Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:47:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hipnoza!?  (Pročitano 27346 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
Malo o hipnozi...


Password : www.burek.com

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Mind Control NLP &... (377.77 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dobre su vam te vezbe.
Moja definicja hipnoze je malo drugacija ali neprihvatljiva.
Jednom su me hipnotisali i od tada imam trajne posledice. Smile
« Poslednja izmena: 25. Apr 2006, 16:01:15 od Janaa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 275
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
@Janaa
izvinjavam se sto te tek sad pitam...
da li bi mogla da nam opises te posledice koje su nastale, da znamo da ne cinimo istu gresku...

svako iskustvo je dobrodoslo....

hvala unapred
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Nisam citao sve postove ali moram da upozorim ovde prisutne na par stvari. Ne govorim iz licnog iskustva vec iz onoga sto sam procitao i u sta zbog opet nekih drugih stvari verujem.

Svaka vezba koja ultimativno vodi ka gubitku covekove svesti je neizmerno opasna. Procitao sam na prvoj stvari u navodima knjige kako je hipnoza kao i svaki drugi ritual ili meditacija gde se gubi svest. To je apsolutna neistina. Meditacije nisu ispravne ako se u njima ne zadrzi puna svesnost. Covek je u meditaciji u stadijumu vise svesnosti i veoma prosirene percepcije nego u normalnom budnom stanju. Pojam spustanja frekfencije mozdanih talasa nema nikakve veze sa gubitkom svesti cak sta vise totalno suprotno.

Gubitak svesti je gubitak nase odbrane protiv energija koje obitavaju na ovoj planeti a koje nisu bas prijateljski naklonjene nama. Znam da ce zvucati kao prica o vampirima i vesticama ali nemam drugi nacin to da objasnim a sa ruge strane nezelim da mistifikujem stvari vise nego sto jesu. Dok smo svesni mi upravljamo spostvenom voljom i kreativnim energijama naseg tela koje su opet vezane za nase celokupno energetsko telo. To telo ima svoju inteligenciju ali nije odvojeno od naseg fizicko/intelektualnog bica. Skupa mi funkcionisemo u harmoniji (ili bar tezimo njoj) jer nase energetsko telo ima svoje metode obnavljanja energije sto drzi nase telo i um u balansu. Cak  i kad smo van tog balansa (bolest, stres) nase telo je nas najefikasniji lekar ako ga slusamo i damo mu dovoljno vremena da se zaceli. U trenutku duboke hipnoze link izmedju naseg uma, tela i energetskog omotaca se gubi. Mi svesno sami sebi naredjujemo da potisnemo link koji spaja ova nasa tri tela. Tada je nase energetsko telo blokirano i bez "vlasnika" slobodno da sa njime manipulise ko hoce i kako hoce. Ti koji mogu da manipulisu nasom energijom to rade jer im je to izvor hrane. Nebitno je kako god da ih zovete je isto. Oni su oko nas jer imaju svoju svrhu kao sto i mi imamo svrhu.

Da ne tupim vise jer pocinjem sam sebi da licim na neku babu sa sela - cuvajte svest i razvijajte je. To je nasa magija koja nam je data i jedino oruzije koje imamo. Nije dobro odbaciti ga tek tako. 

Ako hipnoza moze da leci ubedjen sam da postoje mnogo bezbedniji nacini da se to radi. Nista ne dobijate mozete samo da izgubite.

@vi2411   

Samo da odgovorim o onome sto si rekao o jogi. Imas potpuno pogresnu sliku o njoj a bogami i o borilackim vestinama. Sve sto dolazi sa istoka samo na povrsini izgleda kao kruta i disciplinovana gomila ponavljanja tipa ich, ni, san, chi itd. U svojoj sustini svaka od njih (najvise pricam za jogu i aikido koje sam licno probao) su umetnosti improvizacije i traganjem za licnim tehnikama i putem razvoja. Meditacije joge upravo rade ono sto tvrde da rade - sire svest ako znas sta radis i ako si uporan. Svaka vezba jog se radi kao proces vizualizacije energije, svaka vezba disanja takodje kao i meditacija. Ne znam sta je odbijalo u tvom traganjau a opet neshvatam sta si dobio i nasao u hipnozi koja ima potpuno suprotni efekat. Izvini sto pricam napamet jer nisam procitao sve ono sto si preneo iz knjiga. Pricam na osnovu onoga sto ja znam o hipnozi.
« Poslednja izmena: 29. Avg 2006, 02:14:48 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla pango-text
kolko je meni poznato u hipnotisanom stanju se ne gubi svest. Nije to nikakvo ne-svesno stanje. Ne-svesna stanja su smrt i koma... Nije to s filmova hipnotises me i sad ja lajem kao pas i ne znam sta radim. Potpuna svesnost je ocuvana, samo sto postajemo sugestibilniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Znam ja sve to sestro slatka - ali ljudi su razlicite zverke - neko ce biti dublje nego plice ali nikad ne znas koliko je to duboko gde ne bi smela da ides. Barata se sa energijama o kojima nam nije dato da znamo i upravljamo i najverovatnije postoji dobar razlog zasto.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 460
OS
Linux
Browser
Mozilla pango-text
Na jednoj od prethodnih strana sam o tome pisala. Postoji ugovor ( ne u doslovnom znacenju ) koji se sklopi izmedju hipnotizera i medijuma koji stiti sugestibilnost. U sustini se hipnoza koristi i za kontrolu trudnoce, za razne dijete, lecenje kompleksa, alkoholizma, ali se slazem sa tobom da ukoliko je osoba toliko psihicki labilna, a jos pri tom hipnotizer nema pojma o pojmu onda postoji sansa da nesto krene naopako. Sestro slatka  Smiley 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajde molim vas zakacite negde onu knjigu o hipnozi koja je bila na rapidshare.de, ali je odavno obrisana odatle.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 98
Browser
Netscape 7.2
Cao,
ja sam nova koja je zainteresovana za ovu temu. Posve sam nova u ovome, ali sam jako zainteresovana. Zanima me gde bih mogla da nadjem profesionalnog hipnotizera. Ako neko zna, molim vas da mi odgovori, veoma sam nestrpljiva.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ako nekoga zanimaju knjige o H.
Ima jos jedna na:
http://rapidshare.de/files/32259707/Hipnoza.zip.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:47:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.183 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.