zgrozi klasican burek.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ima jedna palacinkarnica u Bgd, tacnije... Zemunu...
Zove se Pinokio...
Elem, oko Pinokia kolaju razne price... sto stvarne, sto podmetacina konkurencije iz kioska pored... ali... ljudi i dalje stoje u redu..
E, sad ... fora je sto prave obilne.. i bas obilne palacinke... pa ako ti se desi da se zeznes i uzmes npr. kombinaciju eurokrem i lesnike ili banane, dodje ti da umres i istovremeno trcis maraton...
I to ne bi bio problem, da mi te palacinke nisu ogadile eurokrem i kombinaciju sa toplim za sva vremena:

a) ako krenes da jedes od vrha (najsireg dela) i krenes ka dnu (vrhu trougla) gde se sve nalazi.. na kraju zavrsis sa nekom otopljenom cudnom pastom koja curi niz prste...
b) ako se odlucis da pojedes palacinku ili taj vrh kasnije, zavrsis za vodenastim lesnicima i uzasno masnom palacinkom koja se pride stvrdne, tako da mozes da je koristis kao pak za hokej..

U svakom slucaju... eurokrem + toplo... samo ako si avanturista  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Zbljuv...  Smile

ubedljiv argument, moram da priznam Smile Smile

šta znam, ima i u nišu slična palančinkarnica, kluzo, baš iste takve obilne palačinke, masni otopljeni eurokrem (njami), i nije mi ogadilo ni palačinke ni krem Smile e sad, ja bih i krpu pojeo da na nju namažu eurokrem ili nutelu, pa i nisam neki kriterijum, ali baš zbog toga mi se možda ovo i svidi... jedino je problem što ne volim burek, one kore mi previše hrskave i žilave (istovremeno Smile ), a i po prirodi stvari je masan, još sa kremom... plus banane, koje same po sebi imaju otužan ukus, a u ovoj kombinaciji mogu da se pokažu fatalne Smile

jedino nisam provalio gde je ovo otvoreno, ako se ne varam negde kod pravno-ekonomskog, nek me ispravi neko ako grešim, pa da probam kad svratim sledeći put Smile i ponesem ukućanima po osminu da ih potrujem Smile

Jos ces me naterati da odem koji dan i probam.  Smile

ako si avanturista (i preživiš), probaj pa javi Smile
« Poslednja izmena: 12. Dec 2013, 19:26:53 od dzonipascal »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Vidis sta kaze covek, nije njega stah za goli zivot, nego da mu ne ogadi burek  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Sony xperia
More mazao sam eurokrem u vrucoj pogaci. Mislim mazao ... ako se nekako da nazvati mazanjem, skoro pola teglice. Pa kada krene da se cedi na sve strane. Smiley
E sad', sto spominjem pogacu. Jest' da sva testa nisu ista. Pa krenem da isprobavam kako kada sta bi moglo s cim. ovo testo s onim, ono s ovim ... A pocelo je time sto mi palo na pamet, ono, vruca pogaca i mast. Dobro, ovde nisam dodavao tucanu papriku i so.
Pa sad' kao nesto racunam, i burek je neko testo, pa valjda necu zavrsiti da hladim stomak s krastavicama u kiselom mleku Smiley

Nego me i one banane bas golicaju.

Ma sta bude. Ako sam mogao raznorazne puzece i letece stvarcice da jedem ...  Smile

Javljam Dzoni  Smile

Ilija, to ko pirocanac. Nije mu sto upao sako u Nisavu, nego bila osmina bureka u dzepu. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
 
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Vidis sta kaze covek, nije njega stah za goli zivot, nego da mu ne ogadi burek  Smile

sad kad čitam ovu njegovu ispovest, vidim da mu je to džast anadr dej on d džab Smile

krejzi, hvala na plastičnom opisu Smile
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.